STROOIZOUT THUIS GELEVERD Strooi zout PARTTIME CHAUFFEURS -show BEL snel De winter komt eraan. 06-13388178 of 0180 - 633040 Geschenkpakketten Houd u stoep sneeuw en ijsvrij, lange werking Zuid Holland MiniTrans ten door Nederland, Belgie maar ook daarbuiten. Zakken van 25 kg Prijs per zak 12,= 5 zakken voor 55,= 10 zakken voor 100,= Andere gemeenten op aanvraag. Vanaf 2 zakken wordt het thuis geleverd in Nieuwerkerk aan den IJssel, Zevenhuizen, Nesselande. kAAAAAA AAAAAA HART VAN HOLLAND I DE KRANT VOOR DE ZUIDPLAS 24 NOVEMBER 2010 Ai Alfa zoekt voor kantoor Bleiswijk een ervaren relatiebeheerder tuinbouw die verder kijkt dan alleen de cijfers Kennisgeving beschikking Wet geluidhinder Onderwerp Inzage Beroep Inlichtingen Het Mekka MiniTrans verzorgt pakketdiensten en spoedeisende transpor- We vervoeren o.o. spare-parts voor een grote multinational. Voor prijsinfo kunt u bellen naar: 0182-548 381 Door het groeiende aantal ritten, zijn wij op zoek naar enkele: Die op oproepbasis willen werken. Dit kan zowel met eigen auto, als met een auto van ons. (met eigen auto ontvang je km-vergoeding naast je loon) Functie-eisen: In bezit von rijbewijs B Minimaal 23 jaar Onbesproken gedrag Minimaal 4 jaar in bezit van rijbewijs Woonachtig in Zevenhuizen of omgeving Wij roepen vooral 65+'ers op om te reageren! Solliciteren kan uitsluitend schriftelijk of via e-moil: MiniTrans Postbus 97 - 2760 AB Zevenhuizen - info@minitrans.nl Je hoofdwerkzaamheden: - vertrouwensrelatie opbouwen met de klant - adviseren aan klanten over administratieve, bedrijfseconomische en fiscale zaken - opstellen, beoordelen en bespreken van jaarrekeningen - signaleren van actuele ontwikkeling Je profiel: - een HEAO-AA/BE of SPD-diploma - enkele jaren werkervaring in een soortgelijke functie op een accountantskantoor - goede communicatieve vaardigheden - kennis van de tuinbouw - kennis van investerings-, subsidie- en energievraagstukken - bereid tot het volgen van aanvullende studie - zowel zelfstandig als in een team kunnen werken Meer weten? Stuur je sollicitatie naar hrm@alfa-accountants.nl. Wil je meer weten? Neem contact op met Theo Baltzer telefoon 010 5295600 of kijk op www.werkenbijalfa.nl. Daar krijg je alle informatie over de functie en je mogelijkheden. accountants en adviseurs De ondernemende mens centraal Wij zijn gespecialiseerd in originele geschen ken. Door jarenlange ervaring en onze creativi teit in het samenstellen van geschenkpakketten kunnen wij elke klant maatwerk leveren. Kwali teit, flexibiliteit en service staan bij ons hoog in het vaanclel en bij ons is dan ook veel mogelijk tegen scherpe prijzen. Voor elk budget kunnen wij u een passend geschenk leveren. Wilt u uw personeel zelf een cadeau of pakket laten kiezen? Geen probleem, wij bespreken graag met u de mogelijkheden. Wij verdiepen ons in elke klant, zo kunnen wij pakketten samenstellen die goed aansluiten bij de identiteit van uw bedrijf. Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben besloten ambtshalve de hogere grenswaarden op grond van de Wet geluidhinder vast te stellen voor I twee woningen aan de Zuidelijke Dwarsweg 12A en 13 te Waddinxveen in verband met de aanleg van een nieuwe weg, de Moordrechtboog (N456). II twee woningen aan de Zuidelijke Dwarsweg (i3bis en 13d) te Waddinxveen in verband met de recon structie van de aansluiting van de A12 op de nieuwe weg de Moordrechtboog (N456). U kunt de beschikking en de overige relevante stukken van 29 november 2010 tot en met 10 januari 2011 inzien op werkdagen: bij de Directie Omgevingsdiensten van de provincie Zuid-Holland, kamer D 209, tijdens kantooruren (na telefonische afspraak), Zuid-Hollandplein 1 te Den Haag, tel.nr. (070) 441 73 24; in het gemeentehuis van Waddinxveen, van 9.00-12.00 uur, Raadhuisplein 1, tel.nr. (0182) 62 46 24; in het gemeentehuis van Zuidpias, afdeling Publiekszaken, na telefonische afspraak ma t/m vr van 9.00- 15.00 uur, di tot 20.00 uur, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel, tel.nr. (0180) 33 04 06. Tot en met 11 januari 2011 staat alleen voor belanghebbenden beroep open bij de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Géén beroep kan worden ingesteld door een belanghebbende aan wie redelijkerwijs kan worden verweten geen zienswijzen over de ontwerpbeschik king te hebben ingebracht De beschikking treedt in werking met ingang van de dag na het einde van de beroepstermijn, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht een verzoek wordt gedaan tot het treffen van een voorlopige voorziening, de beschikking treedt dan niet in werking voordat op het verzoek is beslist Het beroepschrift moet worden gericht aan de Raad van State, Afdeling bestuursrechtspraak; het verzoek om een voorlopige voorziening moet worden ingediend bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, beide onder vermelding van PZH- 2010-221175853 (I) en/of PZH-2010-221185774 (II). Voor zowel het beroep- als het verzoekschrift is griffie recht verschuldigd. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de afdeling Milieu, de heer J. Bakker, tel.nr. (070) 441 76 55. Deze kennisgeving staat ook op www.zuid-holland.nl DWM/491 Bij Alfa werken ruim 850 professionals die verder kijken dan alleen de cijfers. Medewerkers die vooral worden gedreven door de verhalen erachter. Achter elke klant staat bij Alfa een betrokken adviseur met kennis van accountancy, fiscale of bedrijfskundige zaken. En achter elke adviseur een team van betrokken medewerkers, dat op alle onderdelen van de bedrijfsvoering toegevoegde waarde levert. Daardoor kunnen we de ondernemende mens centraal stellen. Bij een bezoek aan onze showroom en een per soonlijk gesprek tonen wij u onze onbegrensde mogelijkheden. Wijn en Versspecialiteiten

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 24