makelaardij ■.van 't hof www.hof-makelaardij.nl BOSKOOP Julianaweg 14 Vraagprijs 198.000,- k.k. WADDINXVEEN Kleikade 47 Vraagprijs 205.000,- k.k. WADDINXVEEN Graanakker 96 Vraagprijs 200.000,- k.k. lepiaan 82 Vraagprijs 165.000,- k.k. WADDINXVEEN HART VAN HOLLAND I DE KRANTVOOR DE ZUIDPIAS I 24 NOVEMBER 2010 WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN r makelaardij Ga voor ons complete woningaanbod naar Volg ons nu ook op twitter: www.twitter.com/HofWaddinxveen van 't hof 4-Kamer eengezinswoning Voormalige huurwoning Keuze notaris is voorbehouden aan verkoper In de Bomenwijk gelegen eengezinswoning met voor- en ruim 11 meter diepe achtertuin (N/0) met vrijstaande pannengedekte stenen berging en achterom. Bwjr. 1955, inhoud 322 m3, gebruiksoppervlakte wonen 83 m2, 10 m2 overige inpandige ruimte en 125 m2 eigen grond. Winkels, station en sportgelegenh'eden bevinden zich op loopafstand. Ind.: Entree/ hal met meterkast, bordestrap en toilet met fonteintje; L-vormige woonkamer met gaskachel en kelderkast; Open keuken met rechte standaard keukenopstelling; Douchegelegenheid; Portaal met gaskachels, wasmachine aansluiting en toegang tot de achtertuin. 1e Verd.: Overloop met vaste kast, welke is voorzien van een wastafel; 2 Slaapkamers aan de voorzijde, waarvan één met vaste kast; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met vaste kast 2e Verd.: Middels losse trap te bereiken zolderverdieping met dakraam. Bijz.: Op de begane grond is de woning voorzien van kunststof kozijnen met dubbel glas en aluminium kozijnen op de 1e verdieping. Compleet en luxe verbouwd 4-kamer hoekappartement Bijdrage VvE 174,- p.m. (incl. voorschot stookkosten) Vrijwel geheel v.v. dubbele beglazing Compleet en luxe verbouwd 4-kamer hoekappartement gelegen op de 2e woonlaag met zonnig balkon (Z) en berging op de begane grond. Bwjr. 1966, gebruiksopp. wonen 88 m2 en inhoud 277 m3. De entree is geheel afgesloten en heeft een intercominstallatie en een liftinstallatie. Ind.: Entree met vaste kast en vernieuwde meterkast; Hal; Ruime lichte woonkamer 25 nvj met vrij uitzicht; Luxe open keuken met een zeer royale L-vormige opstelling (hoogglans wit) v.v. granieten werkblad en diverse inbouwapparatuur; Aan de andere zijde een tweede opstelling met aansluiting wasapparatuur; Toiletruimte v.v. hangcloset en fonteintje; Luxe badkamer met douchecabine en wastafelmeube 1 Slaapkamer aan de voorzijde met vaste kast; 2 Slaapkamers aan de balkonzijde, waarvan 1 slaapkamer toegang geeft tot het balkon (Z). De slaapkamers zijn voorzien van een laminaatvloer en spuitwerkwand en -plafondafwerking. Bijz.: In de keuken bevindt zich een huurgeiser tb.v. de warmwatervoorziening. Totaal gerenoveerde eengezinshoek(dijk)woning Vrijstaande schuur. 30 m2) Buitenschilderwerk uitgevoerd in 2009 Aan de rand van Waddinxveen in 2004 totaal gerenoveerde en met 3.50 m uitgebouwde eengezinshoek(dijk)woning v.v. fraai aangelegde voortuin, verzorgde diepe achtertuin met parkeermogelijkheid voor 3 auto's, riant dakterras met prachtig uitzicht over het toekomstige Bentwoud en een vrijstaande schuur. Bwjr. 1905,420 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 81 m2 en inhoud 330 m3. Ind.: Entree/hal met trap/kelderkast met meterkast; Toiletruimte met toilet, urinoir en hoekfonteintje; Semi open keuken met rechte lichte keukenopstelling met granieten blad en inbouwapparatuur; Uitgebouwde woonkamer met grenen vloerdelen, zandstenen schouw met gashaard en toegang middels openslaande deuren naar de achtertuin. 1e Verd Overloop met toegang tot de bergvliering; Kast met aansluiting wasapparatuur; Badkamer v.v. ligbad met doucheplateau en spatscherm, vaste wastafel, designradiator en vaste kast; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met inloopkast en toegang tot het dakterras. Aan onvolkomenheden in deze advertentie kunnen geen aanspraken worden ontleend. NVM Kantoren in Alphen aan den Rijn, Gouda, Waddinxveen en Zoetermeer 2-onder-1 kapwoning met 4 slaapkamers Inpandig te bereiken garage Gelegen nabij winkels, scholen en openbaar vervoer In het ruim opgezette gedeelte van Zuidpias 90 gelegen, mooie 2-onder-1 kapwoning met 4 slaapkamers, inpandig te bereiken garage, voortuin met ruime parkeermogelijkheid en fraai aangelegde zonnige achtertuin met vrijstaande houten tuinberging. Bwjr. 1998, 230 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 144 m2 en inhoud 577 m3. Ind.: Entree/ruime hal; Toilet met fonteintje; Open keuken met L-vormige keukenopstelling met granieten blad en v.v. div. inb.app.; Z-vormige lichte woonkamer v.v. massief houten visgraatparket, trapkast en toegang middels zowel een schuifpui als een loopdeur tot de achtertuin. 1e Verd.: Overloop; Badkamer v.v. ligbad, douchecabine en vaste wastafel; Toilet met fonteintje; 1 Ruime slaapkamer aan de v.z.; 1 Slaapkamer aan de a.z. (v/h 2, welke op eenvoudige wijze weer als 2 slaapkamers in gebruik kan worden genomen). 2e Verd.: Overloop; Open, betegelde, was- en stookruimte; Betegelde inloopkast/bergruimte; 1 Slaapkamer aan de voorzijde v.v. dakkapel; 1 Slaapkamer aan de achterzijde v.v. dakkapel. Vrijstaande woning met garage Hardhouten kozijnen met dubbele beglazing Oplevering in overleg Schitterend met vrij uitzicht over de polder gesitueerde vrijstaande woning met aangebouwde stenen garage en rondom gelegen tuin. Deze woning is te bereiken middels eigen brug. Bouwjaar 1958, 605 m2 eigen grond, inhoud 427 m3 (inclusief garage), gebruiksoppervlakte wonen 82 m2 (exclusief de garage) en inpandige ruimte 28 m2 (garage). Vrij wonen en toch nabij diverse voorzieningen, waaronder winkels en scholen. Ind.: Entree/hal met trapopgang; Meterkast; Woonkamer met doorgeefkast en schouw; Gesloten keuken met doorgeefkast en rechte keukenopstelling; Kelder; Bijkeuken met toegang tot de achtertuin, cv-combi opstelling, wasmachine en drogeraansluiting; Toilet. 1e Verdieping: Overloop met toegang tot kleine niet bevloerde vliering; Deels betegelde douchegelegenheid; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 2 Slaapkamers aan de achterzijde, beide met vaste kast. Landelijk gelegen eengezinswoning Op een steenworp afstand van de dorpskern van Moerkapelle Nabij uitvalswegen naar diverse steden in de Randstad Landelijk gelegen, goed onderhouden eengezinswoning met een fraai en weids uitzicht voorzien van een voor- en achtertuin (0) met vrijstaande stenen berging. Bwjr. 1965,155 m2 eigen grond, gebruiksoppervlakte wonen 102 m2 en inhoud 343 m3. Ind.: Entree/hal; Meterkast; Toiletruime voorzien van toilet en fonteintje; Lichte doorzon woonkamer; Gesloten keuken met kelderkast, toegang tot de achtertuin en rechte in licht eiken uitgevoerde keukenopstelling v.v. elektrische kookplaat, afzuigkap en oven. 1e Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de achterzijde; 1 Slaapkamer aan de zijzijde (v/h 2, welke op eenvoudige wijze weer als 2 slaapkamers in gebruik zijn te nemen) met kastenwand, Badkamer v.v. douche, vaste wastafel, designradiator, toilet en wasmachineaansluiting. 2e Verd.: Overloop met Radson cv- installatie, Inventum elektrische boiler (eigendom) en dakvenster; Bergkast; Zolderslaapkamer met dakkapel aan de achterzijde. Bijz.: Deze woning is grotendeels v.v. hardhouten kozijnen en grotendeels dubbele beglazing. De oplevering is in overleg. Knusse eengezinsdijkwoning Buitenschilderwerk uitgevoerd in 2007/2008 Geheel v.v. dubbele beglazing Als het ware zo te betrekken knusse eengezinsdijkwoning met prachtig uitzicht over landerijen en het toekomstige Bentwoud. De fraai aangelegde achtertuin (Z) is v.v. een veranda, sierbestrating en vrijstaand houten chalet met elektra en achterom. Bwjr. 1927, 93 m2 eigen grond, gebruiksoppervlakte wonen 88 m2 en inhoud 279 m3. Ind.: Beg. gr.: Entree/ hal; Meterkast; Ruime lichte woonkamer met laminaatvloer en prachtig uitzicht over het toekomstige Bentwoud. 1e Verd.: Overloop met toegang tot de bevloerde bergvliering; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met dakkapel; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met dakkapel; 1 Slaapkamer met dakkapel aan zowel de voor- als achterzijde. Souterrain: Eetkeuken met laminaatvloer, toegang middels openslaande deuren tot de achtertuin, trapkast met Remeha Avanta HR cv-combi installatie 2006) err L-vormige keukenopstelling uitgevoerd in kersenkleur v.v. inbouwapparatuur; Badkamer v.v. douche met thermostaatkraan, hangend toilet, vaste wastafel, wasmachine en drogeraansluiting. Goed onderhouden eengezinswoning Gelegen in een kinderrijke buurt, op loopafstand van scholen en winkelcentrum De notariskeuze is aan de verkoper voorbehouden Goed onderhouden eengezinswoning, gelegen in de wijk Zuidpias, in een ruim opgezet gedeelte van de wijk en op een prettige locatie aan een speelveld gelegen. De woning biedt een voortuin en een achtertuin (NO) met achterom. Bwjr. 1984, 123 m2 eigen grond, een gebruiksopp. wonen 93 m2 en inhoud 307 m3. Ind.: Berging; Entree/hal met meterkast; Toilet met fonteintje; Gesloten keuken aan de voorzijde met een L-vormige keukenopstelling v.v. inbouwapparatuur; Tuingerichte ruime woonkamer; De gehele begane grond is v.v. een laminaatvloer. 1e Verd.: Overloop; 2 Slaapkamers aan de v.z. met dakkapel; 1 Grote slaapkamer aan de achterzijde met Velux dakvenster; Badkamer met ligbad, closet en wastafel. 2e Verd.: Open zolderruimte, waar nog een slaapkamer gerealiseerd kan worden, met dakvenster, aansluiting wasapparatuur en c.v. combiketel. Bijz.: Buitenschilderwerk is uitgevoerd in 2009. De oplevering van deze woning is in overleg. Zuidplaslaan 432 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 56