Nieuwerkerk naar koppositie Amateur golfer vertrekt voor tweede maal naar toernooi Cyprus Groeneweg wint royaal Zwarte banden en pepernoten Moordrechtse Kempoka's behalen eremetaal Van der Vliet kampioen klik dus snel naar onze website www.hartvanholland-online.nl HART VAN HOLLAND SPORT24 NOVEMBER 2010 - 55 Voetbal Voetbal TangSooDo Judo HÉ Nieuwerkerk aan den IJssel - Nieuwerkerk deed vandaag goede zaken. Het won dikverdiend bij OV.V., zagJHR en PFCpuntverlies oplopen en kroop naar een gedeelde koppositie op de ranglijst. Vanaf het eerste signaal was Nieu werkerk de bovenliggende partij. Nieuwerkerk dacht in de tiende mi nuut op voorsprong te komen maar scheidsrechter Brekelmans keurde de treffer af. Vijf minuten later stond wel de verdiende voorsprong op het bord, Abner Texeira liet van dichtbij doel man Timmer kansloos. In de éénen- vijftigste minuut omspeelde Remco Langerveld zijn directe tegenstander en vond Robert Visser die van dicht bij de tweede treffer binnengleed. O.O.V. probeerde met nog meer fysiek spel de bakens te verzetten en het had dankzij de lankmoedige houding van de scheidsrechter succes. Na een aanslag moest Marijn Verhoef noodgedwongen het veld ruimen. Ook Youssef Swaghi liep schade op en speelde meer hinkend dan lopend de laatste twintig minuten uit. O.O.V. scoorde in de zeventigste minuut via aanvaller Winterberg. Invaller Jeroen de Bruin redde in eerste instantie nog knap, maar op de tweede inzet had hij geen antwoord: 1-2. Door deze aansluittreffer van O.O.V. moest Nieuwerkerk in de laatste fase nog flink aan de bak. In de blessuretijd was er opnieuw Remco Langerveld die nu invaller Roy Schep knap wist vrij te spelen en die had van dicht bij geen moeite doelman Timmer van O.O.V. voor de derde keer te passe ren. Nieuwerkerk speelt op 5 december thuis tegen W.C.R. uit Rhoon. Nieuwerkerk/Capelle aan den IJssel - Amateur golfer Huibertvan den Bogert heeft zich wederom gekwalificeerd voor de Aphrodite Cup, del 8 holes finale op de golfbaan van Minthis Hills op Cyprus. Hij deed dit met een toernooi op zijn eigen club Golfen Country Club Capelie aan den IJssel. Van den Bogert kwalificeerde zich al een keer in 2008 en ging toen tevens met de titel naar huis. "Natuurlijk, ben ik verbaasd", rea geerde Van den Bogerd. "Ik speelde heel relaxed op Capelie. Ik dacht gewoon: ga lekker spelen; ik kan niet twee keer winnen. Light ning never strikes twice", zeggen ze. Maar ik speelde heel goed. Ik miste geen enkele afslag, maar wel een aantal putts. Uiteindelijk had ik 37 punten. Niet genoeg om mij te kwalificeren, dacht ik. Dit had ik echt niet verwacht. Maar ik ben heel blij. Een weekje golfen in het winter zonnetje op Cyprus is echt niet mis." Gedurende het hele jaar deden ruim zeshonderd golfers mee aan de voorrondes van de vierde editie van de Aphrodite Cup. De win naars, vanuit heel Nederland, zijn nu uitgenodigd om binnenkort naar Cyprus te gaan voor de finale. Zevenhuizen/Rijswijk - Na een zwaar examen dat vijf uur duurde mogen Laura van Leeuwen, Bob van der Wende en Kors Veldhuijzen van Timmers SportFtFitness sinds zaterdag 20 november de zwarte band TangSooDo om doen. Voor meer informatie: www.alltangsoodo.org. De AIITangSooDo organisatie houdt zaterdag 28 november in sport- en cultuurcentrum Swanla in Zeven huizen het Pepernotentoernooi, aanvang 9.30 uur. Op dit toernooi voor de jeugd tot en met veertien jaar zijn, buiten de normale onder delen, hyongs sparren en breek- testen, twee nieuwe competities toegevoegd Flying Kick en Jumping High, ver weg een doel raken met een vliegende schop en hoog een doel raken. TimmersSportEtFitness verwacht ruim 120 deelnemers en is zelf met twaalf deelnemers verte genwoordigd. Zevenhuizen - De meiden van Groe neweg waren zondag erg gretig en zetten vanaf de aftrap S.V.S. onder druk. Na twee minuten was het Wen dy Tichem die voor de 1-0 zorgde. Groeneweg was duidelijk de betere ploeg en hield S.V.S. op eigen helft onder druk. In de veertigste minuut was het opnieuw Tichem die Groe neweg op 2-0 bracht. Na rust bleef Groeneweg de wedstrijd controleren en na dertien minuten bracht Patri cia van der Hoek de stand op 3-0. S.V.S. bleef aandringen maar kon, dankzij een goed spelende achter hoede geen vuist maken. Vijftien minuten voor tijd bracht Van der Hoek de eindstand op 4-0. Van den Bogert kwalificeerde zich wederom voorde Aphrodite Cup. klikken mag Nieuwerkerk aan den IJssel - Jeffrey van der Vliet nam 20 november met judovereniging Slingerland deel aan de Zuid-Hollandse teamkampioen schappen, -15 jaar. Jeffrey wist zijn zeven partijen winnend af te slui ten, het Slingerland team behaalde de tweede plaats. Zondag stond het Internationale toernooi in Den Hel der op het programma. Jeffrey stond ingedeeld in een zeer sterk deelne mersveld maar met drie overwin ningen op rij haalde hij de finale. De finale was zenuwslopend maar uit eindelijk trok Jeffrey de winst naar zich toe en mocht hij op de hoogste trede van het podium gaan staan om zijn beker in ontvangst te nemen. Met zowel technisch als tactisch goed judo wist Jeffrey te winnen. Reeuwijk/Moordrecht - Moordrechtse Kempoka's zijn op het Karate en Kern- po jeugdtoernooi op zondag 14 november in de prijzen gevallen. Er werd in Reeuwijk door deelnemers uit het hele land gestreden om het eremetaal. Jari Faas was heer en meester in de voorronde. In de finale moest hij het opnemen tegen een wat meer erva ren Karateka en moest hij genoegen nemen met een tweede plaats. In de categorie meisjes acht-negen jaar behaalde Marit Faas de derde plaats. Nina Tahitu ging naar huis met het zilver bij de meisjes tien elf jaar, -35 kilo. In de zwaardere gewichtsklasse stonden Vangely Leiwakabessy met brons en Merlijn Tak met goud op het erepodium. Bij de jongens tien-elf jaar, -35 kilo, behaalde Niels van der Hoeven de derde plaats en mocht Shaqir Ri ca rdo de hoogste tree beklimmen op het erepodium om zijn gouden plak in ontvangst te mogen nemen. In de laatste categorie, jongens tien-elf jaar, +35 kilo, behaalde Ju- ano Pattiasina de tweede plaats. De medailles werden uitgereikt door oud-wereldkampioen John Reeberg. Het toernooi was tevens een prak tijkexamen voor scheidsrechters in opleiding. Kees Hoogendoorn en David Tahitu mogen zich nu offici eel D-Scheidsrechter Kata en Ku- mite van de Nederlandse Federatie voor Krijgskunsten (NFK) noemen en zij zullen in de toekomst jureren op nationale en internationale Kempo en Karate toernooien. Jan Timmers is trots op zijn leerlingen.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 55