Nieuwe ArtBags van 'Stop Aids Now!' Daverende voorstelling Circus Bambino Er werd gebridged Spelen met muziek Drumspektakel op Advocaat concert Kidz knutselen voor Sinterklaas HART VAN HOLLAND NIEUWERKERKAAN DEN IJSSEL 24 NOVEMBER 2010 45 WWW.STOniBSillV.IIL Opbrengst Collecte Eindpresentatie Sebas' Muziekworkshops Nieuwerkerk aan den IJssel - Ron van Domburg en Wim Verhoeven zijn op maandag 22 november in Pouie A met een gemiddelde van 67.71 eerste geworden in de zesde, tevens laatste, ronde van de tweede competitie van de Nieuwerkerkse Bridgeclub. Op de tweede plaats eindigden Renate Tournier en Lucy Wijnen met 62.15 en derde werden Marijke Blok en Gerda Goedhart met 60.76. In Poule B eindigden Alice van de Heuvel en Arie Blok op de eerste plaats met een gemiddelde van 66.67. Zij werden op de tweede plaats gevolgd door Peter Bijsterveld en Maarten Goedhart met 63.45 en derde werden Martha Boers en Joke van 't Hoen met 61.11. Nieuwerkerk aan den IJssel - Circus Bambino, een Brains-activiteit voor kinderen van drie tot zes jaar, gaf woensdag 17 november een voor stelling in Jenaplanschool De Terp. Vijf weken lang is er geoefend op Alle kinderen hadden het koorddansen met parapluutjes onder de knie. muziek van Cirque du Soleil en de leeuwen en een heuse leeuwentem- Radetsky-mars. Onder leiding van mer. Hoogtepunt was de levende pi- circusdirecteur Gerda Schilt lieten ramide waarbij de kinderen als ech- de kleine artiesten diverse kunsten te acrobaten op elkaar klommen. Al zien, zoals de koprol en de hand- met al een spetterende show, waar stand. Er waren clowns, danseressen, het publiek van genoot. Nieuwerkerk aan den IJssel - Be kende Nederlanders en modellen showen zaterdag 27 november de nieuwe ArtBags in de Amsterdamse Bijenkorf. Dit jaar zijn de kleurrijke ArtBags ontworpen door Blond - Amsterdam, Spijkers en Spijkers en de kunstenaar Keith Harin". Keith Haring overleed in 1990 aan aids maar de Keith Haring Foundation, die zijn werk beheert, stelde een ontwerp van de kunstenaar ter be schikking. De ArtBags zijn vanaf za terdag 27 november ook verkrijgbaar in de Wereldwinkel Nieuwerkerk. Aan de ArtBag hangt namelijk een unieke code waarmee op een prach tige prijs kan worden gewonnen. Sinds het begin van de verkoop van de ArtBags in 2002 zijn er 585.000 tassen verkocht en heeft de actie bijna 2,5 miljoen euro opgebracht voor verschillende Stop Aids Now! projecten. Nieuwerkerk aan den IJssel - Bij de onlangs gehouden collecte van Alzheimer Nederland is een bedrag van 1.094 euro opgebracht. De or ganisatie bedankt gevers en collec tanten voor hun bijdrage. Nieuwerkerk aan den IJssel - De leerlingen van Sebas' Muziekwork shop laten 28 november vanaf 13.00 uur in 't Blok zien en horen wat ze gedurende de afgelopen vijftien lessen van Sebas Vugt ge leerd hebben op het gebied van gitaar, basgitaar, drums en zang. Kom kijken, de toegang is vrij. Aan melden voor een nieuwe reeks les sen is deze middag ook mogelijk. «-* Nieuwerkerk aan den IJssel - Het Advocaatconcert op vrijdag 19 novem ber in de Meander was een groot succes. Het thema van deze avond was 'jongeren voor de ouderen'. In een bomvolle zaal van de Meander werd enthousiast gemusiceerd door leerlingen van de Stichting Nieuwerkerkse Muziekschool. Nieuwerkerk aan den IJssel - De Nieuwerkerkse Muziekschool start roaandag 6 december met de cursus Spelen met muziek voor kinderen uit groepen 1 tot en met 3 van de basisschool. De cursus bestaat uit acht lessen, waarbij wordt gewerkt met begrippen als hoog en laag en hard en zacht. Verder is er aandacht voor bewegen en dansen op muziek en maken de kinderen kennis met slag werkinstrumenten. Voor meer informatie: www.muziekschoolnieuwerkerk.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - Er wordt gefluisterd dat woensdag 1 december tijdens het knutselen twee zwarte pieten op visite komen om samen met de kinderen peperno ten te bakken. De kinderen zijn van 14.00 tot 16.00 uur welkom in Con Musica, tweede gebouw op de vel den van w Nieuwerkerk. De leiding van Vedj verzoekt (groot)ouders niet te blijven wanneer ze de kinderen brengen in verband met de beperkte ruimte. De toegang bedraagt 2,50 euro. Men wordt verzocht de kinde ren minimaal één week van te voren aan te melden in verband met de inkoop van de materialen. Stichting Vedj heeft nog steeds plaats voor wat extra helpen handen. Ook hier voor kan men zich aanmelden. Voor meer informatie: 06-34625311 of sandra.vedj@hotmail.com.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 45