Kamer van Koophandel eert Willemstein Hoveniers tijdens 25-jarig jubileum Alles onder-1-dak bij Bike Totaal Boode Kaasspecialist Nederlands Beste Foodspecialiteitenwinkel HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 24 NOVEMBER 2010 41 Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. TOT TL! IN REALISATIE. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Waddinxveen - Het was feest bij Willemstein Hoveniers. Het bedrijf bestaat 25jaar en dat mag gevierd worden in een sfeervolle feesttent op het bedrijfs terrein voorzien van alle elan op vrijdag 19 november. De gelegenheid werd door de Kamer van Koophandel Rotterdam aangegrepen om aan Sjaak Wil lemstein te laten zien hoe bijzonder het bedrijf is op het gebied van duur zaamheid en milieu. Door Niels Raas Henk de Bas, voorzitter van On dernemers Vereniging Waddinx veen (OVW), overhandigde namens de Kamer van Koophandel om die reden een speciale herdenkings decoratie aan Sjaak Willemstein. Volgens De Bas staat Willemstein al een kwart eeuw voor kwaliteit en ontwikkelde het bedrijf zich van 'groentje tot groene hovenier.' Het bedrijf opereert al die tijd door het hele dorp. De Bas: "Ik zie regelma tig bladblazende en bladzuigende Willemsteiners voor de deur van mijn zaak aan de Kerkweg." De kracht van Willemstein ligt vol- Sjaak Willemstein krijgt een herdenkingsdecoratie uit handen van Henk de Bas. Amersfoort/Nieuwerkerk aan den IJssel - De Kaasspecialist, gevestigd in winkelcentrum Reigerhof, heeft dinsdag 17 november de trofee voor 'Nederlands Beste Foodspecialitei tenwinkel 2011' gewonnen. De prijswinnaar werd bekend ge maakt tijdens het Grote Kaas- en Delicatessen Branchefeest in De Flint in Amersfoort. Het is niet de eerste keer dat eigenaar Theo van Dongen deze prestigieuze wedstrijd wint. Ook in 2007 was de winkel de beste van Nederland. Juryoordeel De winkel van Van Dongen is de af gelopen weken bezocht door twee finalevakjuryteams en zes ano nieme consumentenjuryleden. Het commentaar van de vakjury was unaniem lovend. 'Theo is een on dernemer met passie en bevlogen heid; hij is tevens een entertainer en hij is creatief. Hij heeft mooie, thematische presentaties op diverse plaatsen in de winkel.' Kwaliteitscertificering Foodspecialiteitenwinkels die 'kwa liteit' hoog in het vaandel hebben Kaasspecialist Theo van Dongen met zijn team. staan, laten zich jaarlijks streng be oordelen op meer dan 120 punten. Het oordeel van de deskundigen houdt de ondernemer scherp. In de Kwaliteitscertificering spelen hygiëne en versheid van de produc ten een doorslaggevende rol. Als aan een van de eisen daarvan niet wordt voldaan, is certificering on mogelijk. Daarnaast worden de winkel, de ondernemer of bedrijfsleider en de medewerkers beoordeeld op zaken als kwaliteit en niveau van het as sortiment, winkeluitstraling, vak kennis en adviesvaardigheid. Het gaat bij de Kwaliteitscertifi cering om hoogwaardig vakman schap, iets dat juist in deze tijd van doorslaggevend belang is. Meer informatie: www.kdwn.nl. Zevenhuizen - Een eerste blik in de showroom van Bike Totaal Boode laat een compleet assortiment merkfietsen en accessoires zien. Wie echter de tijd en moeite neemt om verder te kijken, ziet dat Boode ook budgetbikes, scooters en bromfietsen, fitnessapparatuur en (sport) kleding heeft. Boode doet daarmee wat het belooft: het biedt alles op (brom)fietsgebied onder- 1-dak. Klanten uit de hele regio benutten de kennis, ervaring, goede service én het uitgebreide assortiment van Boode al decennia lang. Alice en Frans Boode ontmoeten ook u graag in hun fraaie showroom aan de Dorpsstraat 103. Door Karin Jongkind (TekstUeel) Scooters en budgetbikes Bike Totaal Boode heeft drie verdie pingen winkelvloer: in.de kelder een uitgebreid aanbod kinderfietsen, op de begane grond stads- en toerfiet sen en elektrische fietsen en op de eerste etage racefietsen, mountain bikes en fitnessapparatuur. Frans Boode: "Bike Totaal Boode bestaat al vele jaren en is een echt fami liebedrijf. De meeste mensen weten dat wij merkfietsen verkopen en een goed advies bieden. Wij voeren onder meer de merken KOGA, Ga zelle, Batavus, Sparta, Giant, Trek en Raleigh én hebben veel accessoires en aanverwante artikelen. Maar wij willen hierbij graag ook onze an dere diensten onder de aandacht brengen. In de ruime werkplaats kunnen wij alle denkbare reparaties en onderhoudsbeurten uitvoeren, zowel voor fietsen als versnel lingsbromfietsen en scooters. En achter de werkplaats hebben wij nog een tweede showroom, met een ruime keuze aan nieuwe en gebruikte bromfietsen en scooters. Bij ons kan jong en oud terecht voor een goede kwaliteitsbrommer, onder meer van Peugeot, Tomos, Derby, Keeway, Vespa, Rieju en Sym. Daarnaast zijn wij ook voor sloten, helmen en scooteraccessoires het juiste adres. In deze tweede show room zijn wij vorig jaar ook gestart met de verkoop van budgetbikes. Dit zijn nieuwe (merk)fietsen die met hoge korting verkocht worden, omdat een model bijvoorbeeld in nieuwe kleuren beschikbaar is. Voor deze budgetbikes geldt dat klanten wél hoge kwaliteit en goede service krijgen, maar daar niet de hoofd prijs voor betalen. Dit concept blijkt een groot succes in deze econo misch wat mindere tijd." Bike Totaal Boode is gevestigd aan de Dorpsstraat 103 in Zevenhui zen. Kijk voor meer informatie en openingstijden op www.biketotaal- boode.nl gens de Bas in het duurzaam en milieugericht opereren van Wil lemstein. "Het bedrijf maakt geen gebruik meer van chemische be strijdingsmiddelen en er wordt ook geen hardhout gebruikt." Daarnaast prees De Bas de deel name van Willemstein aan diverse samenwerkingsorganisaties. Zo hoort het bedrijf sinds 2009 bij de netwerkorganisatie Dreamgarden. Daarnaast behoort Willemstein ook tot de Woontotaalservice. Dat is een samenwerkingsverband van negen Waddinxveense onderne mers om de klant nog beter van dienst te zijn. De Bas benadrukte verder dat Sjaak Willemstein het bedrijf is gestart zonder een startkapitaal en dat hij ook nu nog vaak tot in de late uur tjes bezig is. Desondanks zit Wil lemstein niet stil. De komende ja ren hoopt het bedrijf meer te doen aan wind en zonne-energie. Willemstein kreeg van de Kamer van Koophandel een in het oog springende schaal. Willemstein gaf aan vooral door te gaan met waar het bedrijf zich tot nu toe in on derscheiden heeft: "tuinieren met respect voor de natuur." Alice en Frans Boode. L

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 41