Zuidpias X X X gemeente Programmaraad ABCNZ Wie maakt de mooiste foto vari Zuidpias? WEEK VERVOLG BEKENDMAKINGEN HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DE ZUID PLAS 15 DECEMBER 2010 Verleende omgevingsvergunning(en) Verleende ontheffing/ bouwvergunning Algemene Plaatselijke Verordening Algemene plaatselijke verordening Kennisgeving MER Moordrechtboog Vaststelling bestemmings plan Gouweknoop Agenda Welstands commissie ter inzage den dakkapel voorzijde (ontvangen 6-12-2010) Tweede Tochtweg 96 (2913 LS) Verbouwen/uitbreiden woning en vervangen bijgebouw (ontvangen 8-12-2010) Burgemeester van Heugtenlaan 163 (2911 HA) Bouwen carport (ontvangen 6-12-2010) Kleinpoldertaan 100 (2911 PA) Uitbreiden clubhuis speeltuin (ontvangen 2-12-2010) Anjerveld 11 (2916 PA) Plaatsen dakkapel voorzijde woning Hoofdweg-Zuid 62 (2912 EE) Gevelwijziging bedrijfspand Spaansezoom 19 (2912 GD) Plaatsen dakkapel Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180)330 491. Standplaatsvergunning Hospice ÜsselThuis, standplaatsvergunning ten behoeve van de verkoop van kaarsen, op zaterdag 18 december 2010. Standplaatsvergunning De Geode, standplaatsvergunning ten behoeve van de verkoop van edelstenen, op vrijdag 22 december 2010. Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 491. Verleende ontheffing bestemmingsplan "Esse/ Park Zoom", uitwerkingsplan XII Artikel 3.23 Wet ruimtelijke ordening Seine 32 (2911 HG) Gebruiken inpandige berging als kapsalon Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een beroepschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel: [0180)330 488. Kaarsjesavond en braderie Stichting Evenement, kaarsjesavond en brade rie op vrijdag 17 december 2010, van 18.00 tot 23.00 uur. ZEVENHUIZEN Evenementenvergunning i.v.m. een vuurwerkpresentatie Versteeg Ventilatietechniek, evenementen vergunning t.b.v. een vuurwerkpresentatie op donderdag 16 december 2010 van 20.00 tot 21.00 uur. Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 491. gedurende zes weken tijdens openingstijden voor een iederter inzage in het raadhuis van de gemeente Zuidpias, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Tevens is het MER digitaal beschikbaar op www.zuidplas.nl. Bestemmingsplan Gouweknoop Het plangebied van het deelgebied Gouweknoop bedraagt circa 250 ha en wordt begrensd door het lint langs de Middelweg aan de westzijde, de Zuidelijke Dwarsweg en het Gouwepark aan de noordzijde, de Noord Ringdijk aan de oostzijde en de Provincialeweg aan de zuidzijde. Planologische uitgangspunten Het betreft een uitwerking van het Inter gemeentelijk Structuurplan Zuidpias. Verder worden onder andere kaders geboden voor de Moordrechtboog als nieuwe verbinding tussen A20 en de A12 en een ecologische verbinding. Het is niet mogelijk om rechtstreeks beroep aan te tekenen tegen het MER. De resultaten van en reacties op het MER Moordrechtboog zijn meegenomen in het bestemmingsplan Gouweknoop. Dit bestemmingsplan is gewij zigd vastgesteld op 2 november 2010. Het bestemmingsplan ligt vanaf 16 december 2010 ook gedurende 6 weken ter inzage. Tegen het vaststellingsbesluit van het bestemmingsplan kunnen belanghebbenden beroep aanteke nen bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State. Wij verwijzen voor meer informatie kortheidshalve naar de betreffende publicatie of de site www.zuidplas.nl. Zuidpias, 15 december 2010 Het college van Zuidpias ZUIDPLAS Het college van Zuidpias maakt ingevolge arti kel 7.26e van de Wet Milieubeheer bekend dat de gemeenteraad van Zuidpias het bestemmings plan Gouweknoop gewijzigd heeft vastgesteld. Hiermee is tevens het MER Moordrechtboog vastgesteld. De uitkomsten van het MER, alsmede de behandeling van de tegen het MER ingediende zienswijzen en het toetsingsadvies van de commissie MER, zijn meegenomen in het bestemmingsplan. Volledigheidshalve ligt het MER gelijktijdig met het vastgestelde bestem mingsplan met ingang van 16 december 2010 server van de gemeente (http://zuidplas. gemeentedocumenten.nl/). Op de website van de gemeente Zuidpias is het plan tevens als .pdf-bestand in te zien (www.zuidplas.nl). Bestemmingsplan Gouweknoop Het plangebied van het deelgebied Gouwe knoop bedraagt circa 250 ha en wordt begrensd door het lint langs de Middelweg aan de westzijde, de Zuidelijke Dwarsweg en het Gouwepark aan de noordzijde, de Noord Ringdijk aan de oostzijde en de Provincialeweg aan de zuidzijde. Planologische uitgangspunten Het betreft een uitwerking van het Inter gemeentelijk Structuurplan Zuidpias. Verder worden onder andere kaders geboden voor de Moordrechtboog als nieuwe verbinding tussen A20 en de A12 en een ecologische verbinding. Tijdens de inzagetermijn kunnen belangheb benden tegen de vaststelling van het bestem mingsplan beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Als u beroep instelt, kunt u verzoeken om een voorlopige voorziening. Dit verzoek richt u aan de voorzie- ningenrechter van voornoemde afdeling. Het besluit tot vaststelling van het bestem mingsplan treedt in werking met ingang van de dag na die waarop de beroepstermijn afloopt tenzij toepassing wordt gegeven aan het zesde lid van artikel 3.8 Wro of om een voorlopige voorziening wordt verzocht. Zuid plas, 15 december 2010 Het college van Zuidpias Het college van Zuidpias maakt op grond van artikel 3.8 van de Wet ruimtelijke ordening (Wro) bekend dat de gemeenteraad van Zuidpias op 2 november 2010 het bestemmingsplan Gouweknoop gewijzigd heeft vastgesteld. Het vastgestelde bestemmingsplan, het vaststellingsbesluit en de daarbij behorende stukken liggen met ingang van 16 december 2010 gedurende zes weken tijdens openings uren voor een ieder ter inzage in het raadhuis van de gemeente Zuidpias, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. De stukken zijn in deze periode digitaal te raadplegen op www.ruimtelijkeplannen.nl (vul bij ID in: NL.IMR0.1892.BpGouweknoop-Va01). Hét plan is ook te downloaden vanaf de .FTP De zitting van de afgevaardigden van de Welstandscommissie vindt plaats op dinsdag 21 december 2010 van 10.00 tot 14.00 uur. Deze afgevaardigden behandelen de bouw- aanvragen van de gemeente Zuidpias op het raadhuis, Raadhuisplein 1 in Nieuwerkerk aan den IJssel. De agenda voor de zitting ligt vanaf maandag 20 december 2010 10.00 uur voor een ieder ter inzage in het raadhuis. Wilt u de zitting bijwonen? Meldt u zich dan vóór 9.45 uur aan bij de receptie. Om de zitting niet te verstoren, worden na 10.00 uur géén belang stellenden meer toegelaten. In de vergadering op woens dag 24 november 2010 heeft de Programmaraad ABCNZ zijn definitieve advies aan kabelexploitant Ziggo vast gesteld inzake het (analoge) tv-pakket 2011. Door recente ontwikkelingen is het defi nitieve advies over het totale tv-pakket op enkele punten t.o.v. het concept advies gewijzigd. Enkele hoofdpunten uit dit advies: 1) BravaNL wil niet meer analoog gead viseerd worden door een overeen komst met Ziggo. Zij is nog wel digitaal te ontvangen. In haar plaats wordt nu de zender ComedyCentral Kindernet geadviseerd. 2) BladT-V in Nieuwerkerk aan den IJssel verdwijnt geheel uit het advies. Daarvoor komt in de plaats de lokale omroep Zuidpias. Deze omroep zal ook te zien zijn in Zevenhuizen en Moerkapelle. 3) Duitsland2 (ZDF) gaat naar het vrijblijvend advies. In haar plaats wordt de nieuwe Nederlandstalige muziekzender SLAMITV geadviseerd Mede omdat de zender TMF niet meer analoog wil worden doorgegeven. 4) BBC2 verdwijnt uit het bindend advies en gaat naar het vrijblijvend advies. Daarvoor in de plaats komt MTV. In het definitieve advies 2011 staat de verdere motivatie van het een en ander verwoord. Dat advies is via www. programmaraadbcnz.nl in te zien. U kunt nog twee weken foto's inzenden voor de fotowedstrijd 'In Zuidpias staat een huis!' Wij zoeken in totaal vijftien mooie foto's van Zuidpias voor de gemeentegids van 2011. Hoe doet u mee? Maak een foto van uw ideale, mooie, typische Zuidplashuis/- buurt/-plek. Dat kan uw eigen huis, voordeur, tuin, buurt, sloot, uitzicht zijn, maar ook dat van een ander. Fotografisch sterk en herkenbaar met scherptediepte, perspectief of interessant stand punt. Mail de foto vervolgens naar fotowedstrijdrazuidplas.nl. Voorwaarden 1. De foto's moeten in de gemeente Zuidptas gemaakt zijn; 2. Digitale aanlevering (resolu tie vanaf 4 megapixels en in J.PEG-bestand); 3. Uw foto moet voorzien zijn van naam, adres en telefoonnummer; 4. Met vermelding van onder werp, locatie/dorp van de foto; 5. Maximaal 3 foto's per deelnemer. Beoordelingscriteria De foto's worden op de volgende criteria beoordeeld: 1. Herkenbaarheid van de foto in relatie tot het thema; 2. Originaliteit; 3. Kwaliteit, compositie, scherpte. Inlevertermijn U kunt meedoen tot en met 1 januari 2011. Drie prijswinnaars De gemeente verloot drie prijzen onder de vijftien beste inzen ders. De fotowinnaar van de eerste prijs komt op de voorkant van de gemeentegids 2011. Alle uitgekozen foto's worden gebruikt ter illustratie van de nieuwe gids en zijn vrij van auteursrechten. Bij gebruik op de gemeentelijke website, ten toonstellingen, publicaties en in de nieuwe gemeentegids wordt altijd uw naam vermeld. Wij gebruiken uw foto's niet voor commerciële doeleinden.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 6