Zonnen voor 7,50 max 20 min Zonnen Zo r3 DIANA 19,99 stoelmassage voor bedrijven Plasweg 37 2742 KA Waddinxveen 0182-61 82 18 www.zonnenenzo.nl Actie geldig tot: 1 januari 201 1 €77,-Voor 67,50 Sanare Thuiszorg kiest bewust voor kwaliteit 15,-- www.tripleEffect.nl 38 HART VAN HOLLAND HEALTH ft BEAUTY 24 NOVEMBER 2010 ftfreEEEBBB Zeer uitgebreide Winter Gezichtsbehandeling AANBIEDINGEN: Wimperextentions Van 25,- Voor Mini Facial 25 minuten ALLEEN IN DECEMBER NU voor maar 19,99 Wij zijn o.a. gespecialiseerd in: Gezichtsbehandelingen voor dames, heren en de donkere huid Aromatherapie Fruitzuur peelings Anti-aging Pigment en couperose behandeling Acne behandelingen (vergoed door uw zorgverzekeraar) Elektrisch ontharen (vergoed door uw zorgverzekeraar) Hars en Body Sugaring ontharing Zwangerschapsmassage Hotstone massage Lichaamsbehandelingen Shiatsu massage Lymfedrainage Voetreflex Bruidsmake-up arrangementen Make-up workshops Manicure voor mannen en vrouweri Pedicure Frensh pedicure op teennagels d.m.v. gelsysteem Nailart op teennagels Wimperextentions I Prinses Beatrixlaan 50 Waddinxveen 0182-619253 Speciaal voor de feestdagen: Paraffine hand of voetpakking met een ontspannende gezichtsmassage tijdens het inwerken van de pakking Hot-Stone Massage (rug/nek/schouder) 15, Verven wimpers wenkbrauwen, epileren, harsen en een hoofdhuid massage. 34,50 TRIPLE iEFFECT 0rgadvies {raining Ithulszo^ lere aanbieding?rt4*n of cadeaubonnet Deze aanbiedingen zijn geldig t/m 31 december 2010 Beautysalon DIANA Schoonheidsspecialiste Pedicure Zilvermos 24 2914 XK Nieuwerkerk aan den IJssel T 0180-756747 M: 06-23128688 E info@beautysalondiana.nl W: www.beautysalondiana.nl Wil ziin gediplomeerde schoonheidsspecialistes met diverse specialisaties en 2iin aangesloten bil de branchevereniging ANBOS "Hoe houden we de zorg gezond?" is een vraag die volgens Wendy Hopmans, directeur van Sanare Thuiszorg vaak gesteld wordt, maar een positief antwoord wordt maar weinig gegeven. Artikelen over financiële problemen in de zorg, personeelstekorten en mismanagement zorgen voor een slecht imago in een toch al kwetsbare sector. En veel te vaak wordt alleen de nadruk ge legd op wat er allemaal niet goed gaat in de zorg. Bewust kiezen voor kwaliteit is in deze tijd niet gebruikelijk, maar het gebeurt wel en is ook beschikbaar voor iedereen. Sanare Thuiszorg werd 12 jaar geleden opgericht in Nieuwerkerk aan den IJssel en inmiddels is de regio waar de teams van Sanare verpleging, verzorging en begeleiding aan huis geven, flink uitgebreid. Het kwaliteitsconcept staat nog altijd: professi onele en persoonlijke thuiszorg op afspraak door een klein team vaste zorgverleners. Op de foto een gedeelte van het team Nieuwer kerk. Met elkaar laten zij zien dat werken in de thuiszorg echt anders kan. Regina van der Burg, teamleider vertelt: "Kwaliteit van zorg staat voor ons bovenaan. We werken allemaal op dezelfde professionele manier en in nauw overleg met de cliënt. In de praktijk komt het hierop neer: Voor mensen die thuiszorg nodig hebben, is het heel belangrijk dat zij zoveel moge lijk kunnen doorgaan met hun leven zoals ze dat altijd gewend waren. Als iemand liever 's avonds geholpen wordt met douchen, dan kan dat. Of als iemand graag sport, maar dat niet meer zelfstan dig kan, gaan wij mee om te helpen. Daarbij komt ook dat we tijd hebben om te luisteren naar onze cliënten en daardoor houden we allemaal plezier in ons werk!" Sanare begeleidt ook kinderen en jong volwas senen met een beperking, waardoor de ouders tij delijk ontlast worden van.de zorg. Dit varieert van begeleiden bij lichamelijke verzorging, sporten, samen huiswerk doen of helpen met maaltijden voorbereiden. Ook in de stervensfase kan Sanare dag en nacht professionele zorg bieden, zodat de cliënt thuis kan sterven met de naasten om zich heen. De totale zorg kan door Sanare gedaan worden, want inmiddels zijn alle teams aangevuld met huishoudelijk ondersteuners. Ook zij werken op vaste tijden en hebben hun 'eigen' cliënten. Wilt u meer weten? Bel 0180-310180 of loop even binnen bij Sanare Thuiszorg aan het Raadhuis plein 5 in Nieuwerkerk aan den IJssel. Deze aanbieding is geldig t/m 24 december en kan niet gec Ui 25 relaxation - activation - awareness Een effectieve drukpunten massage van hoofd, nek, schouders, rug, armen en handen Laagdrempelig, door de kleding heen, op de werkplek In 15 minuten ontspannen en energiek CANS preventief landelijk werkzaam Tel. 0180 - 63 48 28 Mob. 06-23811886 info@tripleeffect.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 38