4#» Gratis strooizout ophalen op 27 november 2010 VERVOLG BEKENDMAKINGEN 6 HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 24 NOVEMBER 2010 Verkeersbesluit Aangevraagde omgevingsvergunning(en) Verleende ontheffing/ bouwvergunning Voorgenomen ontheffing/ bouwvergunning Aanvraag persoons gebonden ontheffing Verkeersbesluit Inspraakconcept vrijwilligersbeleid Bekendmaking Voor grote groepen gelijksoortige bedrijven gelden algemene regels die zijn vastgelegd in Algemene Maatregelen van Bestuur (AMvB). Een omgevingsvergunning voor het onderdeel milieu is dan niet nodig. In bepaalde gevallen is het nodig ter bescherming van het milieu aanvullende maatwerkvoorschriften op te leg gen naast de voorschriften uit de van toepas sing zijnde AMvB. Deze maatwerkvoorschriften betreffen voor schriften voor het monitoren van de grondwa terkwaliteit bij het Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer en gelden voor de volgende inrichtingen: M.V.V. Automobielen, De Vijf Boeken 4b, 2911 BL Nieuwerkerk aan den IJssel. G. Hoogendoorn en Zn. B.V., Tweede Tochtweg 49, 2914 LM Nieuwerkerk aan den IJssel. W. J. Molenaar B.V., Groenendijk 18, 2911 BA Nieuwerkerk aan den IJssel. Automobielbedrijf Sjaak Stovius, 's Gravenweg 286, 2911 BJ Nieuwerkerk aan den IJssel. B.C. van Vliet Automobielbedrijven B.V., Parallelweg Zuid 215, 2914 LE Nieuwerkerk aan den IJssel. Hitland openbare golfbaan, Blaardorpseweg 1, 2911 BC Nieuwerkerk aan den IJssel. Autobedrijf Handelsonderneming 't Viaduct, Hoofdweg Zuid 56b, 2912 EE Nieuwerkerk aan den IJssel. Slob Bedrijfsauto's B.V., Hoofdweg Noord 29, 2913 LB Nieuwerkerk aan den IJssel. De ontwerpbesluiten tot het opleggen van maatwerkvoorschriften kunt u van 25 novem ber 2010 tot en met 5 januari 2011 inzien bij de gemeente Zuidpias. U kunt uw schriftelijke zienswijzen over een ontwerpbesluit gedurende deze periode bij het college van burgemeester en wethouders van Zuidpias indienen, per adres Milieudienst Midden-Holland, Postbus 45, 2800 AA Gouda. Voor mondelinge zienswijzen kunt u contact opnemen met de Milieudienst Midden-Holland (telefoon 0182-545700], Belanghebbenden die tijdig hun zienswijzen naar voren brengen over een ontwerpbesluit, kunnen later beroep instellen tegen een defi nitief besluit. Inzage Voor inzage en informatie kunt u tijdens kantooruren terechlt in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel, telefoon (0180) 330 300. Voor inzage buiten kantooruren kunt u een afspraak maken. Deze bekendmaking staat ook op de website van de Milieudienst Midden-Holland, www.milieudienstmiddenholland.nl. Meldingen Burgemeester en wethouders hebben de volgende meldingen ontvangen: Meldingen op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer Voor grote groepen gelijksoortige bedrijven gelden algemene regels die zijn vastgelegd in de Algemene Maatregelen van Bestuur. Een milieu vergunning is dan niet nodig. Het bedrijf kan volstaan met een melding van de activiteiten. Lips Linnenmanagement B.V., Eerste Tochtweg 11 a, 2913 LN Nieuwerkerk aan den IJssel, voor het oprichten van een inrichting ten behoeve van het kleinschalig natwassen van textiel. Tegen een melding op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer kunt u geen bezwaar indienen of beroep instellen. De stukken lig gen niet ter inzage. Deze bekendmaking staat ook op de website van de Milieudienst Midden- Holland, www.milieudienstmiddenholland.nl. Burgemeester en wethouders hebben besloten om: De gereserveerde parkeerplaats in het parkeervak nabij het pand Haakmos 25 te Nieuwerkerk aan den IJssel te verwijderen en het besluit met kenmerk 08/3065 tot aan wijzing van een gehandicapte parkeerplaats aan het Haakmos in te trekken (verkeersbe sluit U10.09959) De parkeerplaats op het parkeerterrein naast het pand Schijfmos 1 aan te wijzen en in te richten als een gehandicapten parkeer plaats (verkeersbesluit U10.009796). De parkeerplaats wordt voorzien van bebor- ding E06 van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990. Daaronder komt een bord waarop het kenteken van de auto van de houder van de gehandicap tenparkeerplaats is vermeld. Op de betreffende parkeerplaats wordt een wit diagonaal kruis aangebracht. Dit besluit is genomen op grond van artikel 15 van de Wegenverkeerswet 1994 en artikel 12 van het Besluit Administratieve Bepalingen inzake het Wegverkeer. Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indie nen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met Ruud Landa van de afde ling Ontwikkeling, tel. (0180) 639 972. ZEVENHUIZEN Dorpsstraat 200 (2761 AJ) Veranderen qevelreclame (ontvanqen 18-11- 2010) Wollefoppenweg 141 (2761 DN) Verwijderen asbestgrond (ontvangen 12-11- 2010) Artikel 3.23 Wet ruimtelijke ordening Zuidplasweg 3 (2761 JK) Vergroten aula/rouwcentrum Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een beroepschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel: (0180)330 488. Burgemeester en wethouders zijn voornemens om; met toepassing van artikel 3.6, lid 1c van de Wet ruimtelijke ordening ontheffing van het bestemmingsplan "Het Nieuwe Midden" en een reguliere bouwvergunning te verlenen voor het plaatsen van een dakopbouw op de woning op het adres Bredeweg 144, 2761 KC te Zevenhuizen (BR/2010/109). Het ontwerpbesluit en de relevante stukken liggen vanaf 24 november 2010 gedurende 6 weken ter inzage in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Zienswijzeln) Gedurende de bovenvermelde termijn van terinzagelegging kunnen belanghebbenden schriftelijk of mondeling zienswijzeln) tegen het voornemen om ontheffing/bouwver gunning te verlenen kenbaar maken. Deze zienswijzeln) dienen bij voorkeur schriftelijk te worden ingediend. Uw schriftelijke zienswijzeln) kunt u richten aan: Het college van burgemeester en wet houders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC NIEUWERKERKAAN DEN IJSSEL. Voor het indienen van mondelinge zienswijzeln) dient tijdig, bij voorkeur uiterlijk een week voor het einde van de termijn van terinzagelegging, een telefonische afspraak te worden gemaakt. Informatie Voor meer informatie of voor het indienen van een mondelinge zienswijze, kunt u contact opne men met W. Jopp, afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 485. Mw. O.C.M. Vonk heeft een persoonsgebonden ontheffing aangevraagd voor de permanente bewoning van De Bonk 78 te Zevenhuizen. Het conceptbesluit ligt vanaf woensdag 24 november 2010 tot en met woensdag 5 januari 2011 ter inzage bij de Publieksbalie op het Raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Belanghebbenden kunnen tot en met 5 januari 2011 een zienswijze indienen tegen het voorgenomen besluit. Een ziens wijze kan bij voorkeur schriftelijk worden ingediend bij de Gemeente Zuidpias, t.a.v. de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, Postbus 100, 2910 AC te Nieuwerkerk aan den IJssel. Voor het mondeling indienen van een zienswijze kan een afspraak worden gemaakt met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 300. ZUIDPLAS Burgemeester en wethouders maken op grond van artikel 2 lid 1 van de inspraakverordening bekend dat het volgende stuk met ingang van 1 maandag 22 november 2010 gedurende 6 weken ter inspraak wordt gegeven: het concept 'Nota Vrijwilligersbeleid gemeente Zuidpias 2011-2014 Vrijwilligers ondersteunen en waarderen'. Inhoud van het stuk Als gevolg van de gemeentelijke herindeling en het aflopen dit jaar van de notitie vrijwilligersbe leid van de voormalige gemeente Nieuwerkerk aan den IJssel hebben burgemeester en wet houders voor de periode 2011-2014 een nieuwe nota vrijwilligersbeleid vastgesteld. Proces De nieuwe nota ligt van maandag 22 november 2010 tot en met vrijdag 31 december 2010 ter inzage in het raadhuis van de gemeente Zuidpias, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Belanghebbenden kunnen gedurende de inspraakperiode schriftelijk een zienswijze indienen. Op donderdag 9 december wordt een inspraakavond georganiseerd. Tijdens deze avond kunnen belanghebbenden ook monde ling hun zienswijze indienen. Burgemeester en wethouders stellen de raad voor om op 1 maart 2011 een defini tief besluit te nemen over de nieuwe nota vrijwilligersbeleid. Burgemeester en wethouders hebben beslo ten om: De gereserveerde parkeerplaats naast de woning aan de Mauritsstraat 2 te Zevenhuizen te verwijderen en het besluit van 20 september 2005 tot aanwijzing van een gehandicapte parkeerplaats naast de woning aan de Mauritsstraat 2 te Zevenhuizen in te trekken (verkeersbesluit U10010091). Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indie nen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met Ruud Landa van de afde ling Ontwikkeling, tel. (0180) 639 972. Beleidsregels voor bodemonderzoek bij bedrijven en handhavingstrategie grond, bagger en bouwstoffen vastgesteld Het college heeft beleidsregels vastgesteld voor bodemonderzoek bij bedrijven. De bijzondere bodemgesteldheid in onze regio geeft aanleiding om in sommige gevallen af te wijken van landelijke richtlijnen en regels. Deze meer flexibele regelgeving zijn in veel gevallen gunstig voor bedrijven. Ook heeft het college een handhavingstrategie vastgesteld voor grond, bagger en bouwstoffen. Deze strategie geeft duidelijkheid en uniformi teit als het gaat om het handhaven van de regels rond met name grondverzet. De bestaande wet geving gaf op dit punt niet voldoende houvast. U kunt de stukken gedurende 6 weken inzien in het Raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel of op de website van de Milieudienst: www.milieudienstmiddenhol- land.nl onder kopje Bodem. U kunt tegen deze vaststelling geen bezwaar indienen. Voor de inwoners die hun steentje willen bijdragen aan het bestrijden van gladheid op eigen stoep, stelt de gemeente strooizout ter beschikking. U kunt dit op zaterdag 27 november ophalen bij de gemeentewerven in Nieuwerkerk aan den IJssel en Zevenhuizen, geopend van 9.00 uur tot 12.00 uur. Neem zelf een zak of een emmer mee! Let op! Het is niet mogelijk om strooizout af te haten bij Cyclus in Gouda. Mocht het aanhoudend of herhaaldelijk glad zijn, dan volgen meerdere gelegenheden om strooizout af te halen.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 6