IB 14F i. §Q iiEaegsaaai fliHnmgi I "iAm Groeneweg blijft winnen i! i rm EHW3 «i'iifii I'M Spanning en strijd biij ASW Moerkapelle laat punt(en) liggen Voor uitslagen en standen: http://www.amateurvoetbalwest2.nl Sportagenda 27 en 28 november Paul de Vos biljartkampioen van Zuid-Holland Moordrecht wint uit bij Donk «■- 54 HART VAN HOLLAND SPORT 24 NOVEMBER 2010 Voetbal LJ kill Voetbal Voetbal Voetbal Damesvoetbal Korfbal Hockey Biljarten Voetbal m I iSBSS^r^ EHfffMIII- m Een zuiver derde doelpunt voor Groeneweg. Zevenhuizen - Vijf minuten voor tijd besliste Maurice Eckhardt de wedstrijd in Schiedam tegen SW/SMC: 1-2. Niet verrassend, gezien de eerste helft waarin Groeneweg veruit de betere ploeg was, maar na rust ging SW/SMC met tien man steeds beter spelen. Groeneweg wist de vrije man niet te vinden en SW/SMC werkte veel harder. Al in de eerste minuut kreeg Groe neweg de rekening gepresenteerd van slap verdedigen. Doelman Johan Hoogeveen kon de 1-0 achterstand niet voorkomen. Binnen een kwar tier had Groeneweg de achterstand weggewerkt door een prima schui ver van JP Hordijk. Zowel Eckhardt, Eindhoven als Luuk Gritter had daar na de thuisclub op een onoverbrug- bare achterstand moeten zetten. In de tweede helft kregen de Schie dammers de mooiste kans. Na een mistrap van Robby van Kuilenburg kwam de bal ongelukkig tegen de hand van Bart Eindhoven. Johan Hoogeveen wist de ingeschoten strafschop met zijn vingertoppen te gen de paal te werken. Vijf minuten voor tijd kopte Eindhoven, uit een vrije trap van JP Hordijk, de bal wat gelukkig door en Eckhardt kon met de punt van zijn schoen het laatste tikje geven. De hectische tweede helft kreeg een stormachtig einde. SW/SMC gooide alles op de aan val en met de hoge ballen werd het benauwd voor het doel van Groe neweg. Na na een puntgave solo van invaller Arnout van Leeuwen scoorden zowel Eckhardt en direct daarna, na een prachtige volley, ook nog Hordijk maar die doelpunten werden door de scheidsrechter niet toegekend. Kijk voor meer foto's op: www.hartvanholland-online.nl Waddinxveen - Lekkerkerk en ASW deelden voorafgaand aan deze wed strijd de derde plaats, spectaculair voetbal leverde dit niet op maar wel volop spanning en strijd. Na zes minuten kwam ASW op voorsprong toen een voorzet van Dennis Faber door de inkomende Pim Verlaan werd binnengekopt: 0-1. Hierna nam Lekkerkerk het heft in handen maar ASW hield stand en kwam in de achtentwintigste minuut op 0-2 toen Peter van de Hoek, Dennis Fa ber de diepte instuurde. Met een goede lichaamsschijnbeweging ging de keeper naar de hoek en Faber met de bal rechtdoor over de doel lijn. Vlak voor rust kreeg Lekkerkerk een vrije trap op twintig meter van de goal. Doelman Breedijk dook hem uit de hoek maar de inlopende Lek- kerkerkse spits was er als de kippen bij om de rebound te verzilveren: 1-2. "Als het niet gaat zoals het moet dan moet het maar zoals het gaat" was de tegeluitspraak die trainer de Bruin in de rust op zijn mansehap- Moerkapelle - Rijnmond Hoogvliet Sport begon zaterdag 20 november fel aan de thuiswedstrijd en gaf het angstige en niet voldoende agressief ge starte Moerkapelle het eerst halve uur weinig tot geen kans om over het mid denveld te komen. I.» Een vrije trap op de rand van het strafschopgebied betekende in de twaalfde minuut de inleiding van de 1-0. De bal belande in eerste in stantie in de muur maar uit scrim mage schoot de nummer 11 van Rijnmond Hoogvliet Sport de bal in het net. Moerkapelle was nog niet bekomen van deze eerste te genvaller of het was al weer raak. De verdediging tastte mis bij een lange bal en het was opnieuw de nummer 1.1 van Rijnmond Hoog vliet Sport die de bal op gelijke wijze in het doel liet belanden. Moerkapelle startte in de tweede helft op correct maar meer agres sievere wijze. Van het goed spelen- 2e klasse D 28/11 Kocatepe - Olympia 28/11 PFC - CW Zwervers 28/11 Spartaan 20 - WCR 28/11 Swift Boys - OW 3e klasse A 27/11 Hazerswoudse Boys - Kagia 27/11 LSW'70 - Kamerik 3e klasse B 27/11 CION - Rijnmond HS 27/11 Lombardijen - Spirit 27/11 Zwervers IJW - Moerkapelle 3e klasse B 28/11 SWSMC - Moordrecht 28/11 Groeneweg - Mozaiek 28/11 SVDPW - Bodegraven 28/11 UNIO - Stolwijk 4e klasse C 28/11 Cabauw - GSV 28/11 Soccer Boys - ESTO 28/11 ASW - Bergambacht 28/11 Haastrecht - Lekkerkerk 28/11 Foreholte DA - Groeneweg DA 28/11 ASW DA - Bernardus DA2 27/11 OA/Hotel Warnsborn - CKV Nieuwerkerk 27/11 IJsselvogels - SD0 (K) 27/11 ADO - Korbis 28/11 Dopie H - IJssel H 28/11 IJssel D - Spirit D 28/11 HCRB H - Waddinxveen H 28/11 Waddinxveen D - Pollux D pen losliet. Na rust eenzelfde spel- beeld. Met nog twintig minuten op de klok bracht trainer De Bruin A- junior Michael de Quant, het bleek een gouden wissel. Er werd gewacht met de vrije trap tot dat De Quant voor de goal was en van dichtbij schoot hij in: 1-3. Nog geen vijf mi nuten later was het weer De Quant die na een goede actie van Faber de 1-4 op het scorebord schoot. Volgende week speelt ASW thuis te gen de nummer vier van de ranglijst Bergambacht. Lekkerkerk/Moerkapelle - Bij biljart vereniging L.B.C. in Lekkerkerk werd vrijdag 20, zaterdag 21 en zondag 22 november het Regiokampioen schap 5e klasse libre gespeeld. Tot de acht deelnemers behoorde Paul de Vos uit Moerkapelle. Na enkele fraaie overwinningen op vrijdag voegde De Vos daar op za terdag drie zeges bij. In één van deze partijen wist hij een moyenne te halen van 3.33. Tevens versloeg hij op zaterdag Paul Kersbergen uit Boskoop, waarvan hij op het dis trictskampioenschap had verloren. Op de laatste speeldag wist De Vos in zijn partij tegen Leo Pistor uit Den Haag pas in de voorlaatste beurt zijn tegenstander voorbij te streven, 40- 36 in 30 beurten. Doordat op biljart 1 Danielle van Zunderen uit Schie dam verloor van Kersbergen was na ronde 6 het kampioenschap eigen lijk al binnen. In zijn laatste partij maakte De Vos, met series van 4 en 10 in de laatste twee beurten, ver volgens nogmaals duidelijk dat hij de terechte kampioen is. De wedstrijd eindigde met 40-26 in 22 beurten in zijn voordeel. Met 14 punten uit 7 wedstrijden eindigde De Vos op de eerste plaats en plaatste zich daarmee namens Zuid-Holland voor het Nederlands Kampioenschap te Almere. Het eindmoyenne van Paul was 1.97 en zijn hoogste serie was 12. Kersbergen werd tweede met 8 punten en Van Zunderen derde met 10 punten. René van Leeuwen van biljartvereni ging Moerkapelle eindigde in Schie dam op de zesde plaats tijdens het Regiokampioenschap in de 1e klasse driebanden. de Rijnmond Hoogvliet Sport in het eerste kwartier van de wedstrijd was weinig meer over. Moerkapelle beukte hard werkend voort op het doel van de tegenstander. Dit werd in de achtenzeventigste minuut beloond met een doelpunt van de schoen van Stefan Sa Hevelt uit een van de vele corners die Moerkapelle in deze fase mocht nemen. Moer kapelle zetten hierna nog een keer aan en kreeg zeker ook nog kansen op de gelijkmaker maar scoren zat er niet meer in. Moordrecht - De derby in Gouda begon enigszins lauw en het duurde tot aan de 20e minuut voordat een serieuze doelpoging werd gewaagd. Na twee schoten op doel van Goud se kant die geen punten oplever den was het vanaf de 26e minuut Moordrecht dat feitelijk de lakens uitdeelde, wat leidde tot onder meer een aantal corners. Uit de derde cor ner op rij in de 30e minuut van de rechterkant kopte Dennis Heuvel man de bal bij de tweede paal prima binnen; 0-1. Nog geen vijf minuten later was het wederom Dennis Heuvelman die vanaf de rechterkant slim naar bin nen kwam en de bal breed legde op Jan de Joode die vervolgens voor de 0-2 zorgde. Aansluitend golfde het duel heen en weer en was het Donk dat de spanning weer volledig in de wedstrijd terugbracht door het be nutten van een strafschop; 1-2. In de 39e minuut zorgde Dennis Heu velman voor de 1-3 ruststand. In de tweede helft ging Donk vol in de aanval. De eerlijkheid gebiedt te zeggen dat de Goudse formatie zeker wel opportunistisch speelde, maar dit nauwelijks tot concreet ge vaar voor het doel van Moordrecht leidde. Er leek dus geen vuiltje aan de lucht, totdat de Moordechtse de fensie in de 70e minuut onvoldoen de optrad en Donk de 2-3 op het scorebord liet zetten. De spanning was hiermee volledig terug, maar echt gevaarlijk werd Donk niet meer en de Moordrechtse formatie bleef relatief eenvoudig overeind. Moor drecht kan terugkijken op een uit stekend duel waarin gedisciplineerd is gespeeld, hard is gewerkt en als collectief is geopereerd met als re sultaat dat er werd gewonnen. u>

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 54