5 Goede prestaties Nederlands Team op French Open Trainerswisseling Joey Vollebregt naar volgende gewichtsklasse Clubexamen voor jongste witte band dragers Meisjes B kampioen Groeneweg oppermachtig Be Fair H1 laat Vives geen kans HART VAN HOLLAND SPORT 15 DECEMBER 2010 55 Karate Judo Voetbal Taekwondo Volleybal Voetbal Volleybal Parijs/Nesselande/regio - Karate ka's uit Nesselande, Ommoord en Zeven lamp hebben met het Nederlands team goede prestaties verricht tij dens de French Open Karate in Parijs. Dit kampioenschap is alleen toegan kelijk voor nationale teams, dus niet voor clubs. Bij de cadetten, 14 en 15 jaar, kwa men Nick Gerrese -63kg en Elmar van Kleef-57kg voor Nederland uit. Elmar won de eerste partij, maar verloor in de volgende ronde. Nick Gerrese wist zich na vier overwin ningen te plaatsen voor de finale, waarin hij alsnog genoegen moest nemen met het zilver. Laury Vogelzang was in de junio ren klasse de beste. Zij wist al haar partijen te winnen en in de finale rekende ze af met de Franse kam pioen.Een EK-ticket lijkt haar niet meer te kunnen ontglippen. Esther van Schaik begint weer goed te draaien, na een periode van klei ne blessures. Vorige week wist zij nog met haar team de Battle of the teams te winnen en ook tijdens de French Open ging zij door op de in geslagen weg. Coach Van Daalen van Unity99 is Waddinxveen - De hoofdtrainer van vv ASW voor het seizoen 2011 - 2012 wordt Leen van Steensel. Van Steensel is nu hoofdtrainer van de D-groep en assistenttrainer van A1. De nieuwe hoofdtrainer gaat zijn werkzaamheden bij ASW combine ren met het voetballen voor Excel sior. Mohamed Darazzi wordt trainer van het tweede elftal Darazzi stopt met ingang van het nieuwe voet balseizoen als voetballer voor het eerste elftal. De verzorging van de selectie blijft in handen van Marco van der Stelt. Zevenhuizen - Joey Vollebregt heeft zondag 12 december zijn laatste toernooi gedraaid in de leeftijdsklas se -15 jaar en in gewichtsklasse +66 kg. Vanaf 1 januari stapt Joey over naar de leeftijdsklasse -17 jaar en gewichtsklasse -81 kg. Met zijn 14 jaar is Joey, die traint bij Timmers- Sport, in deze klasse de jongste. Flet overstappen gaat op geboortejaar en niet op werkelijke leeftijd; van daar dat hij vanaf 1 januari al moet erg blij met de prestaties van zijn pupillen. Volgende week wacht het NK onder 18 jaar en daar vallen de beslissingen voor het EK. overstappen en niet vanaf 4 juni, zijn verjaardag. Joey kwam zondag uit op het derde Topjudotoernooi Flaarlemmermeer 2010, een inter nationaal toernooi in Nieuw Vennep. In een poule met achttien deelne mers werd een dubbel-eliminatie systeem gehanteerd. Na twee ge wonnen wedstrijden verloor Joey de derde, waardoor hij belandde in de verliezerspoule, waar hij beslag wist te leggen op de derde plaats. De coördinatie van de pupillen wordt gedaan door Hendrik Mol en de juniorencoördinatie door Onno den Butter. De algehele technische leiding voor zowel jeugd als selectie wordt verzorgd door Michael Sip. Nesselande - De Jitae Taekwondo Club hield woensdag 8 december in de sportzaal van Passe-Partout/Tan- gram clubexamens voor haar jong ste witte band dragers. Traditiegetrouw sluit Jitae het jaar af met de zogeheten geup-examens waar geprobeerd wordt de volgende graad in het Koreaans taekwondo te bereiken. Alle veertien examen- kandidaten wisten hun doel te be reiken. Voor meer informatie: 0182-636462. Zevenhuizen - Groeneweg begon goed aan de wedstrijd in en tegen Lekkerkerk. De Lekkerkerkse dames werden vanaf de aftrap onder druk gezet en dat resulteerde in goede aanval via Nancy Hol waarna Wen dy Tichem in de twaalfde minuut de 0-1 scoorde. In de achttiende minuut was het Simone de Jonge die met een mooie boogbal de 0-2 scoorde. Groeneweg geloofde het wel en werd slordig waardoor Lek kerkerk weer in de wedstrijd kwam en met een snelle counter de aan sluitingstreffer dacht te maken. Door een uitmuntende redding van keepster Janine van Essen bleef het tot de rust 0-2. Na rust pakte Groeneweg de wed strijd weer goed op en Lekkerkerk kwam er niet meer aan te pas. Groe neweg domineerde de wedstrijd. In de eenenvijftigste minuut scoorde Wendy Tichem de 0-3. In de zestig ste minuut haalde Cansu Ygit hard uit en scoorde 0-4 en in de achtent achtigste minuut was het Wendy Ti chem die mooie voorzet gaf waarna Linda de Koster de eindstand op 0-5 bepaalde. RomyK, RomyV., Marijke, Imme, Yara, Rosanne, Demi, Noah en trainer Bert Verburg. Zevenhuizen - Meisjes B van VC Nesselande heeft zaterdag het derde achtereenvolgende kampioenschap behaald. De meiden van 12 tot 14 jaar worden al twee jaar getraind en gecoacht door Bert Verburg. De wedstrijd tegen Vol- lingo uit Gouda werd in minder dan drie kwartier met 3-0 gewonnen. De officiële huldiging moet nog plaatsvinden, maar de foto van het hele team met trainer is alvast gemaakt. Waddinxveen - In IJsselstein speel de Be Fair zaterdag tegen Vives H3 in de eerste klasse. Vives begon voortvarend en nam afstand. Maar Be Fair kwam langszij doordat de aanval beter ging lopen. Met 19-25 won Be Fair deze set overtuigend. De tweede set gaf een vergelijkbaar beeld met soms lange rally's en goed verdedigend werk van Be Fair. Vives kon eerst nog bijbenen maar moest met 17-25 de set aan Be Fair laten. In de derde set ging Vives volledig onderuit door het sterke aanvals- spel van de Waddinxveners. Zowel blokkerend als verdedigend toonde Johan Veldhuis zich een ervaren middenaanvaller terwijl Marc van Kooten liett zien ook aanvallend zijn mannetje te staan. In de vierde set bleek het lastig de concentratie vast te houden. Vives kon tot aan het einde van de set bijbenen. Diagonaal aanvaller Edwin Ardon bracht het verschil. Vives had geen antwoord en de set ging met 23-25 naar. Be Fair eindigt het jaar met een positie in de middenmoot. V)

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 55