Pedicure Salon Goudsbloem Schoonheidssalon Joke Tempelaars Schoonheidssalon Joke Tempelaars gespecialiseerd in Permanent Make-up DECEMBER AKTIE GRATIS heerlijke hals- en decolletépakking bij een gezichtsbehandeling. HART VAN HOLLAND HEALTH ft BEAUTY 24 NOVEMBER 2010 39 Met huidproblemen naar Huidtherapie Groene Hart. Gouda - Voor het behandelen van allerlei huidproblemen, zoals bijvoor beeld oedeem, acné, overbeharing, pigmentvlekken en wratjes, maar ook voor het aanmeten van steunkousen, kan men terecht bij de praktijk van Huid- en Oedeemtherapie Groene Hart. Het beoefenen van huidtherapie is sinds 2003 een wettelijk paramedisch beroep; de titel is beschermd. In de praktijk worden diverse huidthera- peutische behandelingen toegepast, vaak vanwege een medische oorzaak, maar ook cosmetische hulpvragen kunnen in aanmerking komen voor behandeling. De praktijk is gevestigd aan de Karne- melksloot 110a. Voor meer informatie: 06-24571587 of www.huidtherapiegroenehart.nl. Huidtherapie Groene Hart 06-34884104 Kvk: 24495488 www.pedicuresalongoudsbloem.nl Connie Dullaart Goudsbloemstraat 35 2761GP Zevenhuizen 0180-632737 www.joketempelaars.nl Hazeveld 40 - 2761 XJ Zevenhuizen Tel. 0180 - 631562 Verpleegkundig Overgangsconsulente Informatie, advies en begeleiding in alle fasen van de overgang 2907 PC Capelle aan den IJssel Telefoon: 010-4551296 06-25075486 blanda van Dijk-de Sroot Gediplomeerd Verpleegkundig vergangsconsulente Voeding, leefstijl, therapiemogelijkheden, risico-inventarisatie hart- en vaatziekten, osteoporose en borstkanker. Praktijk Rotterdam e.o.: Floris Burgwal 77 E-mail: ivandiikwoc@kDnmailnl website: wwwovcraanasconsulentecom BIS geregistreerd. Aangesloten bij WOC, V4VN, kPNI Tevens Orthomoleculair Therapeut Consult na telefonische afspraak. Vergoed door de meeste zorgverzekeraars Doorverwijzing niet noodzakelijk. "PMU is bedoeld voor versterking van de natuurlijke contouren." sagetechnieken en haptonomie." Eerder specialiseerde Tempelaars zich overi gens in neodermapeelings (huidverbetering) en acnébehandelingen. Nu is daar de Permant Make-up (PMU) bij gekomen. Natuurlijk Permanent Make-up kan worden aangebracht bij de ogen, wenkbrauwen en lippen. Tempe laars: "Het is een vorm van tatoeage, maar je brengt het pigment vlak onder het huidop pervlak aan. Je zet het in, zoals wij zouden zeggen. PMU is bedoeld voor versterking van de natuurlijke contouren. Het mooiste is als het niet opvalt, maar er natuurlijk uitziet." Voor deze behandeling gebruikt de schoon heidsspecialiste moderne, computergestuurde, luchtgekoelde en trillingsvrije apparatuur. "En met een flinterdunne, steriele naald breng ik het pigment nagenoeg pijnloos aan." Voor meer informatie: 0180-631562. Door Marianne Vermaat Zevenhuizen - Schoonheidsspecialiste Joke Tempelaars heeft er een nieuwe specialisatie bij: Permanent Make-up. "Het is ideaal voor vrouwen die er altijd goed uit willen zien. Bijvoorbeeld voor op vakantie of als je uit het zwembad komt, maar ook voor vrouwen die brildragend zijn of overgevoelig voor make-up." Schoonheidssalon Joke Tempelaars huist sinds jaar en dag aan het Hazeveld 40. Tempelaars begon in september 1987 met haar salon aan huis. Daarvoor was zij twaalf jaar operatiever- pleegkundige. "Ik kreeg mijn oudste dochter en wilde mijn kind zien opgroeien", verklaart de schoonheidsspecialiste haar carrièreswitch. Het vak heeft Tempelaars overigens altijd aan getrokken. "Ik was op mijn veertiende al bezig met uiterlijk. Nu lijkt het alsof ik maar niet kan stoppen; het is leuk werk met veel variatie. Ik volg ook elk jaar cursussen, met name mas-

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 39