Zuidplas Aangepaste openingstijden raadhuis lute Gewijzigde inzameldagen afval in gemeente Zuidpias De nieuwe afvalkalender komt eraan: bewaar 'm goed! Wat vond u van de dorpsdagen? Jongeren inlooppunt feestelijk met quiz geopend gemeente WEEK HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 15 DECEMBER 2010 centrum voor jeugd en gezin Op afspraak reisdocumenten ophalen of een product aan vragen De openingstijden en telefonische bereikbaar- In onderstaand schema ziet u wanneer heid van het raadhuis zijn in verband met de het raadhuis en de afdeling Publiekszaken feestdagen gewijzigd. geopend zijn. Heeft u vragen? Bel 10180) 330 300. -oto: Clips Fotografie, Jan van Woerden In verband met de feestdagen wijzigen een aantal inzameldagen. In onderstaand schema ziet u een overzicht van de wijzigingen. Datum Openingstijden en telefonische bereikbaarheid raadhuis Openingstijden Publiekszaken Donderdag 23 december 2010 10.00- 17.30 uur 10.00 - 15.00 uur Vrijdag 24 december 2010 8.00 - 15.00 uur 9.00 - 15.00 uur Vrijdag 31 december2010 8.00 - 12.00 uur Gesloten (aangifte van geboorte en overlijden is mogelijk van 9.00 - 10.00 uur) Maandag 3 januari 2011 10.00 - 17.30 uur 10.00 - 15.00 uur In de week van 20 tot en met 2U december 2010 ont vangt u per post de nieuwe afvalkalender. Ondanks de fusie blijft het afvalinza- melingbeleid in de dorpen van Zuidpias het komende jaar nog zoals u gewend bent. De drie verschil lende inzamelingssys- Ij temen worden in 2012 I op elkaar afgestemd. Samen met de afval kalender treft u in de envelop ook 12 afval zakken aan voor het aanbieden van uw plas tic afval. In de afvalka lender kunt u lezen hoe u met verschillende soorten afval moet omgaan en vindt u het I inzamelschema dat specifiek op uw dorp of K wijk van toepassing is. Digitale versie De nieuwe kalenders treft u vanaf 1 januari 2011 ook aan op www.zuidplas.nl. Inwoners van Moordrecht De inwoners van Moor drecht ontvangen in de envelop ook een brief over de belangrijke veranderin gen voor het afvalbrengsta- tion en ophalen van plastic voor volgend jaar. Vanaf 1 januari 2011 kan er geen gebruik meer gemaakt worden van het afvalbreng- Ah/all«lender 2011 station van Cyclus in Gouda. Vanaf die datum brengen inwoners van Moordrecht grof afval, tuinafval etc. naar het 'eigen' afvalbrengstation van Zuidpias in Nieuwerkerk aan den IJssel. Op dit brengstation wordt in 2011 geen tarief gere kend voor aangeleverde afvalstoffen. Al het afval mag door particulieren gratis worden gebracht. Let op: legitimatie met huidig adres is verplicht. Kijk voor de aanbiedregels en maximale hoeveel- heden in de afvalka- I lender onder het kopje J 'afvalbrengstation'. 'j Plastic afval wordt 1 tweewekelijks opge- b haald op maandag. Kijk voor de juiste data op de j afvalkalender. Niet ontvangen? De gemeente vindt het belangrijk dat iedere inwo ner de juiste informatie over afval krijgt. Daarom worden de kalenders dit jaar per post bezorgd. Heeft u de afvalkalender né 27 december nog niet ontvangen? Neem dan contact op met de afdeling Openbare Werken. Ook voor vragen en/of opmerkingen neemt u contact op met deze afdeling, tel. (0180) 330 300. Dorp Wijk Afvalsoort Normale inzameldag Gewijzigde inzameldag Moordrecht Papier Zaterdag 25 december Maandag 27 2010 december 2010 Nieuwerkerk aan den IJssel Buitengebied, Kteinpolder Hoog en Laag, Oranjebuurt, Parkzoom, Dorrestein Oost, Dorrestein Plastic Vrijdag 31 december 2010 Donderdag 30 december 2010 West, Bomenwijk Het college heeft het afgelopen jaar tijdens de dorpsdagen kennis gemaakt met alle dorpen van Zuidpias. Steeds één dorp in de gemeente Zuidpias stond centraal. Het Deze gewijzigde inzameldagen staan ook op de afvalkalender. r. college bezocht het dorp en ging in gesprek met de bewoners, instellin gen en bedrijven. Enquête Wij zijn erg benieuwd wat u van deze dorps dagen vond. Daarom ontvangt u binnenkort een enquete in uw brievenbus. Ook als u niet naar de dorps dag gekomen bent, kunt u de vragenlijst invullen. Wij hopen dat u de tijd wil nemen om de vra gen te beantwoorden. Dat kan binnenkort ook online, op www. zuidplas.nl. Op basis van uw antwoorden bekijken we of we dorpsdagen gaan voortzetten in 2011 en op welke manier. Alvast bedankt voor uw medewerking! De gemeente Zuidpias is een Centrum voor Jeugd en Gezin rijker. Afgelopen woensdag is het CJG jongeren inlooppunt officieel geopend door wet houder Jan Verbeek. Het jon geren inlooppunt is gevestigd in jongerencentrum 't Blok te Nieuwerkerk aan den IJssel. Een beleidsmedewerker van het ministerie kwam persoon lijk een kijkje nemen. Zij volgt de CJG ontwikkelingen in het land op de voet. Na de toespraken van Tina Travlos, voorzitter Stichting Jeugdwerk Zuidpias en wet houder Jan Verbeek volgde de feestelijke opening. De genodigden namen deel aan de quiz Petje Op Petje Af onder leiding van 'quizmas ter' Verbeek. De ene vraag na de andere op het terrein van jeugd, gezondheid en gezin, werd op het gezelschap afgevoerd. Uiteindelijk kreeg winnaar Anton Schrammeijer (jongerenwerker) een fles non-alcoholische champagne aange boden en activeerde hij samen met de wethouder de twee computers in het jongeren inlooppunt. Na afloop was er gelegenheid voor een hapje en een drankje die voor deze gelegenheid werden verzorgd en uitgeser- veerd door de kinderen uit het kinderkookcafé. Meer informatie over het CJG jongeren inlooppunt is te vindenopwww.jinky.nl (in het voorjaar van 2011 wordt dit www.jizu.nl). Zuidpias Multifunctioneel Jongerencentrum tBIoic fjbaOantetot» UW centrum vo jeugd en g Zuidplas Wilt u op afspraak een product aanvragen of een reisdocument of rijbewijs afhalen? Dit kan binnen de reguliere openingstijden (elke werkdag tussen 9.00 en 15.00 uur), maar ook daarbuiten tot 17.00 uur. Bel voor een afspraak naar (0180)330 300.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 5