Inloopochtend 't Reigerbos Amateurmusici vullen Ontmoetingskerk Pepernotentoernooi Inloopochtend Borstkanker- vereniging Jeugdkampioenen Stijn zoekt zijn stem Christmastime met Zingerij en Syrinx blaaskwintet 22 HART VAN HOLLAND ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLE 1 DECEMBER 2010 TangSooDo Tennis Gouda/Zevenhuizen - Het kamer koor De Zingerij bestaat uit twintig leden die graag meerstemmig zin gen. Sinds september 2010 staan de repetities in het teken van kerst en zijn de voorbereidingen voor het jaarlijkse kerstconcert tijdens kaarsjesavond in het Lutherse kerkje aan de Lage Gouwe in Gouda in volle gang. Op 14 december zal het blaaskwintet Syrinx samen met De Zingerij een kaarsjesavondconcert verzorgen waarbij het koor en het kwintet zowel apart als gezamenlijk musiceren. In Zevenhuizen wordt een speciaal theaterconcert Christ mastime uitgevoerd op 19 decem ber om 15.00 in theater Swanla in Zevenhuizen. De toegang bedraagt 7,50 euro. Voor meer informatie en reserveren: www.theaterswanla.nl. Zevenhuizen - Tennisclub Zeven huizen huldigde dit weekend twee jeugdteam die kampioen zijn ge worden in de najaarscompetitie. Uitkomend op de woensdagmid dag in de regio Rotterdam is het jongens team bestaande uit Lucas Stolk, Vincent van der Kraats, Lars Heijkoop en Thomas Ralan kampi oen geworden. Door een verkeerd ingevuld wedstrijdformulier heeft het tot afgelopen week geduurd voordat de stand bij de tennisbond was gecorrigeerd maar nu kan ook het team bestaande uit Jordi Roos, Joppe Metselaar, Rogier Jordaan, Daan Houbraken, Sven Heijkoop en Kenneth Smit uitkomend op zondag in hoofdklasse regio Rotterdam zich kampioen noemen. Zevenhuizen - Onder het toe ziend oog van Sinterklaas wer den zaterdag 27 november bij TimmersSportEtFitness vijf verschil lende competities uitgevochten. De kinderen konden sparren, stijlvormen showen en breektesten doen, als mede hoog- en verschoppen. Waar Fabian Damen, Lotte Koekkoek en Jordy Vis nog net wat te kort kwa men voor een podiumplaats, wist Davey van den Berg bij het spar ren de tweede plaats te veroveren en legde Thomas Koekkoek in deze categorie beslag op de derde plaats. Art Steiger werd tweede bij hyongs en eerste bij de jumpkick. Amber Poeze veroverde de eerste plaats bij het sparren en werd tweede bij de jumpkick en Robin van Vliet werd zowel tweede bij het sparren als bij de jumpkick en de flying kick. Een eerste plaats was er voor Gino Jansen bij de breektesten, hij werd tweede bij hyongs, eerste bij jump kick en tweede bij flying kick. Da- rio Boerlage veroverde een derde plaats bij zowel het sparren als bij de flying kick. Voor meer informatie en foto's: www.alltangsoodo.org. Omdat er geen lessen waren konden de kinderen ongestoord rondkijken in de lokalen en lekker spelen. Zevenhuizen - Ouders en hun kin deren hadden zaterdag 27 novem ber de gelegenheid om eens rond te kijken in en vragen te stellen aan de leerkrachten en ouderraadsle den van de openbare basisschool 't Reigerbos. Bij NSO Kern Kinder opvang het Kwartelnest konden de ouders informatie krijgen over de mogelijkheden van de voorschoolse en de naschoolse opvang binnen de school. Gouda - De BorstkankerVereniging Nederland, BVN, organiseert voor donderdag 9 december van 10.00 tot 12.00 uur een inloopochtend op de Jozeflocatie van het Groene Hart Ziekenhuis aan de Jan van Beau- montstraat. Elke tweede donderdag van de maand is er een inloopoch tend. Men behoeft niet de volle twee uur aanwezig te zijn. Leden van de vereniging zijn aanwezig voor het geven van informatie en voor het beantwoorden van vragen. Voor meer informatie: 0182-634161. Erg mooi was de uitvoering van twee Intermezzi van Johannes Brahms door Guus Leüfkens. Zevenhuizen - De Stichting Muziek op Schoot heeft het boek Stijn zoekt zijn stem uitgegeven. Dit is een mu zikaal prentenboek voor peuters en kleuters, waarin samen met het kind de stem wordt ontdekt. Het boek is te bestellen via www.muziekop- schoot.org. De opbrengst komt ten goede aan den stichting. Zevenhuizen - In de Ontmoetings kerk werd 20 november de acht endertigste amateur-muziekavond gehouden. Solopianisten Edith Eek- hart, Peter Lelieveld en Guus Leuf kens traden op. Marianne Vink zong begeleid door Peter Lelieveld aan de piano en ook Philomena Alakopsa zong solo met Martijn van Dijk aan de piano. Martijn begeleidde ook cellist Vincent de Jong. Zij speelden op voortreffelijke wijze een deel uit een celloconcert van Joseph Haydn. Een rustgevend optreden werd ver zorgd door Joke Verdoold en Roy Meilof. Joke speelde op een shaku- hachi, een traditionele Japanse bamboefluit. Roy wist met zijn fluisterende gitaarklanken de zaal muisstil te krijgen. Tot slot zong het Nieuwerkerks Vrouwenkoor onder leiding van Frank van Wingerden (dirigent en piano) vijf zeer gevari eerde liederen. De Zeven Muzen mag terugkijken op een prachtige avond op hoog niveau in een goede sfeer.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 22