Maar nu uw ogen? Met voetproblemen naar Pedicuresalon Goudsbloem Knijpt u 'm ook in het donker? BASTI S ■i sneeuwhoogte hebben we al gemeten, op dit moment ruim voldoende! Zonnebrillen op sterkte geven u zicht en een veilig gevoel! oft ff Wij helpen u er graag mee! 1. u ook ■ÉÉI HART VAN HOLLAND HEALTH ft BEAUTY] 24 NOVEMBER 2010 WT X Zevenhuizen - Connie Dullaart is sinds 1 mei in haar 'Pedicuresalon Goudsbloem' werkzaam als pedi cure. Mensen lopen vaak lang rond met voetproblemen, met als gevolg dat men de voet verkeerd gaat af wikkelen tijdens het lopen. Hierdoor kunnen pijnklachten in het gehele lichaam ontstaan. Het is daarom van grootbelang om bij pijnklachten de voeten te laten inspecteren, waarna de problemen opgelost of verlicht kunnen worden. Nieuwe behandelingsmethoden Dullaart blijft voortdurend bijleren om op de hoogte te blijven van nieuwe behandelingsmethoden. Momenteel volgt zij een opleiding 'Risico voet', waarin aandacht wordt besteed aan reuma, diabetes en de spastische voet. De salon, aan de Goudsbloem 35, bevindt zich op de eerste verdieping. Wanneer men slecht ter been is, is behandeling aan huis ook moge lijk. Dullaart is aangesloten bij de brancheorganisatie Provoet. Provoet pedicures hebben een gedegen opleiding gehad en hebben hygiëne hoog in het vaandel staan. Voor meer informatie en voor het maken van een afspraak: 0180-632737 of www.pedicuresalongoudsbloem.nl. beter nachtzicht helder, scherp zicht beter contrast intensere kleuren relaxed zicht Maak dan nu een afspraak voor een unieke ZEISS i.Profiler® oogmeting. Met dit revolutionaire meetinstrument kan worden bekeken wat voor u de mogelijkheden zijn om uw zicht te verbeteren, zowel overdag als 's nachts. O T I K Groenvoorde 14, 2742 DJ Waddinxveen tel. (0182) 63 02 40 www. beter nachtzicht;. nl ZEISS STOPPEN MET ROKEN Tl FIGUURCORRECTIE Stoppen met roken? Body-Harmony Body-Harmony www.body-harmony.nl 7,- Koopcentrum Dorrestein 12 2912 BC Nieuwerkerk aan den IJssel 0180-31 49 75 W E R K E R K fOPTOMETRIE BRILLEN CONTACTLENZEN info@gritoptieknieuwerkerk.nl www.gritoptieknieuwerkerk.nl In oktober 2008 is Tally van der Staay een studio begonnen onder de naam Body-Harmony. Zij richt zich vooral op mensen die willen stoppen met roken of graag een kledingmaatje kleiner willen. Tally legt graag uit waar zij zich zoal mee bezighoudt. "Ik merkte al enige jaren dat veel mensen om mij heen wilden stoppen met roken en daar veel moeite mee hadden. Vaak gaf men de moed na een aantal pogingen op en gingen er maar van uit dat het niet zou lukken. Ik ben toen in contact gekomen met een praktijk in het zuiden van het land waar met soft-laser ap paratuur mensen daadwerkelijk van het roken af kwamen." Laserbehandeling Bij de laserbehandelingen om mensen te laten stoppen met roken worden acupunctuurpunten in het oor gestimuleerd met behulp van een soft-laser. Het voordeel van een laser ten opzichte van naalden is dat de activering dieper gaat waardoor veel sneller resultaat wordt behaald. Bovendien is de behandeling volledig pijnloos. Wat houdt de anti-rook behandeling precies in? De laser therapie neemt niet alleen de behoefte van het lichaam aan nicotine weg, maar zorgt er tevens voor dat het lichaam geen nicotine meer accepteert. Dat wil zeggen dat het lichaam na de behandeling als het ware in opstand komt tegen nicotine. Tegelijkertijd wordt ertijdens de behandeling voor gezorgd dat u na het stoppen met roken geen last gaat krijgen van ontwen ningsverschijnselen zoals stemmingswisselingen. Daarnaast wordt de vetverbranding extra geactiveerd, waardoor ook uw gewicht stabiel blijft. De behandeling is pijnloos en duurt ongeveer een half uur. Het slagingspercentage ligt rond de 90%. U krijgt op de behande ling 3 maanden garantie. Dat wil zeggen dat, als de behoefte aan roken toch nog te veel aanwezig blijft, u tot drie maanden na de behandeling terug kunt komen voor een gratis nabehan deling. De behandeling kost 125,-. Tot eind december 2010 betaalt u slechts 95,-. Voor bedrijven in de regio zijn in company behandelingen mogelijk vanaf drie mede werkers. Hoe meer medewerkers binnen het bedrijf stoppen met roken, hoe hoger de korting. Berkelstroom 65 - 2721 AG Zoetermeer T: 079 - 331 82 55 - E: info@body-harmony.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 35