Zuidpias X X X gemeente WEEK VERVOLG BEKENDMAKINGEN HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR- DE ZUIDPIAS 8 DECEMBER 2010 Aangevraagde omgevingsvergunning(en) Verleende omgevingsvergunning(en) Verleende bouw-/ sloopvergunning(en) Verleende ontheffing en bouwvergunning Voorgenomen ontheffing/ bouwvergunning Ontwerpprojectbesluit/ bouwvergunning Bekendmaking Wet milieubeheer Vergunning Melding kap bomen NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL Heelkruid 1 12914 TW) Plaatsen dak op garage (ontvangen 30-11- 2010] Kroonkruid 38 (2914 BN) Vernieuwen gevelreclame (ontvangen 29-11- 2010] Klein Hitland 4-7 (2911 BR) Plaatsen hekken aan dijkzijde Spechtendaal 32 (2914 EW) Plaatsen dakkapel Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Vo.or de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel: (0180) 330 488. Bouwvergunningen Klein Hitland 4-7 (2911 BR) Plaatsen hek en poorten Rijskade (ongenummerd) Bouwen vrijstaande villa Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel: (0180) 330 488. vergroten van een voormalige monumentale boerderij op het perceel 's-Gr-avenweg 10 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Op grond van artikel 1.3.1 lid 2 Bro melden burgemeester en wethouders dat over het voornemen in deze kennisgeving geen gelegenheid wordt geboden om zienswijzen naar voren te brengen. Er kan wel een zienswijze worden ingediend over het ontwerpprojectbesluit met de onderliggende stukken dat ter inzage wordt gelegd. Daarover leest u meer in de onderstaande advertentie. Ontwerpprojectbesluit ex artikel 3.10 Wro, voor het vergroten van een voormalige monu mentale boerderij op het perceel 's-Graven- weg 10 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Ter inzage Burgemeester en wethouders maken op grond van artikel 3.10 van de Wet ruimtelijke ordening en artikel 3.12 van de Algemene wet bestuursrecht bekend dat de stukken van het ontwerpprojectbesluit en ontwerpbouwver- gunning met ingang van 9 december 2010 gedurende een periode van 6 weken voor een ieder ter inzage liggen bij de receptie in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel met de bijbehorende stukken. De stukken voor het ontwerpprojectbesluit zijn in deze periode digitaal te raadplegen op www.ruimtelijkeplannen.nl (vul bij ID in: NL.IMRO.1982.PbsGravenweg10). Het plan is ook te downloaden vanaf de FTP server van de gemeente http://zuid plasgemeentedocu menten. nl). Op de website van de gemeente Zuidpias is het plan tevens als pdf-bestand in te zien (www.zuidplas.nl). Gedurende de genoemde termijn van ter inzage ligging kan een ieder naar keuze schriftelijk of mondeling een zienswijze over het ontwerpprojectbesluit naar voren brengen bij burgemeester en wethouders, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel. Voor het mondeling indienen van uw zienswij zen kunt u een afspraak maken met het secre tariaat van de afdeling VROM, (0180)637711. nen van een mondelinge zienswijze, kunt u contact opnemen met C. Rodenburg, afde ling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (01801330 489. Artikel 3.23 Wet ruimtelijke ordening Groenendijk 245 (2911 BB) Vernieuwen schuur Poolsezoom 5 (2912 GJ) Vergroten dakopbouw Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een beroepschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel: (01801330 488. Kennisgeving ex artikel 1.3.1 van het Besluit ruimtelijke ordening Projectbesluitprocedure voor het vergroten van een voormalige monumentale boer derij op het perceel 's-Gravenweg 10 te Nieuwerkerk aan den IJssel Op grond van artikel 1.3.1 van het Besluit ruimtelijke ordening (Bro) geven burgemees ter en wethouders kennis van de voorberei ding van een projectbesluit voor het perceel 's-Gravenweg 10. De kadastrale aanduiding van het perceel is gemeente Nieuwerkerk aan den IJssel, sectie E, nummer 416. Voor dit perceel is een bouwplan ingediend voor het Burgemeester en wethouders zijn voornemens om: met toepassing van artikel 3.23 van de Wet ruimtelijke ordening ontheffing van het bestemmingsplan "Dorrestein 2006" en een lichte bouwvergunning te verlenen voor het plaatsen van een carport op het adres Kamerlingh Onnesstraat 1, 2912 BE Nieuwerkerk aan den IJssel, (BL/2010/154). Het ontwerpbesluit en de relevante stukken lig gen vanaf 8 december 2010 gedurende 6 weken ter inzage in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Zienswijze(n) Gedurende de bovenvermelde termijn van terin- zagelegging kunnen belanghebbenden schrifte lijk of mondeling zienswijze(n) tegen het voorne men om ontheffing/bouwvergunning te verlenen kenbaar maken. Deze zienswijze(n) dienen bij voorkeur schriftelijk te worden ingediend. Uw schriftelijke zienswijze(n) kunt u richten aan: Het college van burgemeester en wet houders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL. Voor het indienen van mondelinge zienswijze(n) dient tijdig, bij voorkeur uiterlijk een week voor het einde van de termijn van terinzagelegging, een telefonische afspraak te worden gemaakt. Informatie Voor meer informatie of voor het indie- Burgemeester en wethouders hebben de volgende meldingen ontvangen: Meldingen op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer Voor grote groepen gelijksoortige bedrijven gelden algemene regels die zijn vastgelegd in de Algemene Maatregelen van Bestuur. Een milieuvergunning is dan niet nodig. Het bedrijf kan volstaan met een melding van de activiteiten. Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer - Zelftank De Zuidpias, Schielandweg 100, 2914 LP Nieuwerkerk aan den IJssel, voor het veranderen van een tankstation. Tegen een melding op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer kunt u geen bezwaar indienen of beroep instellen. De stukken lig gen niet ter inzage. Burgemeester en wethouders zijn van plan de volgende vergunning te verlenen: - T. Boer Zn. B.V.: veranderingsvergunning voor een kalverslachterij en -uitsnijderij op de percelen 's Gravenweg 114,134,136, 138 en ongenummerd parkeerterrein aan de overzijde van de 's Gravenweg. Dit ontwerpbesluit kunt u van 9 december 2010 tot en met 19 januari 2011 inzien bij de gemeente Zuidpias. U kunt uw schriftelijke zienswijzen over een ontwerpbesluit gedurende deze periode bij het college van burgemeester en wethouders van Zuidpias indienen, per adres Milieudienst Midden-Holland, Postbus 45, 2800 AA Gouda. Voor mondelinge zienswijzen kunt u contact opnemen met de Milieudienst Midden-Holland (telefoon (0182) 545 700). Belanghebbenden die tijdig hun zienswijzen naar voren brengen overeen ontwerpbesluit, kunnen later beroep instellen tegen een defi nitief besluit. Maatwerkvoorschriften Burgemeester en wethouders zijn van plan de volgende maatwerkvoorschriften op te leggen: Voor grote groepen gelijksoortige bedrijven gelden algemene regels die zijn vastgelegd in Algemene Maatregelen van Bestuur (AMvB). Een omgevingsvergunning voor het onderdeel milieu is dan niet nodig. In bepaalde gevallen is het nodig ter bescherming van het milieu aanvullende maatwerkvoorschriften op te leg gen naast de voorschriften uit de van toepas sing zijnde AMvB. Deze maatwerkvoorschriften betreffen voor schriften voor het monitoren van de grondwa terkwaliteit bij het Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer en gelden voor de volgende inrichtingen: - Automobielbedrijf K.F. van der Weijden, Kerklaan 37, 2911 AA Nieuwerkerk aan den IJssel'. - Vis Autoschade, De Vijf Boeken 9, 2911 BL Nieuwerkerk aan den IJssel. De ontwerpbesluiten tot het opleggen van maatwerkvoorschriften kunt u van 9 decem ber 2010 tot en met 19 januari 2011 inzien bij de gemeente Zuidpias. U kunt uw schriftelijke zienswijzen over een ontwerpbesluit gedurende deze periode bij het college van burgemeester en wethouders van Zuidpias indienen, per adres Milieudienst Midden-Holland, Postbus 45, 2800 AA Gouda. Voor mondelinge zienswijzen kunt u contact opnemen met de Milieudienst Midden-Holland (telefoon 0182-545700). Belanghebbenden die tijdig hun zienswijzen naar voren brengen over een ontwerpbesluit, kunnen later beroep instellen tegen een defi nitief besluit. Burgemeester en wethouders hebben het volgende verzoek van inrichtinghouder tot het (gedeeltelijk) aanpassen of intrekken van een maatwerkvoorschrift, geweigerd: - T. Boer Zn. B.V.: een voorschrift ten aanzien van geluid bij het Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer voor het perceel 's Gravenweg 350, 2911 BK Nieuwerkerk aan den IJssel. Het besluit tot het weigeren van het (gedeel telijk) aanpassen of intrekken van het maat werkvoorschrift kunt u van 9 december 2010 tot en met 20 januari 2011 inzien bij de gemeente Zuidpias. Binnen deze termijn kunt u beroep tegen een besluit instellen bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Een besluit blijft van krach-t wanneer u beroep instelt, tenzij u een voorlopige voorziening aanvraagt bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State. In beide geval len moet u een bepaald bedrag (griffierecht) betalen. Beroep kan worden ingesteld door: - belanghebbenden die eerder zienswijzen hebben ingebracht over een ontwerpbesluit; - belanghebbenden dié het niet eens zijn met de wijzigingen ten opzichte van een ontwerpbesluit; - belanghebbenden die redelijkerwijs niet in staat waren hun zienswijzen in te brengen over een ontwerpbesluit. Inzage Voor inzage en informatie kunt u tijdens kantooruren terecht in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel (telefoon 0180-330300). Voor inzage buiten kantooruren kunt u een afspraak maken. Deze bekendmaking staat ook op de website van de Milieudienst Midden-Holland, www.milieudienstmiddenholland.nl. Rectificatie Abusievelijk stonden vorige week twee onjuiste meldingen op de gemeentepagina. Hieronder volgen de juiste meldingen: Wijk Zuidptas - 1 els aan het Kroonkruid ter hoogte van nr. 142. Deze boom is ziek en er wordt herplant; - 4 berken en 1 sierkers aan het Bladmos ter hoogte van nr. 29 tot en met 33. Wegens herindeling worden deze bomen gekapt, er wordt herplant. In de gemeente Zuidpias wordt het plantsei zoen gehanteerd van 1 november 2010 tot en met 31 maart 2011 voordebomenen heesters.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 6