Van der Panne Woning- Bedrijfsmakelaardij Graag nodigen wij u a.s. vrijdag uit voor een kop warme chocolademelk tijdens Kaars j esa vond in het Oude Dorp! tra» woning-Sbedrijfsmakelaardij HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZU1DPLAS 15 DECEMBER 2010 Nieuwerkerk aan den IJssel Dinkel 72 Nieuwerkerk aan den IJssel Nieuwerkerk aan den IJssel Goudmos 124 Vraagprijs 479. ÏM Nieuwerkerk aan den IJssel Vraagprijs 225. Utlt Vraagprijs 145. UtH Rotterdam Nesselande Vraagprijs 229. Vraagprijs 489. ÏÏÏIt Nieuwerkerk aan den IJssel Rotterdam Nesselande Rotterdam Nesselande Vraagprijs 699. Nieuwerkerk aan den IJssel Vraagprijs 629. Uil» Nieuwerkerk aan den IJssel Rotterdam Nesselande Zuideinde 37 Vraagprijs 363. Dorpsstraat 9 2912 CA Nieuwerkerk aan den IJssel Telefoon 0180 - 33 22 22 Fax 0180 - 32 34 49 E-mail info@vdpanne.nl Website www.vdpanne.nl Vraagprijs 895. •XGT NVM Portugesezoom 8 Sicilieboulevard 170 Sikkelkruid 17 Sicilieboulevard 172 Laan van Dada 121 Kleefkruid 28 Eendendaal238 Vraagprijs 399. Vraagprijs 244. Vecht 117 Aan het water gelegen, speels Ingedeelde, twee onder een kapwoning met een aangebouwde serre, 5 slaapkamers, een prachtige keuken, een carport en een unieke woonbeleving op de begane grond door het contact met het water. Keurig afgewerkte benedenwoning met tuin op het zuidwesten in een van de gezelligste appartementencomplexen van de gemeente. Het appartement beschikt over een tuin, een grote slaapkamer, een keurige badkamer en keuken en een gezellige living. Robuuste, moderne, luxe en volumineuze twee onder een kap woning bestaande uit vier bouwlagen met garage en parkeerp laats aan de Costa van Nesselande. De wöning blinkt uit in een hoog opleveringsniveau en een enorme ruimtelijke beleving. Verrassend ruime woning met grote living met open haard en open keuken, vier slaapkamers, 2 badkamers, geïsoleerde garage, parkeren op eigen terrein en ca. 25 meter diepe en zonnige achtertuin aan park met grote waterpartijen. Op een van de meest idyllische plekjes van Rotterdam, aan de rand van Zevenhuizen en Nieuwerkerk aan den IJssel ligt dit vrijstaand woonhuis met oprijlaan met royale woonkamer, vier slaapkamers en vrijstaande bedrijfshal van 135 m2 op 1.643 m2 eigen grond. powered by nvm Groot type eengezinswoning met een open haard, een tuin op het zuidoosten en parkeren op eigen terrein. Een royale woonkamer met een moderne open keuken en op de verdiepin gen vier slaapkamers en een moderne badkamer met wirlpool. Genieten van de ondergaande zon en het uitzicht op de plas op het dakterras. Deze bijzondere twee onder een kap woning met garage beschikt over een riante living met dakterras, een zeer luxe keuken en badkamer, een garage en maar liefst 6 slaapkamers. Zeer verzorgde, uitgebouwde, hoekwoning met maar liefst 145 m2 woongenot en een tuin op het zuiden in de woonwijk Nesselande. De woning beschikt over een uitgebouwde woonkamer, luxe woonkeuken, drie slaapkamers, kantoorruimte en nette badkamer. Gelegen op een absolute toplocatie in de wijk Zuidpias, populair type hoekwoning welke met veel gevoel voor warmte en sfeer is afgewerkt. Een royale woonkamer met een prachtige keuken en een grote, kamerbrede schuifpui en drie ruime slaapkamers. Groot type, volledig geïsoleerde, twee onder één kap woning met ga rage, een dakkapel en een tuin op het zuidwesten. Een uitgebouwde woonkamer, een sfeervolle gashaard, een luxe keuken en badkamer, drie slaapkamers en een balkon maken het geheel compleet. Riante 5-kamer eengezinswoning met dakkapel, dakterras en een tuin op het zuidwesten in een kindvriendelijke woonomgeving. De woning beschikt over 4 slaapkamers, een nette keuken en dkamer met ligbad en is keurig onderhouden en afgewerkt.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 15