Advent bij de Rehobothschool Verdachte gewond na gewapende overval Muzikaal Sinterklaasfeest Meester Gerard gaat met pensioen Schoenendozen controleren Klaar voor Kerst HART VAN HOLLAND ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLE T15 DECEMBER 2010 41 Moerkapelle - De weken voor het kerstfeest gaan de verhalen en liederen bij de Rehobothschool over het thema 'Jezus, de redder van de wereld'. Het kerstfeest wordt in de groep gevierd, daarna is er kerstzang op het plein. Be langstellenden zijn van harte welkom de kerstliederen mee te komen zingen op donderdag 16 december om 19.30 uur. Moerkapelle - De supermarkt aan de Dorpsstraat is dinsdag 14 de cember rond 7.30 uur overvallen. De politie was snel ter plaatse en trof een zwaargewonde man aan die in allerijl naar het ziekenhuis is gebracht. Vooralsnog wordt de gewonde als verdachte gezien, zo De supermarkt aan de Dorpsstraat. laat een woordvoerster van de po litie Hollands-Midden weten. De politie doet nog onderzoek naar hoe de verdachte gewond is geraakt en doet geen uitspraken over de moge lijke toedracht. Er is een tweede verdachte opgepakt die voor verhoor wordt voorgeleid. Moerkapelle - Meester Gerard Ne- derhoff gaat na ruim 35 jaar les geven op de Keijzerschool met ver vroegd pensioen. Nederhoff heeft de school meer dan 35 jaar gediend en heeft de laatste jaren lesgegeven aan kinderen van kinderen. Hij is dan ook een bekende in de Moerkapelse gemeenschap. Het afscheid van meester Gerard is op donderdag 16 december van 15.00 uur tot 17.00 uur in de school aan de Beatrixlaan 3. Kinderen, ou ders en collega's zijn welkom. Moerkapelle - Kerst heeft zijn in trede gedaan op de Keijzerschool. Nadat eerst de klassen in kerstsfeer waren gebracht, hadden ouders de gelegenheid om zich te bekwamen in het maken van een kerststuk onder leiding van Mariska Schip per. Ouders en kinderen zijn voor bereid op de Kerstviering die met een kerstdiner in alle klassen zal plaatsvinden op woensdag 15 de cember. Zevenhuizen - Leerlingen van basis school de Eendragt en hun ouders konden zaterdag een kijkje nemen bij Edukans. Begin november heeft de school hier veel mooi versierde en gevulde schoenendozen naar toe gebracht en wat er daar precies mee gedaan wordt konden ze nu met eigen ogen zien. Beter nog ze mochten helpen met het controle ren van dozen die weer door andere scholen waren gemaakt. Veel mooie dozen waren compleet, een paar andere moesten nog wat aangevuld worden. Over één ding waren ze het s eens: de kinderen in Albanië, waar daar gaan deze dozen naar toe, zul len blij zijn met deze actie. Extra handen zijn altijd welkom bij het Truckcenter Noordeinde 57 in Zevenhuizen, er komen nog genoeg schoenendozen binnen die gecon troleerd moeten worden. Zevenhuizen - In de plaatselijke vestiging van bibliotheek de Groene Venen vond zaterdag 4 december een muzikaal Sinterklaasfeest plaats. Blokfluitleerlingen van De Zeven Muzen speelden een aantal sinterklaasliedjes en docent Janine de Jong vertelde een spannend verhaal over Sinterklaas en vis Ronny. Vele handen maken licht werk.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 41