m Geertrude Verweij brengt tweede boek uit Aanhoudingen na inbraak auto Rustig schaakavondje Fluiten voor de Sint De mooiste duif van Zevenhuizen en omstreken /iï.OO - 2Z.OO KI Oqquqq cK 00 www.bakkerkoster.nl I HART VAN HOLLAND I ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLI 1 DECEMBER 2010 17 Schaken BAKKER KOSTER Bijl 11 Bakker Gerritsen Elgersma Media Fa. Schotte Hoogendoorn optiek Fa. Bac Wonderlijke Verleiding Bike Totaal Boode Blokker Zilverberk Versprille b.v. 't Karrewiel Restaurant De Viergang Atelier Kleinood Flowers and feelings DA Rodenburg Fa. Visser Brasserie 't Graanhuys De Roerdomp Snoep kado winkeltje Mekka Perdijk-Era makelaardij Veerman Diensten Toys 2 play Delft Books Gifts Look Tours Cafetaria Mainstreet Gall Gall De Strandgaper Apotheek zvh Chinees Indisch restaurant Jade Van Rijs Voorbrood Meubelen Bengel Rabobank Masters tea coffee Fietsklaar Kast Reisburo de Zwaluw Cafe Hof van Holland Zevenhuizen - Incognito is de titel van het tweede boek van Geertrude Verweij. Het boek van de Zevenhui- zense, die haar schrijversloopbaan begon als verslaggever bij Hart van Holland, is inmiddels overal online verkrijgbaar. Verweij heeft de smaak goed te pakken, na publicatie van Huis vol Verleden en nu Incognito, is het derde boek al in de maak. Het wordt een vervolg op Incognito. Sofie de Wit is jarenlang door het leven gegaan als het bekende fo tomodel Sophia Whittam. Ze heeft een aantal nare ervaringen met de roddelpers. Als ze erachter komt dat haar ouders zijn overleden, besluit ze haar vroegere naam weer aan te nemen en haar identiteit te verber gen. Terwijl ze vecht om de voogdij over haar twaalf jaar jongere zusje te krijgen, komt ze erachter dat het toch minder gemakkelijk is dan het lijkt om onder te duiken. Er komen heel verschillende mannen in haar leven, die zich niet laten afschrikken door haar pogingen mensen zoveel mogelijk op afstand te houden. Incognito is een roman uit de serie GEERTRUDE VER Moerkapelle - Na alle externe wed strijden van de afgelopen weken werd vrijdagavond een normale in terne competitieronde afgewerkt. Ad Voerman en André Nieuwlaat speelden een rustige partij die lange tijd gelijk ging. Na een klein foutje van Ad kon André de partij langzaam naar zich toe trekken. Kevin Bakker trad met wit aan tegen Jesse van Elteren en opende vrij aanvallend. Hij verzuimde echter zijn koning op tijd in veiligheid te brengen en moest vanaf dat moment toekijken hoe Jesse met speels gemak de par tij won. Jeremy van Elaastert ging lange tijd gelijk op tegen Maarten Pilgram en kon een klein voordeel tje forceren en dit doorzetten naar materiaalwinst. Maarten streed nog even door maar dit bleek niet genoeg. Jojanneke Weijermars pro beerde wedstrijdritme op te doen en Zevenhuizen - De politie heeft dins dagavond 23 november twee man nen van 20 en 26 jaar uit Gouda aangehouden na inbraak in een auto op de Burgemeester Klinkha- merweg. De eigenaar had zijn auto kort daarvoor geparkeerd nabij het kinderdagverblijf toen hij van een vrouw hoorde dat er in een auto was ingebroken en dat er twee personen in een andere auto waren weggere den. Een ruit van de auto was inge slagen en de eigenaar zag dat zijn laptop met tas en toebehoren waren gestolen. Aan de hand van het ken tekennummer van de weggereden auto kon de tenaamgestelde wor den achterhaald. In een woning in Gouda werden de twee verdachten aangehouden. Daar werden ook de gestolen goederen aangetroffen. ,A®De politie doet verder onderzoek en wil in contact komen met de vrouw die de inbraak meldde bij de eigenaar. Zij kan contact opnemen via 0900-8844. Zevenhuizen - Blokfluitleerlin gen van de Zeven Muzen treden zaterdag 4 december op in ves tiging Zevenhuizen-Moerkapelle in de Dorpsstraat 87. Er worden bekende en minder bekende Sin terklaasliedjes gespeeld. Docente Janine de Jong praat het pro gramma met een Sinterklaasver haal aan elkaar. De voorstelling is 10.30 uur tot 11.00 uur. Ellessy Relax, een reeks van ont spannende hedendaagse familie- en liefdesromans, bestemd voor een breed vrouwelijk lezerspubliek van alle leeftijden. Voor meer informatie: www.geertrude.nl In de kersteditie van het Hart van Holland komt Geertrude Verweij uitgebreid aan het woord. liet zien dat ze op de goede weg is. Jurian van der Waal keek lange tijd tegen een gelijke stelling aan maar moést uiteindelijk een stuk geven en niet veel later de partij. Overige uitslagen: Maarten Vroegindeweij - Arian de Bruijne 1-0, Henk Doorn hein - Frits van der Starre 1-0, Freek Hofman - Ron Droog 0,5-0,5. Stand aan kop: 1. Hugo van Elteren, 2. Ge rard van Ommeren, 3. André Nieuw laat. Toch werd er extern geschaakt deze avond. Gerard van Ommeren speelde vooruit in de KNSB competitie tegen Bert Hendrikse van schaakvereni ging Souburg. Hij speelde een New- Yorker systeem oftewel Konings- Indisch in de voorhand wat in een rustige speelopzet belandde. Echte kansen werd door beide niet gecre- eerd en zo werd op de 25e zet tot remise besloten. Zevenhuizen - De mooiste duif van postduivenvereniging de Stormvlie- gers is van Nel is Breed ijk. Zijn'duif won zaterdag 27 november de titel tijdens de jaarlijkse tentoonstelling van de Stormvliegers. De tentoonstelling was verdeeld in tien categorieën en werden gekeurd door keurmeester Stout uit Streef kerk. In de klasse van de duiven die in de zomer niet met de vliegwed strijden meedoen, haalde Jeffry van den Haak zowel bij de doffers als de duivinnen de eerste prijs. Voor de jonge duiven waren er vier categorieën. In de sprintklasse ging bij de duivinnen de eerste prijs naar Cor Zweere en bij de doffers ging de eerste prijs naar Leen van Wensem. Bij de jonge duivinnen die meer dan 250 kilometer per wedstrijd gevlo gen hadden, ging de eerste prijs naar Brands. De eerste prijs van deze dof fers ging naar Jeffry van de Haak. Bij de oude duivinnen, die zomers aan de sprintwedstrijden meedoen, behaalde Dik den Hertog de eerste prijs. Bij de doffers ging de eerste prijs naar Joop Hoevelaken In de categorie van de duiven die meer dan 400 kilometer per wed strijd vliegen, ging bij de duivinnen de eerste prijs naar Marco Flier. Bij de doffers ging de eerste prijs naar Nelis Breedijk. Toen de tien kampioenen bekend waren, werden hieruit de mooiste duiven gekozen. De mooiste jonge duivin is van Cor Zweere en de mooiste jonge doffer De winnaar en zijn eigenaar. van Jeffry van de Haak. Bij de oude fer van Nelis Breedijk. De duif van duivinnen was de mooiste duif van Nelis werd ook gekroond als mooi- Marco Flier en de mooiste oude dof- ste duif van de tentoonstelling. n Voor meer informatie en voorwaarden kijk op: C1000 Wals

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 17