2 0 2 C Kerstactiviteiten bij Albert Heijn Sinterklaas en Burgemeester delen prijzen uit Zelf kleding leren maken bij Atelier 202C Bloemen met een hart Maatwerk levert maatkostuum op ATELI ER HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 8 DECEMBER 2010 33 Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Nieuwerkerk aan den IJssel - De vestiging van supermarkt Albert Heijn in winkelcentrum Reiger hof introduceert dit jaar een bijzonder breed decemberassortiment. De consument vindt in de winkel ruim tweehonderd producten van AH Excellent tot AH Huismerk en van AH puurEteerlijk tot AH Non-Food. Kerstproeverij Klanten kunnen op vrijdag 17 de cember tussen 15.00 en 19.00 uur een voorproefje krijgen van al het lekkers tijdens de 'kerstproeve rij'. "We laten heerlijke producten proeven; bijvoorbeeld een traditi oneel gerijpte Spaanse ham, kazen van ons kaasplateau en diverse an dere gerechten voor een geslaagd kerstdiner", aldus supermarktma nager Ingrid Nevels. "Zo doen de klanten extra ideeën op en komen ze meteen in de kerstsfeer. De dik ste Kerst-Allerhande ooit ligt vanaf deze week in de winkel." Kerstwensboom In de vestiging van Albert Heijn staat tot en met zondag 19 de cember een kerstwensboom in de winkel. Iedere klant kan hier een kaartje in hangen waarop hij of zij schrijft welke buurtgenoot, met vermelding van het adres van deze persoon, in het zonnetje zou moeten worden gezet. Degene voor wie de mooiste wens gedaan is, ontvangt van Albert Heijn een pakket vol lekkernijen. Nieuwerkerk aan den IJssel - Brendo Festen en Robert Boevee van Vivre Productions verzorgden voor de winkeliers van 'het Oude Dorp' de organisatie van een perfect passend evenement, dat aan het einde van het zomerseizoen plaatsvond in het winkelgebied onder de naam 'Sum- mercity'. Festen en Boevee stelden een eve nement samen, waarbij drie, door de winkeliers gewenste elementen, samensmolten; een goed doel, een evenement bestemd voor alle leef tijden én ruim aandacht voor win kelgebied 'het Oude Dorp'. Festen en Boevee luisterden goed naar de wensen van de winkeliers, draaiden vervolgens een perfect programma in elkaar en hielpen belangeloos mee om van Summercity een suc ces te maken. Stichting Dada mocht na afloop van het geslaagde evene ment een bedrag van 4.200 euro in ontvangst nemen. Als dank voor hun geleverde 'maatwerk' hebben Festen en Boevee van Herenmode De Mannen een 'maatkostuum' aangemeten gekregen. De Mannen is gevestigd aan de Dorpsstraat 40. Voor meer informatie: www.de- mannenmode.nl. De maatwerkleveranciers Festen en Boevee poseren in hun maatkostuum. Waddinxveen - De Ondernemersver eniging Waddinxveen (OVW) organi seerde voor de intocht van Sinterklaas een kleur- en knutselwedstrijd voor kinderen van de basisschool. Onder de vele ingeleverde maskers bevon den zich prachtige kunstwerkjes. Het was dan ook een lastige klus voor de juryleden Conny van Dijk en Irene de Bas om de mooiste exemplaren te kiezen. Vrijdag ontvingen Anouk Kaptein, Coen Sonneveld, Irene Cam- meraat, Koen Treffers, Krispein van de Berg, Leah Crielaard en Leanne te Stigte tijdens een feestelijk ont vangst in Bar £t Eetcafé Prins Heerlijk hun liefste wenscadeaus uit handen van Sinterklaas én de Burgemeester. Waddinxveen - 'Bloemen met een hart', dat is de slogan van bloembindster José Remmerswaal van BloomArt. Vijf jaar geleden begon zij voor zichzelf; sinds maart van dit jaar heeft zij zich gespecialiseerd tot 'uitvaartbloemist'. Zevenhuizen - Atelier 202C opent zaterdag 1 januari haar deuren. Hier kunnen zowel beginners als gevorder den van alle leeftijden terecht voor het volgen van naailessen. Tijdens de lessen kan men zich bekwamen in di verse naaitechnieken alsmede in het patroonlezen en -tekenen. Naast het maken van kleding kan men bijvoor beeld ook een tas of een etui voor een mobiel maken. Persoonlijke aandacht Doordat een groep, samengesteld naar niveau en leeftijd, uit niet meer dan zes personen bestaat, is er voldoende persoonlijke aandacht voor iedereen en kan men in het ei gen tempo werken. Workshops voor speciale gelegenheden Atelier 202C verzorgt tevens work shops voor speciale gelegenheden als kinderfeestjes, een vriendinnen- dag of een bedrijvendag. De lessen en workshops worden verzorgd June Sleijpen. Zij heeft haar opleiding genoten aan Mo deacademie MarjaVan Riel in Rot terdam. Na haar opleiding runde Sleijpen enige jaren een winkel in zelfmaakmode in Rotterdam. Atelier 202C is gevestigd aan de Dorpsstraat 202c. Voor meer informatie: 06-22246952 of www.atelier202c.nl. Persoonlijke aandacht "We krijgen er allemaal mee te ma ken en op zo'n emotioneel moment is het fijn met bloemen op een per soonlijke manier afscheid te kun nen nemen", aldus Remmerswaal. Door zich te specialiseren kan zij zich volledig richten op rouwwerk en alles daar omheen. Men kan bij haar terecht voor rouwboeketten, rouwstukken en dergelijk, waarbij persoonlijke aandacht, kwaliteit en betrouwbaarheid centraal staan. Samen rouwstuk maken Ook voor het samen maken van een rouwstuk bij het overlijden van een dierbare kan men bij BloomArt te recht. "Ik heb dit al een aantal ke ren mogen doen; bijvoorbeeld met kleinkinderen die zelf graag een stuk wilden maken voor hun over leden opa of oma." Een afscheidsstuk maken tijdens de uitvaart behoort ook tot de moge lijkheden; in een frame van natuur lijk hout kunnen de aanwezigen tijdens de dienst zelf meegebrachte bloem plaatsen, waardoor een ge zamenlijk afscheidsstuk wordt ge maakt. Rouwstuk in plaats van trouw boeket Op 'de vraag waarom zij gekozen heeft voor rouwwerk in plaats van José Remmerswaal van Bloomart. voor trouwwerk, antwoordt Rem merswaal, dat zij gedreven wordt door "dat ene telefoontje van een nabestaande die belt om me te be danken voor het mooie bloemstuk". Voor meer informatie: www.bloomart.nl of 0182-619207.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 33