Telefoon (0172) 21 21 22 Dier Retour Cursus Vogelherkenning voor beginners O nnP Werken in de natuur UITVAARTVEI^êöRGIN G OIO 52/ 60 16 079 342 6 0 70 m r? HARKF.S HART VAN HOLLAND FAMILIEBERICHTEN 15 DECEMBER 2010 47 Piet van Vliet Thijmen ir.v 5 Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 90 H.E. van der Hammen iwaew-TIHTTrTBT .i. Met respect en in stijl doen we wat van£o Hoekeindseweg 61 2665 KB Bleiswijk gj i Begrafenissen Persoonlijke zorg voor uw begrafenis Dokter Hamburgerlaan 59 - 2771 JR Boskoop SHART VAN HOLLAND Sterven doe je niet ineens, - maar af en toe een beetje. En al die beetjes die je sterft, het is vreemd maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt: ik ben wat moe. En op een keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Na een periode van afnemende krachten en moe zijn, heeft mijn man, onze vader, schoonvader en opa nu de rust gekregen waar hij op het laatst zo naar verlangde 9 juni 1932 110 december 2010 G. van Vliet - Kalkman Nel en Jan Brenda Samantha Marja en Willem Arjan Leliestraat 37 2761 HD Zevenhuizen De uitvaart heeft woensdag 15 december plaatsgevonden. Groot is de leegte die jij achterlaat. Talrijk zijn de herinneringen die ons troost geven in ons verdriet. Er zijn zoveel dingen waarin wij je zullen missen En zoveel momenten waarbij wij aan je denken. Dat is fijn, maar ook heel erg verdrietig. Het plotselinge overlijden van onze is nog maar moeilijk te bevatten. Uw aanwezigheid tijdens d.e condoleance, de herdenkingsdienst en bij de begrafenis heeft ons goed gedaan. De brieven, de kaarten en de bloemen die wij mochten ontvangen maken duidelijk dat Thijmen ook bij u een speciale plek heeft ingenomen. Dit heeft ons goed gedaan en geeft ons troost. Wij willen u hiervoor hartelijk bedanken. Maarten Hetty van Buuren Esther Marije Pieter Hanneke Frank Waddinxveen, december 2010 Uitvaartverzorging 'vjNf van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Ireneweg 17 - 2665 AN Bleiswijk www.Aevanderhammen.nl UITVAARTVERZORGING DAC £N NACHT BEBEIKBAdP Als het om vertrouwen en eerbied gaat! Wilsbeschikking Voordelige uitvaartverzekeringen Nazorg Wij verzorgen: Uitvaarten Vakkundigheid in thuis opbaren Heemskerkstraat 1 6 2665 AK Bleiswijk 337 24 33 Begrafenisverzorging voor Benthuizen - 3B Hoek - Moerkapelle - Rotterdam - Pijnacker Zevenhuizen - Zoefermeer en omstreken SHOWROOM GEDENKSTENEN info@harkesbegrafenissen.nl - www.harkesbegrafenissen.nl Wij verzorgen alleen begrafenissen - Dag en nacht bereikbaar Vermist Gecastreerde zwarte kater, veel wit, witte onderkant, poten, streep tus sen ogen, zwart neusje, schichtig, gechipt; vermist in Alphen aan den Rijn, maar woont in Berkel en Ro denrijs. Wit hondje, Westy, klein, krullerige vacht, mollig, zwart halsbandje; Tuincentrum Alphen aan den Rijn. Gevonden Een zwart/witte kat, erg mager en waarschijnlijk oud; Wielewaalstraat, Rotterdam. Zwarte kat, witte vlek op buik, paar witte haren bef; Spoorhaven, Bos koop. Een cyperse poes, witte poten, bef, buik, achterpoten met vlekjes, klein en mollig, circa zes maanden oud; omgeving A.P. van Neslaan, Bos koop. Cyperse poes met een rode gloed; Industrieterrein Boskoop/Hazers- woude. Zwarte poes, witte onderkant, po ten, voorkant, wangen, streep tus sen ogen, zwart vlekje op lip en op linker voorpoot; Nassaustraat/Em- makade, Boskoop. Geheel zwarte kat; Hogendorpstraat, Moerkapelle. Beige konijn met een zwarte gloed, zwarte snuit, bruin/zwarte oren; Gouwe, Nieuwerkerk aan den IJssel. Rood cyperse kat, witte tenen voor, voeten achter, bef, snoet, twee vlek ken op buik, geringde staart; Schild- mos, Nieuwerkerk aan den IJssel. Zwarte kat met een wit befje, lieve kat, loopt rond vanaf de zomer; Bur gemeester Klinkhamerweg, Zeven huizen. Voor meer informatie en aanmeldin gen: 0184-661509 of www.dierretour.nl. Jeanne Matze-Koch Marian v.d. Bogerd-Kind Bergschenhoek - Bij Natuur- en Vo gelwacht Rotta gaat een cursus 'Vo gelherkenning voor beginners' van start. De cursus omvat zes avonden, op donderdag 27 januari, 10 febru ari, 31 maart, 14 en 28 april en 12 mei. Voorts zijn er vijf excursies aan de cursus verbonden, op zaterdag 12 februari, 2, 16 en 30 april en 14 mei. De avonden duren van 20.00 tot cir ca 22.00 uur; de excursies beginnen om 10.00 uur, met uitzondering van de laatste, dan worden de cursisten om 06.00 uur verwacht. De cursus vindt plaats in het Trefpunt aan de Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Bos koop, Zevenhuizen, Moerkapelle, Oud Verlaat, Nieuwerkerk aan den IJssel, Moordrecht, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van 44.000 exemplaren Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Elgersma Media Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Telefoon 0180-632289 Fax 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-hoiland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 10.00 uur. advertenties: maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateri aal (indien gereserveerd): dinsdag 10.00 uur. Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden me dedeling in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden advertenties voor pu blicatie in het .Hart van Holland te weigeren. Krant niet ontvangen? Elgersma Media, telefoon 0180-632289 (tijdens kantooruren) Niets uit deze uitgave mag worden vermenigvuldigd zonder schrifte lijke toestemming van de uitgever. Het Hart van Holland is lid van het: Hoeksekade 164. Er is plaats voor dertig cursisten; inschrijving ge schiedt op volgorde van binnenko mende betaling. De kosten bedragen 50,- euro voor leden en 60,-- euro voor niet-leden. Dit bedrag kan, on der vermelding van naam, adres en telefoonnummer en/of e-maiiadres worden overgemaakt op rekening nummer 4473961 te name van Na tuur- en Vogelwacht Rotta te Berg schenhoek. Voor meer informatie: 06-41043562 of a.j.deurloo@gmail.com. Reeuwijk - Het IVN IJssel en Gou we organiseert voor zaterdag 18 december een natuurwerkdag in een geriefhoutbosje in de polder' tussen Gouda en Reeuwijk. Gerief- houtbosjes vormen een karakteris tiek beeld in het Groene Hart. Ook in de winter vormen deze bosjes belangrijke schuilplaatsen voor vo gels en is het een jachtgebied van de sperwer. Onderhoud is belang rijk om dit natuurlandschap te be houden. De werkzaamheden deze dag zijn ook geschikt voor ouders met kinderen. Wie de handen uit de mouwen wil steken, wordt om 9.00 uur verwacht aan de Nieuw- dorperweg, onder het viaduct van de A12. Vooraf aanmelden is niet nodig. Voor meer informatie: www.ivn-ijsselengouwe.nl.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 47