klikken W Veilig omgaan met vuurwerk Brede School in ban van Sinterklaas Regel je feest via Nessefeest Babyspreekuur Sneeuwpop maken Schatslaapkamer van Sinterklaas Wij hebben volop winter handen/ sets Tevens zorgen wij ook voor de opslag Kom langs of bel voor meer informatie 0180-638011 I 6QVA6 HART VAN HOLLAND NESSELANDE 1 DECEMBER 2010 41 Vanaf 382,- "5' Vanaf €417,- Nissan Micra HB 3 drs. Vanaf €418,- M Vanaf €449,- J Vanaf €465,- 5 Vanaf 475,- UW TREKHAKEN SPECIALIST! Seat Ibiza III HB 3 drs. g. Bwj. mei 2002 Mazda 2 HB 5 drs. J. Bwj. juni 2003 Bwj. feb. 2003 Citroen C4 HB 5 drs. Bwj. juni 2004 T4 Ford Focus II HB 5 drs. Bwj. sep. 2004 8; VW Golf 5 en 6 HB 3 en 5 drs. Bwj. nov. 2003 Kijk op www.trekbaken.nl mag dus klik snel naar: www.hartvanholland-online.nl Net als thuis in Spanje. In een gedeelte van de schatslaap- kamer wordt een aantal activitei ten georganiseerd. Op maandag 29 november komt Voorleespiet tussen 16.00 en 17.00 uur een verhaal voor lezen en op woensdag 1 december wordt er vanaf 13.30 het pakjesspel gespeeld. Sinterklaas laat regelma tig briefjes achter voor de kinderen, dus kijk af en toe even naar binnen om te zien of te lezen hoe het met hem gaat. Nesselande - Anca Boonacker ex poseert een aantal van haar aqua rellen en mozaïekkunstwerken van maandag 27 november tot 14 januari in de Griffioen aan de Boy Edgarstraat 208 in Rotterdam- Zevenkamp. Na het volgen van een cursus Aquarelleren en een cursus Mozaïek heeft zij inmiddels haar ei gen stijl ontwikkeld. De expositie is te zien op werkdagen tussen 09.00 en 16.30 uur. Nesselande - Nadat Sinterklaas 's- avonds zijn rit over de daken heeft gemaakt, gaat hij slapen in zijn 'schatslaapkamer' op Boulevard Nesselande. De Regelpieten hebben er, met behulp van een woonwinkel van de Capelse XL-Boulevard, voor gezorgd, dat de slaapkamer van de Sint heel erg veel lijkt op die van zijn kasteel in Spanje. Hierdoor voelt Sinterklaas zich helemaal thuis in Nesselande. Nesselande - Wie plannen heeft voor het geven van een (kinder]feest kan voor de organisatie hiervan terecht bij Nessefeest. Hier is men aan het juiste adres voor het organiseren van bijvoorbeeld een vrijgezellenfeest, een baby- shower of een kraamfeest, dan wel vooreen 'Sweet Sixteen' party, een brui loft of vooreen 'feestop maat'. Nessefeest kan tevens de fotografie tijdens de feestelijkheden verzorgen en ook voorde huur en het opzetten/afbreken van de partytent is men hier aan het juiste adres. Kinderfeestjes Op het gebied van het organiseren van een kinderfeestje is men bij Nessefeest van alle markten thuis; van make-up en hand- en nagel- verzorgingsfeestjes tot zelf parfum, zeepkettingen of sieraden maken, cupcakes en koekjes versieren, 'how to be a model' of 'shop till you drop' party, bloemstukjes maken of glit- tertattoo en haargel maken. Feestdagen specials In de feestmaand december kan men bij Nessefeest terecht voor 'Sint en Piet'-, kerst- of OudEtNieuw cupcakes alsmede voor chocolade kerstboomlollies. Op donderdag 23 december staat een workshop 'kerstzeepjes maken' op het programma, op vrijdag 24 december kan men meedoen aan een workshop 'kerstnagels lakken en versieren' en voor Oudjaar kan men op donderdag 30 december 'Oud en Nieuw nagels lakken en versieren'. Op vrijdag 31 december is er voor zowel kinderen als voor volwas senen een workshop 'sprankelende Oudejaars make-up'. Voor meer informatie: www.nessefeest.nl of 06-12361692. Nesselande - Ouders met kleine of grote zorgen over de ontwikke ling van hun baby zijn zaterdag 4 december tussen 9.00 en 11.00 uur welkom in het Gezondheidscentrum Nesselande, gevestigd in De Kristal aan de Cypruslaan 402, waar de kinderfysiotherapeuten klaar staan voor het geven van advies en voor het beantwoorden van vragen. In dien nodig wordt men doorverwezen naar andere disciplines. De toegang is vrij. Voor meer informatie: 010-2229746, 010-2229742 of www.fysiothera- pieinnesselande.nl. Nesselande - Het kinderatelier staat woensdag 8 december in het teken van een sneeuwpop maken. Kinde ren moeten een lege eierdoos mee nemen. Inschrijven is verplicht: 010- 2862760. De activiteit vindt plaats van 13.30 tot 14.30 uur in De Kristal aan de Cypruslaan. De kosten voor deelname bedragen 2,- euro. Nesselande - Theatergroep Spot ver zorgde deze week tweemaal de voor stelling RoboPiet voor de leerlingen van de Brede School alsmede voorde cliënten van Helias, volwassenen met een verstandelijke beperking binnen de BSN. Helias ontving op haar beurt in de eigen keuken diverse groepen leerlingen om gezamenlijk peperno ten te bakken. Vol programma Brede School Aan het einde van het eerste blok van de activiteiten van het wijkar- rangement verzorgde de kookgroep van de Wereldkeuken een driegan- genmaaltijd voor familieleden. De kinderen van Knutsel Frutsel kre gen een brief van een zwarte piet, waarin stond dat zij op Zoek moes ten gaan naar een 'Sinterklaaslollie'. Ouders konden een toneelvoorstel ling van hun kinderen bezoeken of de fototentoonstelling bezichtigen van de activiteit 'Say Cheese'. De Popgroep! Op woensdag 22 december zal De Popgroep!, een naschoolse activi- Nesselande - Het jongerenwerk van Stichting Buurtwerk Alexander, SBA, verzorgt in samenwerking met Doe. Shop op woensdag 15 december om 15.00 uur in jongerencentrum Xpres- Leerlingen van het Spectrum kijken toe hoe cliënten van Zo een voorlichtingsmiddag over de Helias de pepernoten maken, gevaren van vuurwerk, de veiligheid, vernieling, wetten en regels, milieu teit, om 17.30 uur een voorstelling voor in Nesselande wonende kinde- en slachtoffers. De jongeren mogen verzorgen tijdens de vrijwilligersbij- ren is inmiddels uitgedeeld. diverse opdrachten uitvoeren waar- eenkomst in De Kristal. door het een interactieve middag Voor meer informatie en aanmel- wordt. Voorts wordt hun vuurwerk- Programmaboekje den: www.bredeschoolnesselande. kennis getest in een quiz. Het programmaboekje voor het vol- nl of bredeschoolnesselande@hot- Voor meer informatie: daphne.van gende blok activiteiten, bestemd mail.com. haren@buurtwerk-alexander.nl.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 41