Prachtige vuurwerkshow bij Versteeg Bredeweg Allround en op maat: R.J.A. Boetiek voor dames De Hoog Klussen voor vakwerk en heren HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 15 DECEMBER 2010 39 Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. Prijsknaller BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Nieuwerkerk aan den IJssel - Monique Damesmode heeft deze maand een extra feestelijke uitstraling. Voor de komende feestdagen kan men in de winkel terecht voor mooie combinaties in aardekleuren, blauw, bruin en pe trol, verwerkt in vele dessins en combinaties. Bij Monique Damesmode vindt men 'pasvorm' heel belangrijk en het team neemt ruim de tijd om cliën ten te adviseren bij hun aankoop. Het komt regelmatig voor, dat be zoekers van de modewinkel van te voren nog niet weten wat ze willen kopen. Voor het personeel een uit daging om de klant bij het maken van de juiste keus terzijde te staan. In de collectie van Monique Da mesmode vindt men onder meer een collectie damespantalons van Gerry Weber alsmede extra fees telijke kleding, waarbij gebruik ge maakt is kant, ajour, veloursachtige prints en opengewerkte halsjes. In de winkel vindt men tevens een ex clusieve collectie van foundation en lingerie. Monique Damesmode is gevestigd in winkelcentrum Reigerhof. Door Karin Jongkind (TekstUeel) Waddinxveen/Zevenhuizen - Ver steeg Vuurwerk is op donderdag 16 december, in samenwerking met leverancier Wolff Vuurwerk BV, de organisator van een grootse vuur werkshow. Het spektakel begint om 20.00 uur en vindt plaats aan de Bredeweg 118 F-H onder auspiciën van een gecertificeerde instantie. Het is alweer voor het vierde jaar dat Theo Versteeg deze show orga niseert. "Vier jaar geleden zijn wij gestart als vuurwerkverkooppunt. En gezien de grote belangstelling, voorzien wij in een grote behoefte. Onze succesfactoren zijn het per soonlijke advies, de slimme inrich ting van de showroom en de goede logistieke afhandeling. Natuurlijk dragen ook de hoge kwaliteit en de scherpe prijs van het vuurwerk in hoge mate bij aan de goede naam die wij hebben opgebouwd. De pro ducten van Wolff Vuurwerk zijn ook dit jaar door kenners en liefhebbers weer uitgeroepen tot de mooiste vuurwerkproducten van Nederland. Onze klanten zijn dus verzekerd van succes als ze het vuurwerk bij ons aanschaffen. Advies Versteeg heeft het slim aange pakt in zijn vuurwerkshowroom: "Advisering en verkoop vinden in afzonderlijke trajecten plaats. Dat zorgt voor snelle afhandeling bij de verkoopbalie én geeft mensen een goede gevoel. In de showroom is namelijk alle tijd om mensen van goed advies te voorzien. De actie aanbiedingen zijn duidelijk her- Nieuwerkerk aan den IJssel Wie plannen heeft voor een verbouwing of stylingtips voor huis of tuin wil hebben, kan zich wenden tot De Hoog Klussen. kenbaar en Wolff staat erom be kend dat het vuurwerk een goede productomschrijving heeft." Harry Puplichuizen van Wolff Vuurwerk vult aan: "Er is heel duidelijk een ontwikkeling gaande op het gebied van vuurwerk. Consumenten zijn goed geïnformeerd en er is in po pulariteit een verschuiving gaande van het knalvuurwerk naar het siervuurwerk. Voor producenten en leveranciers is het dus zaak om steeds met iets nieuws te komen. Daar werken we hard aan en het lukt ons gelukkig goed." Verkoop Bij Versteeg is het vuurwerk in de voorverkoop te bestellen via www. versteegvuurwerk.nl. ledereen die al in een vroeg stadium vuurwerk koopt, is verzekerd van een leuke Harry Puplichuizen en Theo Versteeg zien vol enthousiasme uit naar de komende weken. De lege hal op de foto staat inmiddels vol met vuurwerk. extra korting. "Maar ook tijdens de losse verkoop op 29, 30 en 31 december is er nog volop keus en voorraad. Dat geldt óók in pak ketaanbiedingen of aantrekkelijke acties. Wij hebben een ruime op slag, waar al het vuurwerk wordt bewaard. Hierdoor hebben mensen nooit last van 'nat' vuurwerk op het moment suprème." Ton, Anneke en Wesley de Hoog zor gen ervoor, dat de klus naar de wens van de klant wordt uitgevoerd. Ton de Hoog heeft inmiddels de meest uiteenlopende klussen uitgevoerd. De Hoog is all-round klusser, wat betekent dat hij voor elke denkbare klus ingeschakeld kan worden. Van schilderwerk tot het installeren van een compleet nieuwe badkamer of keuken. Interieuradviezen Anneke de Hoog is interieurstylist/ coLorist. Bij haar kan men advies inwinnen op het gebied van styling van huis en tuin. "Ik krijg geregeld enthousiaste e-mails van klan ten. Vaak zijn een paar adviezen al voldoende; je ziet dingen in je ei gen huis nu eenmaal snel over het hoofd", aldus de interieurstyliste. Ton, Anneke en Wesley de Hoog zorgen ervoor, dat de klus naar wens wordt uitgevoerd, (foto: PR) Opvolging Voor meer informatie: De volgende generatie staat al klaar in de persoon van zoon Wesley. Hij 0180-320816, volgt momenteel de opleiding tot 06-53146460 of allround klusser. www.dehoogklussen.nl. De etalage van R.J.A. Boetiek. Waddinxveen - De officiële opening van de R.J.A. Boetiek van eigenaar Roel Zwiers vond plaats op maandag 21 november. In de winkel, gevestigd aan de Brederodelaan 8, ook wel bekend als de 'Lulfelbaan', is men aan het goede adres voor een uitgebreide collectie dames- en herenkleding alsmede voor lingerie van het merk Sapph en voor Zaccini- boxershorts. Accessoires Voorts kan men in de RJ.A. Boetiek terecht voor sieraden, riemen en tassen; en alles voor een betaalbare prijs. Ook voor klanten met 'een maatje meer' is de collectie interes sant. "Kleding hoeft niet altijd duur te zijn; voor minder geld kan je er ook leuk uitzien. Dit is terug te zien in mijn collectie", aldus Zwiers. Met zijn winkel wil Zwiers graag het gevoel oproepen van een 'gezellige huiskamer' waar iedereen welkom is. Zo staat er een (lees)tafel waar aan men kan genieten van een vers kopje koffie of thee, en waar men op het gemak de collectie kan be kijken. Klantvriendelijkheid staat hoog in het vaandel bij Zwiers: "De klant is koning".

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 39