Start sloopwerk Noordpark te Waddinxveen 1 HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 15 DECEMBER 2010 Impressie Noordkade (fase II) Met de sloop van het voormalige kantoor van 1 Air Products aan de Noordkade te Waddinx veen is maandag 13 december een begin ge maakt. Binnen enkele weken zal deze locatie een metamorfose ondergaan. De gezamenlijke ontwikkelaars van het bouwplan van de 89 woningen van het Noordpark bevestigen dat er inmiddels vol doende woningen zijn verkocht om te starten met de bouwwerkzaamheden. Voordat dit mogelijk is, moeten de bestaande opstallen zorgvuldig gesloopt worden en dient tevens het bouwterrein nog bouwrijp te worden gemaakt. Afhankelijk van de weersomstandigheden is de planning dat begin februari 2011 het terrein bouwrijp zal zijn, waarna Bouwbedrijf Vink uit Moordrecht direct kan starten met de bouw van de eerste fase. Momenteel is van deze fase al voor circa vijftig procent verkocht. Kijk voor V.O.N. prijzen en beschikbare woningen op: www.woneninnoordpark.nl of informeer bij De Pater makelaardij of Gouwe- stad makelaardij uit Waddinxveen. De huidige ontwikkelaars, Veenstede en Vink Ontwikkeling B.V., zijn verheugd dat dit bij zondere project n.u in een stroomversnelling terecht is gekomen. 'Het is een fantastische plek om een plan te mogen realiseren, zo aan de rand van Waddinxveen. We kijken er nu al naar uit, om straks in de tweede fase ook aan die riante woningen met eigen toegangsbrug langs de Noordkade en die fraai gelegen appartementen aan de Voorofschepolder te mogen beginnen", aldus Vink, wanneer hem gevraagd wordt naar de tweede fase van het plan. Deze zal naar verwachting later in 2011 van start gaan. mmmm Sloopwerk Impressie binnen en buiten (type B woningen) (fase I) Impressie Appartementen aan de Voorofsche polder (fase II)

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 34