Oldtimers bij Galerie Gielen Kerstmarkt in Meander Kerstconcert in Lichtkring Concert Neva Ensemble Coop Supermarkt steunt Unicef Dierencentrale Met de ANBO naar de Kerstmarkt Nieuwerkerk F1 najaarskampioen HART VAN HOLLAND NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL 1 DECEMBER 2010 33 Er werd gebridged Voetbal jeugd Een Kever van Irina van den Broek-Volova. Nieuwerkerk aan den iJssel - Bij Ga lerie Atelier Gielen is vanaf vandaag, woensdag 1 december, tot en met 1 februari de expositie 'Oldtimers' te bezichtigen met werken van Irina van den Broek-Volova. Irina van den Broek-Volova is af komstig uit Rusland en woont al twintig jaar in Nederland. Zij schil dert vooral transportthema's, om dat zij lang gevaren heeft op grote cruiseschepen en zichzelf daar con tinu 'op weg' voelde. Bij Galerie Atelier Gielen vindt men tevens handgemaakte sieraden van Marie-Louise Gielen en sieraden van Tlzib. Bronzen beelden zijn er van de hand van Jos Gielen en van Rob Stolk, keramiek van Agnes Kuipers en diverse glasobjecten van Corne lia. Galerie Atelier Gielen is geopend op donderdag en vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur en op zaterdag van 10.00 tot 14.00 uur. Andere dagen op af spraak. Voor meer informatie: www.galerie- atelier-gielen.nl. Festival of Lessons Et Carols Nieuwerkerk aan den IJssel - Ne derlandse teksten op Engelse melo dieën klinken zondag 12 december in het kerkgebouw De Bron aan de Ringvaartlaan 16. Zang en lezingen wisselen elkaar af tijdens dit Festi val of Lessons Et Carols. Het 'zingen in Engelse sfeer' begint om 17.00 uur. Ds. Peter Treep ver zorgt de lezingen en Nelleke van den Berge-Duiser leidt de Cantorij en de samenzang. Ger Redert zal het geheel begeleiden met orgel. De toegang is vrij. Nieuwerkerk aan den IJssel - Het Christelijk Jongerenkoor Deum Fi- dentes en het projectkoor Oriolus verzorgen op woensdag 15 decem ber om 20.00 uur een kerstconcert in De Lichtkring aan De Dreef 1. Beide koren staan onder leiding van André van Vliet, organist, pianist, arrangeur en koordirigent. Met als thema 'Christmas all over the world' brengen de koren een aantal kerst liederen in diverse talen. Op het re pertoire staan onder meer nummers van Fettke, M.W. Smith, Rutter en M. den Toom alsmede enkele ar rangementen van André van Vliet en liederen uit de cantate 'Christmas Nieuwerkerk aan den IJssel - In. Woonzorgcentrum de Meander aan de J.A. Beijerinkstraat wordt voor zaterdag 11 december een 'Anton Pieck' kerstmarkt georganiseerd. Bij de diverse kramen kan men te recht voor allerhande artikelen als schilderijen, bonbons en kerstcho colade, kerstbloemstukjes, kleding en tassen en voor producten van de Wereldwinkel. Onder het genot van een glas glühwein of een kom erwtensoep kan men om 11.00 en om 14.00 uur luisteren naar een kerstoptreden van zanggroep De Meander. Optreden koor Op dinsdag 21 december verzorgt het Christelijk gemengd koor uit Capelle aan den IJssel van 18.00 tot 20.30 uur een optreden in het restaurant van de Meander. De toe gang bedraagt 2,50 euro. Nieuwerkerk aan den IJssel - De Coop winkelketen steunt ieder jaar een goed doel. Dit najaar heeft men er voor gekozen de Unicef-campagne 'Honger, je moet er niet aan denken, je moet er wat aan doen' te ondersteunen. Flessenactie Coop Wim Bos in het Oude Dorp steunt de actie door het bedrag dat klanten bijeensparen door middel van het inleveren van lege flessen, te verdubbelen. Van de opbrengst van de actie koopt Unicef voedsel pakketten die uitgedeeld worden aan zwangere vrouwen om er zo voor te zorgen, dat baby's bij hun Vermist Poes, lapje, witte bef, buik, voeten en witte stip op lip en neus, is ge- chipt, Otweg Boskoop. Kater, cypers, witte sokken en wit in snuit, Kon. Julianastraat Nieuwer kerk aan den IJssel. Poes, schildpad, donker van kleur, veel zwart, met rood-bruin gevlekt op rug en in snuit, witte sokken en buik, Veenmos Nieuwerkerk aan den Seekers' van John Purifoy. Er is deze avond tevens ruimte voor samen zang. Muzikale medewerking wordt tevens verleend door Jan Lenselink aan de vleugel, door sopraan Marjo van Someren en door fluitist Kees Alers. Deur open vanaf 19.30 uur. De toegang bedraagt 10,- euro voor volwassenen en 7,50 euro voor kin deren van zes tot zestien jaar. Kin deren tot zes jaar mogen gratis naar binnen. In de voorverkoop is men voordeliger uit. Voor meer informatie en reserveren: www.deum-fidentes.nl, 'www.pro- jectkoororiolus.nl' en bij boekhandel l'Ecrit aan de Kerklaan 80. geboorte en in hun eerste levens jaren worden behoed voor onder voeding. Verkoop van kaarten Op vrijdag 10 december is een lid van de werkgroep Unicef Nieuwer kerk in de supermarkt aanwezig voor verkoop van kaarten, speel goed en kalenders. IJssel. Gevonden Kat, cypers-schildpad, met rood door de vacht, donker van kleur, Dorps straat Moerkapelle. Kat, zwart, gevlekt met veel wit, zwarte staart en vlekje op voorpoot, Burg. Klinkhamerweg Zevenhuizen. Voor meer informatie: 0186-601199 en www.dierencentrale.nl Nieuwerkerk aan den IJssel - Het Neva-ensemble, afkomstig uit Sint- Petersburg, verzorgt op donderdag 9 december om 20.00 uur een op treden in het Nederlands Hervormd Centrum aan de J.A. Beijerinkstraat 53. Het ensemble is gespecialiseerd in het zingen van Russische kerkmu ziek. Op het programma staan onder meer het 'Ave Maria' en het be roemde volkslied 'de twaalf rovers', alsmede diverse operafragmenten uit het licht klassieke repertoire. De zes leden van het ensemble hebben allen een professionele conservato riumopleiding genoten en hebben zich als zanggroep een techniek ei gen gemaakt die uitmunt in vocaal evenwicht. Zaal open om 19.30 uur. De toegang is vrij, maar na afloop houdt het ensemble een collecte voor het dragen van de kosten. Nieuwerkerk aan den IJssel - Bij BC IJsselbridge zijn Wim Eekhof en Jaap Sengers tijdens de op maandag 29 november gespeelde competitie ronde op de eerste plaats geëindigd met een percentage van 62,72. Op de tweede plaats eindigden Herbert Berkhuysen en Karl Husmeijer met een gemiddelde van 60,53 en Ans Schneider en Joke Hensema wer den derde met een gemiddelde van 59,98. Nieuwerkerk aan den IJssel - Tijdens het busreisje dat de ANBO Nieuwer kerk organiseert voor vrijdag 10 de cember geeft de Rotterdampas niet alleen eenmalig gratis toegang tot Het Arboretum Trompenburg maar ook recht op een gratis kopje kof fie, thee of chocolade. Verder kan met coupon 21 gratis een netje vo- gelvoer verkregen worden. Het Ar boretum Trompenburg is een fraai stiltegebied. Men kan er vers kerst- groen uit de Trompenburg Tuinen en leuke snuisterijen kopen, iets lekkers proeven en/of een heerlijke wande ling maken. Voor dit uitje hoeft men geen lid te zijn van een ouderenbond en ook begeleiders zijn welkom. De bus vertrekt om 13.00 uur vanaf de Doortocht, om ongeveer 16.45 uur is men weer terug. Voor wie geen Rotterdampas heeft is de entreeprijs 5,50. Het busretour komt op 7,00. Aanmelden op: 0180-318097. Nieuwerkerk aan den IJssel - Het vlaggenschip van de F-selectie van vv Nieuwerkerk veroverde zaterdag 27 no vember de eerste plaats van de hoogste klasse van de najaarscompetitie door de streekderby tegen Capelle F1 met 7-0 te winnen.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 33