v makelaardij Elke zaterdag open P-van 't hof ^^eel wat huizen in huis! www.hof-makelaardij.nl WADDINXVEEN BOSKOOP WADDINXVEEN Wilgenhorst 54 Vraagprijs 152.500,— k.k. HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 17 NOVEMBER 2010 r makelaardij WADDINXVEEN BOSKOOP Barendstraat 12 B Vraagprijs 300.000,— k.k. Ga voor ons complete woningaanbod naar Volg ons nu ook op twitter: www.twitter.com/HofWaddinxveen 4-Kamer appartement met vrij uitzicht aan de voor- en achterzijde Bijdrage VvE 191- p.m. (incl. 57,50 voorschot stookkosten) Tijdelijke extra bijdrage VvE 50,- per maand Op de 7e etage gelegen goed onderhouden 4-kamer appartement met balkon (W) en een berging in de onderbouw. Bwjr. 1969, gebruiksoppervlakte wonen 88 m2, gebouwgebonden buitenruimte 13 m2 (balkon) Ind.: Entree/voorportaal met vaste kast en meterkast; Hal; Woonkamer met toegang tot het balkon (W) en vaste kast; Eetkeuken met vaste kast, wasmachine- en vaatwasmachineaansluiting en rechte keukenopstelling voorzien van gaskookplaat, RVS afzuigschouw en combimagnetron; Keukenkast met huurboiler voor de warmwatervoorziening; Toilet met fonteintje; Badkamer voorzien van douchehoek met glazen scherm (2009) en wastafel; 1 Slaapkamer aan de voorzijde voorzien van schuifwandkast; 2 Slaapkamers aan de achterzijde. 3-Kamer appartement Bijdrage VvE 60,- p.m. Verzorgde eigen tuin gelegen op het Zuiden Op prachtige locatie op de 1e etage gelegen 3 kamer appartemen: met mooi weids en groen uitzicht aan zowel de voor- als achterzijde. Behalve 2 balkons is er de beschikking over een verzorgde eigen tuin (Z) 19 x 7m) met houten schuurtje en achterom. In de onderbouw is de berging aanwezig en er kan gebruik worden gemaakt van de gemeenschappelijke berging. Dit appartement is bereikbaar middels gesloten entree met intercom. Bwjr. ±1961, gebruiksopp. wonen 63 m2 en inhoud 209 m3. Ind.: Entree/hal met vaste kast; Meterkast; Gesloten keuken met rechte keukenopstelling v.v. inbouwapparatuuren toegang tot het balkon (Z); Vid het balkon is de achtertuin te bereiken; Badkamer met douchecabine en wastafel met meubel, wasmachineaansluiting en c.v.-combiketel; Toilet met fonteintje; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met vaste kast en toegang middels openslaande deuren tot het balkon; Ruime lichte woonkamer met open haard; Via de woonkamer is de slaapkamer aan de achterzijde bereikbaar. Goed onderhouden eengezinswoning Gelegen in een kinderrijke buurt, op loopafstand van scholen en winkelcentrum De notariskeuze is aan de verkoper voorbehouden Goed onderhouden eengezinswoning v.v. voor- en achtertuin met achterom gelegen op een prettige locatie aan een speelveld. Bwjr. 1984, 117 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 93 m2, gebruikopp. overige inpandige ruimte 5 m2 en inhoud 307 m3. Ind.: Berging; Entree/hal met meterkast; Toilet met fonteintje; Gesloten keuken aan de v.z. met een rechte witte standaard opstelling; Lichte, ruime woonkamer met ruime trapkast en middels schuifpui te bereiken achtertuin. 1e Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met dakkapel; 1 Slaapkamer met dakkapel aan de voorzijde; 1 Grote slaapkamer aan de achterzijde met Velux dakvenster; Badkamer met douche, closet, wastafel en wasmachine aansluiting. 2e Verd.: Open zolderruimte met mechanische ventilatie unit, c.v.-combiketel (bwjr. 2005), bergruimte achter knieschotten en groot dakvenster; Op deze zolder kan prima een slaapkamer gerealiseerd worden. Bijz.: Buitenschilderwerk is uitgevoerd in 2009. De exacte grootte van het perceel zal na kadastrale uitmeting blijken. De kosten hiervan komen voor rekening van de koper. Ruime en goed onderhouden eengezinswoning Nabij winkels, scholen en openbaar vervoer gelegen Tevens garagebox te koop, Vraagprijs 27.000 k.k. In de ruim opgezette en kindvriendelijke Oostpolderwijk, aan een singel gelegen verrassend ruime en goed onderhouden eengezinswoning met fraai aangelegde achtertuin v.v. vrijstaande houten tuinberging en achterom. Bwjr. 1979,122 m2 eigen grond, gebruiksoppervlakte wonen 145 m2 en inhoud 454 m3. Ind.: Entree/hal; Meterkast; Toilet met fonteintje; Ruime woonkamer met-trapkast, open haard en schuifpui; U-vormige open keuken met diverse apparatuur; Gehele beg. grond heeft eer laminaatvloer. 1e Verd.: Overloop; 3 Slaapkamers; Badkamer met whirlpool ligbad, douchecabine, dubbele wastafel met meubel en hangend toilet; Gehele 1e verd. heeft een parketvloer. 2e Verd.: Overloop met lichtkoepel, cv-combiketel, bergruimte, aansluiting wasapparatuur; Werk-/bergruimte met keukenblok; 2 Slaapkamers met dakvenster; Gehele 2e verd. heeft een laminaatvloer. Bijz.: Hardhouten kozijnen met grotendeels dubbel glas; Muur- en dakisolatie. Het buitenschilderwerk is uitgevoerd in circa 2007/2008. ■.van 't hof 3-Kamer appartement Bijdrage VvE 159,- per maand Oplevering in overleg Op de 3e en bovenste etage van het luxe appartementencomlex "Gouwewende" gelegen 3 kamer appartement met berging en eigen parkeerplaats in de onderbouw. Verder is er de beschikking over een zeer ruim balkon 29 m2) met prachtig uitzicht over het oude centrum en de rivier "De Gouwe". Het appartement is bereikbaar middels afgesloten entree met intercom met videofoon installatie en liftinstallatie. Bwjr. 1999/2000 en woonopp. 112 m2 (incl. balkon). Ind.: Entree/tochtsluis; Meterkast; Open keuken met L-vormige keukenopstelling uitgevoerd in vanille met granieten blad en v.v. inb.app.; Woonkamer met massief eiken vloer en openslaande deuren naar zeer ruim balkon; Hal; Toilet met fonteintje; Badkamer v.v. douchecabine met thermostaatkraan en vaste wastafel met meubel; 1 Slaapkamer aan de a.z. 15 m2); 1 Slaapkamer aan de v.z. 11 m2); Wasruimte met toegang tot het balkon en v.v. Intergas HR cv-combi installatie, wasmachine en drogeraansluiting. 3-Kamer maisonnette Bijdrage VvE 45,- per maand Voormalige huurwoning Op een unieke locatie in het centrum van Boskoop en direct aan de rivier de Gouwe op de 1e en 2e verdieping gelegen 3-kamer maisonnette met eigen berging in de onderbouw en balkon (0) 9 m2). Deze woning is gelegen in een kleinschalig maisonnettecomplex uit 1986 met dertien woningen en zeven bedrijfsruimtes/winkels, welke is v.v. een afgesloten centrale entree met intercom installatie en een liftinstallatie. De woning heeft een oppervlakte van 81 m2 (excl. balkon). Bij de entree van de woning is een aparte ruimte voor de eigen c.v. ketel en de meterkast Ind.: Entree/hal; Badkamer met wastafel, closet, ligbad en wasm. aansl.; 1 Slaapkamer aan de achterzijde; Vanaf de hal gaat het met een trap naar beneden naar de 1e verd. 1e Verd.: Overloop; 2e Badkamer met closet, wastafel en douchecabine; L-vormige woonkamer; Open in L-vorm opgestelde keuken met standaard këukenopstelling; Slaapkamer aan de Gouwe zijde met toegang tot het aan de Gouwe gelegen balkon. NVM Kantoren in Alphen aan den Rijn, Gouda, Waddinxveen en Zoetermeer Aan onvolkomenheden, in deze advertentie kunnen geen aanspraken worden ontleend. 5-Kamer eengezinshoekwoning Gelegen nabij het "Gouwe Bos" Oplevering in overleg Nabij het "Gouwe 80s" en station Noord gelegen ruime eengezinshoekwoning De woning beschikt over een voortuin en een achtertuin (0) v.v. een vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1963,147 m2 eigen grond, gebruiksoppervlakte wonen 101 m2 en inhoud 347 m3. Ind.: Entree/hal met meterkast; Toilet met fonteintje; Lichte doórzonwoonkamer met kopgevelraam en spachtelputz wandafwerking; Open keuken met toegang tot de achtertuin en L-vormige keukenopstelling v.v. vaatwasmachine, koel vriescombinatie, keramische kookplaat en afzuigkap; De gehele begane grond is v.v. een laminaatvloer. 1e Verd.: Overloop; Toilet; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met laminaatvloer; Badkamer v.v. wastafel met meubel en douchecabine; 2 Slaapkamers aan de achterzijde waarvan 1 met laminaatvloer. 2e Verd.: Overloop met Remeha Quinta HR cv-combi opstelling 2009), bergruimte achter de knieschotten, wasmachine en drogeraansluiting; Zolderslaapkamer met dakkapel en bergruimte achter de knieschotten. Sfeervol halfvrijstaand woonhuis Dubbele garage met 2 elektrische deuren, gaskachel, elektra en water C.v.-combiketel uit 2010 Nabij het oude centrum van Waddinxveen gelegen half vrijstaand woonhuis met rondom gelegen keurig aangelegde tuin en dubbele garage. Bwjr. 1880, gebruiksoppervlakte wonen 110 m2, 469 m2 eigen grond (incl. gezamenlijke oprit/erf). Ind.: Entree/hal met meterkast; Toilet; Stookruimte; Woonkamer met 4 ramen waardoor er goed uitzicht is op de rondom gelegen tuin; Woonkeuken met openslaande deuren naar het zonnige, beschutte terras en de tuin; De keuken heeft een L-vormige opstelling met diverse inbouwapparatuur; Bijkeuken met wasmachineaansluiting, toegang tot de achtertuin en trapopgang met trapkast. Ie Verd.: Overloop; 1 Werkkamer met dakopbouw; 1 Slaapkamer met dakkapel; 1 Ouderslaapkamer; 1 Slaapkamer met dakkapel; Badkamer met ligbad, douchecabine, hangcloset. en 2 wastafels; Vanaf de Dorpstraat oprit naar de voortuin en naar de dubbele garage 5,80 m x 9,75m) achter op het perceel. Zuidplaslaan 432 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 48