r makelaardij Wilt u er in de winter ook warm bij zitten? ■.van 't hof www.hof-makelaardij.nl WADDINXVEEN Korenakker 69 Vraagprijs 200.000,- k.k. MOERKAPELLE WADDINXVEEN Justus van Effeniaan 36 Vraagprijs 158.500,- k.k. WADDINXVEEN WADDINXVEEN Spireaweide 21 Vraagprijs 449.000,- k.k. IPllT^ r makelaardij Ga voor ons complete woningaanbod naar Volg ons nu ook op twitter: www.twitter.com/HofWaddinxveen 56 HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DE ZUIDPLAS 15 DECEMBER 2010 ■.van 't hof NVM Kantoren in Alphen aan den Rijn, Gouda, Waddinxveen en Zoetermeer Zuidplaslaan 432 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl Aan onvolkomenheden in deze advertentie kunnen geen aanspraken worden ontleend. Fraaie 2-onder-1 kapwoning 5 Slaapkamers Hardhouten en kunststof kozijnen Op fraaie locatie gelegen 2-onder-1 kapwoning met inpandige garage met elektrische deur. De afgelopen 4 jaar is de woning op div. punten verbeterd en onderhouden. Bijna alle ramen zijn v.v. elektrische rolluiken met afstandbediening. De woning is aan de achterzijde aan het water gelegen, waarbij de tuin op het Zuiden is gesitueerd. Bwjr. 1976, gebruiksopp. wonen 172 m2, overige inpandige ruimte 20 m2 (garage), inhoud 667 m3 en 252 m2 eigen grond. Ind.: Entree/hal met meterkast; Toilet met fonteintje; Royale woonkamer v.v. nieuwe gashaard met in zandsteen uitgevoerde schouw en schuifpui naar het onderheid terras; Gesloten keuken met deur naar de tuin en garage en een L-vormige opstelling met inb.app. 1e Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer met schuifpui naar het balkon aan de a.z.; 1 Slaapkamer aan de a.z.; 1 Grote slaapkamer aan de v.z. met wastafel; Luxe badkamer met inloopdouche, hoekligbad, hangcloset en wastafelmeubel. 2e verd.: Overloop met bergkast met c.v.-eombiketel; 1 Slaapkamer aan de a.z. met wastafel en dakkapel; 1 Grote slaapkamer met toegang tot bergvliering. 5-Kamer eengezinswoning Het dorpscentrum en scholen zijn op loopafstand gelegen In een kindvriendelijke wijk gelegen Goed onderhouden eengezinswoning metvoortuin met houten berging en achtertuin (ZO), welke grenst aan een speel-/grasveld. Bwjr. 1981,128 m2 eigen grond 400 m3 inhoud en 120 m2 gebruiksoppervlakte wonen. Ind.: Entree/hal met meterkasten trapopgang; Toilet met fonteintje; Woonkamer met trapkast; L-vormige open keuken v.v. diverse inbouwapparatuur. De gehele begane grond is v.v. een nieuwe pvc-klikvloer (2010), welke de uitstraling heeft van een houten vloer maar weinig onderhoud behoeft. 1e Verd.: Overloop; 3 Slaapkamers; Badkamer met douchecabine, wastafel met meubel, hangend toilet en designradiator; Deze verdieping is voorzien van een parketvloer. 2e Verd.: Overloop met dakvenster, wasmachineaansluiting, mechanische ventilatie unit, c.v.-combi opstelling en toegang tot vliering; 1 Royale slaapkamer met bergruimte achter de knieschotten en dakvenster; Deze verdieping is voorzien van een laminaatvloer. Bijzonderheden: Hardhouten kozijnen met gedeeltelijk dubbel glas, muur-, vloer- en dakisolatie. Fraaie bungalow met aangebouwde en vrijstaande garage Hardhouten kozijnen met deels dubbele beglazing Oplevering in overleg Op loopafstand van de dorpskern, op een ruim perceel, gelegen fraaie bungalow met aangebouwde stenen garage en vrijstaande stenen garage. Bwjr. 1973, 522 m2 eigen grond, gebruiksoppervlakte wonen 84 m2, overige inpandige ruimte 16 m2 (aangebouwde garage) en externe bergruimte 17 m2 (vrijstaande garage). Ind.: Entree/ruime hal; Meterkast; Lichte woonkamer; Gesloten eetkeuken met vaste kast en rechte lichte keukenopstelling v.v. gaskookplaat, afzuigkap, oven, koelkast met vriesvak en vaatwasmachine; Toilet met fonteintje; Badkamer met ligbad, vaste wastafel en wasmachineaansluiting; Bijkeuken/ werkkamer aan de achterzijde; Portaal met toegang tot de 1e verdieping en toegang tot de achtertuin; 1 Slaapkamer aan de zijzijde met vaste kast; 1 Slaapkamer aan de achterzijde. 1e Verd.: Middels vlizotrap te bereiken bevloerde zolderverdieping 1.65m hoog) met Nefit Eeomline HR e.v.-installatie en A.O. Smith gasboiler. Bijz.: Dit kavel kan mogelijk ook dienen voor de ontwikkeling van 2-onder-1 kapwoningen. Wel dient het vingerende bestemmingsplan te worden aangepast. 4-Kamer appartement Bijdrage VvE 195,- p.m. (incl. voorschot stookkosten) Oplevering in overleg Op de 2e etage gelegen luxe verbouwd en deels opnieuw ingedeeld 4-kamer appartement met ruim balkon (ZW) en berging in de onderbouw. De afgelopen jaren is dit appartement compleet onder handen genomen, waardoor u werkelijk zo zou kunnen verhuizen. Bwjr. 1969, gebruiksoppervlakte wonen 88 m2 en gebouwgebonden buitenruimte ±10 m2 (balkon). Ind.: Entree/toehtsluis met vaste kast en meterkast; Centrale hal; Woonkamer aan de balkonzijde; Open keuken (2003) v.v. verlaagd plafond met inbouwspots, boiler (80L), wasmachineaansluiting en luxe L-vormige keukenopstelling v.v. composiet aanrechtblad en inbouwapparatuur; Toilet met fonteintje; Vergrote, luxe badkamer v.v. een royale inloopdouehe, wastafel, met meubel en stucplafond met inbouwspots; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 1 (vergrote) kamer aan de achterzijde met toegang tot het balkon; Via deze kamer wordt een slaapkamer met laminaatvloer bereikt. 5-Kamer eengezinswoning In dit project meerdere woningen te koop, vraagprijs vanaf 200.000,- k.k. Keuze notaris is voorbehouden aan verkoper Bent u op zoek naar een goed onderhouden eengezinstussenwoning, gelegen in een ruim opgezet gedeelte van de wijk Zuidpias? Komt u dan.eens binnen kijken. Bwjr. 1984, 120 m2 eigen grond, gebruiksoppervlakte wonen 93 m2, gebruikoppervlakte overige inpandige ruimte 5 m2 en een inhoud van 307 m3. De woning biedt een voortuin en een 10 meter diepe achtertuin (N/0) v.v. een achterom. Ind.: Berging; Entree/hal met meterkast; Toilet met fonteintje; Gesloten keuken aan de voorzijde met rechte witte standaard opstelling; Tuingerichte ruime woonkamer met trapkast en middels de schuifpui wordt de achtertuin bereikt; De gehele begane grond is v.v. een laminaatvloer. 1e Verd.: Overloop; 2 Slaapkamers aan de voorzijde met dakkapel; 1 Grote slaapkamer aan de achterzijde met Velux dakvenster; Deels betegelde badkamer met douche, closet, wastafel en wasmachine aansluiting. 2e Verd.: Open zolderruimte met mechanische ventilatie unit, c.v.-combiketel, bergruimte achter kniesehotten en groot dakvenster; Op deze zolder kan prima een slaapkamer gerealiseerd worden. Fraaie eengezinswoning Grotendeels dubbele beglazing, muur- en dakisolatie Zonwering aan de achterzijde over de gehele breedte Op fraaie en kindvriendelijke locatie gelegen eengezinswoning met achtertuin (0) voorzien van sierbestrating (in 2007 aangelegd), vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1981,124 m2 eigen grond, gebruiksoppervlakte wonen 111 m2 en inhoud 377 m3. Het Brugcentrum met diverse winkels, horeeaboulevard en de rivier de Gouwe zijn op loopafstand gelegen. Ind.: Entree/hal met trapkast en trapopgang; Toilet met fonteintje; Meterkast; Tuingerichte woonkamer met toegang tot de zonnige achtertuin; Open keuken met plavuizenvloer en eenvoudige L-vormige keukenopstelling; De woonkamer en hal zijn in 2008 v.v. een nieuwe laminaatvloer. 1e Verd.: Overloop; Badkamer met douchehoek, wastafel, toilet en wasmaehineaansluiting; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met laminaatvloer; 2 Slaapkamers, aan de achterzijde, beiden voorzien van gedeelde dakkapel. 2e Verd.: Open zolderverdieping welke uitermate geschikt is voor het maken van 1 of 2 slaapkamers; Dakvenster, wasmachine- en drogeraansluiting, c.v.-combi installatie en bergruimte achter de knieschotten. Verzorgd 4-kamer hoekappartement 4-Kamer eengezinswoning Bijdrage VvE 149,65 p.m. (incl. voorschot stookkosten en Vaste projeetnotaris kabelabonnementNabij winkels, station en sportgelegenheden Winkels, openbaar vervoer, NS-station en Gouwebos op loopafstand In de gezellige Bomenwijk gelegen eengezinswoning met voortuin en achtertuin (NW) met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1955, inhoud 320 m3, 135 m2 eigen grond en gebruiksoppervlakte wonen 79 m2 (excl. 2e verdieping). De exacte grootte van het perceel zal na kadastrale uitmeting blijken. Ind.: Entree/hal met meterkast en trapopgang; Woonkamer met schouw en toegang tot de open keuken; Open keuken met rechte standaard keukenopstelling; Portaal met toegang tot de achtertuin en badkamer; Geheel betegelde badkamer met douche, wastafel en toilet. 1e Verd.: Overloop met wastafel; 1 Slaapkamer 12 m2) aan de voorzijde met vaste kast en ruime inloopkast; 2 Slaapkamers aan de achterzijde 8 m2), beiden voorzien van een vaste kast. 2e Verd.: Middels losse trap te bereiken bevloerde vliering 2.65m hoog), met e.v.-combiketel (VaillantVHR, bouwjaar 2000). Bijz.: Het betreft een voormalige huurwoning, welke per direct opgeleverd kan worden. In kleinschalig appartementencomplex op de 1e etage gelegen keurig 4 kamer appartement met ruim balkon (W) en berging. Bwjr. 1964, gebruiksoppervlakte wonen 75 m2, gebouwgebonden buitenruimte circa 4 m2 (balkon). Ind.: Entree/hal met laminaatvloer, spachtelputz wanden en vaste-/meterkast; Toiletruimte (2007) met hangend toilet en mechanische ventilatie; Vergrote badkamer (2007) v.v. ligbad met spatseherm, wastafelmeubel en mechanische ventilatie; 1 Slaapkamer met laminaatvloer; 1 Slaap-/hobbykamer met boiler (huur), wasmachine- en drogeraansluiting; 1 Slaapkamer met grenen vloerdelen, kast, rolluik en balkon; Keuken met laminaatvloer, balkon, gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasmachine (2009) en combimagnetron; Fraaie lichte woonkamer met laminaatvloer, spachtelputz wanden, balkon en zonwering aan de buitenzijde. Bijz.: Dit keurig verzorgde appartement is zo te betrekken en verder geheel v.v. kunststof kozijnen met dubbele beglazing. De oplevering is in overleg.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 56