Zuidpias Dorpsavond Nieuwerkerk Noord Zeven brandweermannen koninklijk onderscheiden Programmaraad ABCNZ openbare ruimte Vrijgekomen huurwoningen in Moordrecht Melding gemeente WERKEN AAN DE WEG Leidinggevenden brandweer Zuidpias benoemd in nieuwe functies binnen brandweer Hollands Midden Dinsdag 7 december 2010 Verkeersregelinstallatie Schielandweg/ Kerklaan 8 december buiten werking Afsluiting A20 richting Gouda 10 t/m 13 december 2010 HARTVAN HOLLAND DE KRANT VOOR DE ZUIDPIAS 1 DECEMBER 2010 Graag vooraf aanmelden Reageren heeft alleen zin als u aan alle voorwaarden voldoet Vlietstraat 8, Moordrecht Het bestuurvan de gemeente Zuidpias wil graag bereikbaar zijn voor al haar inwoners. Een van de manieren waarop ze dat dit jaar duidelijk maken is met het houden van dorpsavonden. De dorpsavond vindt plaats in Het Comeniuscollege, Fresiaveld 20 te Nieuwerkerk aan de IJssel op 7 december, van 20.00 uur tot 21.45 uur. De zaal is vanaf 19.30 uur open. Om 20.00 uur start het programma. Wilt u zo vriendelijk zijn om u vooraf aan te melden in verband met de capaciteit van de zaal? Voor uw aanmelding kunt u bellen naar [0180] 330 300 of e-mailen aan: dorpsavond0zuidplas.nl Alle inwoners van Nieuwerkerk Noord [wijk Zuidpias en noordelijk buitengebied) zijn uitgenodigd om op dinsdag 7 december naar de zesde dorpsavond van Zuidpias te komen en ontvangen hierover een brief. Door werkzaamheden van de provincie Zuid-Holland is de verkeersregelinstallatie bij de in Nieuwerkerk aan den IJssel op 8 december 2010 van 9.00 tot 15.00 uur niet in werking. De pro- kruising Schielandweg/Kerklaan vincie zet verkeersregelaars in. Rijkswaterstaat voert van i. 10 tot en met 13 december onderhoudswerkzaamheden uit aan de Groene Brug in de A20. Daarom is de rijbaan van de A20 richting Gouda tijdelijk afgesloten. De afsluitingen vinden plaats op: Vrijdag 10 december 2010 22.00 uur tot zaterdag 11 december 2010 9.00 uur Zaterdag 11 december 2010 22.00 uur tot zondag 12 december 10.00 uur Zondag 12 december 2010 21.00 uur tot maandag 13 december 2010 05.00 uur of zoveel langer of korter als noodzakelijk is. Bij slechte weersom standigheden kan het werk uitgesteld worden. Omleidingen Doorgaand verkeer komende uit Rotterdam en gaande in de rich ting van Utrecht wordt omgeleid via de A13 en de A12. Lokaal verkeer richting Utrecht wordt omgeleid via de N219/ N456 en de A12. A Deze week zijn de benoemingen bekend geworden voor de functies van clustercommandant en plaats vervangend clustercommandant bin nen de brandweer Hollands-Midden. Ed Molenaar, de huidige commandant van brandweer Zuidpias is benoemd als clustercommandant voor het cluster Gouda-Zuidplas. Ron Bos, de huidige plaatsvervangend com mandant voor brandweer Zuidpias is benoemd als plaatsvervangend clustercommandant voor het cluster Gouda-Zuidplas. Beiden worden gefeliciteerd met hun benoeming. Alblasserdam, Bergschenhoek [gemeente Lansingerland), Capelle aan den IJssel, Nieuwerkerk aan den IJssel en Zevenhuizen-Moerkapelle (gemeente Zuidpias) Advies radiopakket 2011 In de vergadering op donder dag 11 november 2010 heeft de Programmaraad ABCNZ zijn defi nitieve advies aan kabelexploitant Ziggo inzake het radiopakket 2011 samengesteld. Het zwaarwegend advies betreft het wettelijk minimumpakket (ook wel genoemd 'basispakket' of 'budgetpakket') bestaande uit 25 radiozenders, waarin begrepen de 9 verplichte 'must carry' zenders. Wilt u meer lezen over het advies van de Programmaraad? Kijk op www.programmaraadbcnz.nl. Heeft u een melding of een klacht over de openbare ruimte? Bijvoorbeeld over een losliggende stoeptegel of een kapotte straatlantaarn? Laat het de gemeente weten via het formulier 'Melding open bare ruimte'. U vindt dit formulier op www.zuidplas.nl. Regelmatig krijgt de gemeente aanvragen binnen met onvolledig ingevulde formulie ren, jaaropgave of IB60 formulieren uit een verkeerd jaar of inschrijvingen die niet voldoen aan de voorwaarden. Deze aanvragen kunnen we niet in behandeling nemen. Lees daarom zorgvuldig de voorwaarden door bij de wonin gen en onderaan dit artikel. 2-kamer seniorenwoning l Galerijflat zonder lift, begane grond) Beschikbaar per 29 december 2010 Huur: €475,03 Voorwaarden: - Vanaf 65 jaar - Maximum bruto jaarinkomen 42.966,-- [2 personen) Doorstromers vanuit een huurwoning genie ten voorrang. Sluislaan 7, Moordrecht 4-kamerwoning (eengezinswoning) Beschikbaar per 27 december 2010 Huur: 529,99 Minimaal: 2 personen Voorwaarden: - Min. bruto jaarinkomen 29.125,-- max. bruto jaarinkomen 54.392,-- (2 personen) - Max. bruto jaarinkomen 46.047 (3 of meer personen) Doorstromers vanuit een huurwoning genie ten voorrang Heeft u belangstelling en voldoet u aan de voorwaarden? Vraagt u dan naar een inschrijf formulier bij het gemeentehuis [per woning één formulier) telefoonnummer (0180) 33 03 00 download het van de gemeentelijke web site. Uw inschrijving moet 6 december vóór 12.00 uur bij de gemeente binnen zijn. Alleen volledig ingevulde formulieren kunnen worden behandeld. Voeg daarbij het IB-60 formulier of de gevraagde inkomstenverklaring (bij iedere inschrijving). Als er geen goede inkomstenge- gevens zijn bijgevoegd, kunnen wij uw aanvraag niet in behandeting nemen. Het inschrijfformu lier kunt u samen met de gevraagde gegevens in de brievenbus doen van het raadhuis in Nieuwerkerk aan den IJssel, t.a.v. de afdeling VROM/Huisvestingszaken, Raadhuisplein 1 of opsturen naar de Gemeente Zuidpias, t.a.v. de afdeling VROM/Huisvestingszaken, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel. Woont u buiten de gemeente Zuidpias in een huurwoning en wilt u reageren op een woning, dan is een huurdersverklaring van uw huidige verhuurder noodzakelijk. Burgemeester Kats mocht de onderscheiding opspelden bij brandweercommandant Ed Molenaar. Zeven brandweermannen van de gemeente Zuidpias hebben op de jaarlijkse brandweeravond een Koninklijke onderscheiding ontvan gen. Brandweercommandant E.D. Molenaar is benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje Nassau. De volgende zes brandweermannen zijn benoemd tot Lid in de Orde van Oranje Nassau: de heer J. Bos, de heer M.J. Bos, de heer H.P. van den Haak, de heer J. van Rij, de heer S. Scholtes en de heer J.P. Vonk Noordegraaf. Meer lezen? Kijk op www.zuidplas.nl.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 5