Bedrijfsongeval Cursussen bij de Zeven Muzen Kindershow Elly £t Rikkert Diplomazwemmen HART VAN HOLLAND ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLE 22 DECEMBER 2010 27 BOSKOORM Kerstviering rk-gemeenschap Brandje gesticht bij supermarkt Schaken Wouter Vroegindeweij aan kop [GROEIT MEE, [GROEITMEÉl Zevenhuizen - De rooms-katho- lieke gemeenschap Moerkapelle- Zevenhuizen houdt vrijdag 24 december haar feestelijke kerst viering in de Ontmoetingskerk aan de Dorpsstraat 106. De eu charistieviering begint om 19.30 uur. Het thema van de dienst is 'De droom opnieuw gedroomd'. Voorganger is pastor André Bos man. Het kerstkoor onder leiding van Margré van Gestel zingt vanaf 19.15uur kerstliederen. Jong en oud is welkom bij de kerstviering. Moerkapelle - Bij de Spar super markt aan de Dorpsstraat heeft vrijdag 17 december even voor 01.00 uur kort een klein brandje gewoed aan het rolluik. De brand weer wist de beginnende brand snel te blussen. Volgens de po litie rook het bij het rolluik naar een brandbare vloeistof. Direct na de melding heeft de politie de omgeving afgezocht en trof vier personen aan op het nabijgele gen Industrieterrein. Het gaat om drie Moerkapellenaren van 18 (2) en 19 jaar en één Bleiswijker van 19 jaar. Het is nog niet duidelijk of de jongeren betrokken zijn bij de brand. In afwachting van het verdere onderzoek zijn de jonge ren heengezonden. Moerkapelle - Door het winter weer kwam ongeveer de helft van de dertig ingeschrevenen opdagen voor de tweede ronde van het rapidtoernooi dat vrij dag 17 december werd gespeeld. Er werd in drie groepen van vier gespeeld en een groep van drie. Groep 1 werd gewonnen door Wouter Vroegindeweij die daar mee ruimschoots aan kop staat in het totaalklassement. Hij ein digde voor Gerard, Dick en Hugo. Groep 2 werd een prooi voor Wim Vroegindeweij die nu op num mer drie staat. Hij speelde alleen remise tegen zoon Maarten. In groep 3 stond Marcel de Haan op nummer één. In groep 4 won Freek Hofman. Er werden wei nig remises gespeeld. De eerste drie in de ranglijst zijn 1. Wouter Vroegindeweij, 2. Dick Bac en 3. Wim Vroegindeweij. Zevenhuizen - Het duo Elly Et Rik kert verzorgt zaterdag 22 januari om 15.30 uur een optreden in de Her vormde Kerk. De show 'Een gat in de lucht' is bestemd voor kinderen van vier jaar en ouder. Tijdens de show kunnen de kinderen meedansen en -zingen. De toegang bedraagt in de voorverkoop 7,- euro; aan de deur 7,50 euro. Reserveren kan via evan gelisatieplatform® hotmail.com. De kaarten kunnen op de dag van de voorstelling vanaf 15.00 uur afge haald worden. Voor meer informa tie: www.evangelisatie-events.nl en www.ellyenrikkert.nl. Zevenhuizen - Een 42-jarige Zoeter- meerder heeft dinsdag 14 december beenletsel opgelopen nadat hij met zijn graafmachine in een gierput aan de Bierhoogtweg terecht kwam. De man was bezig een oude stal te slopen met een graafmachine toen hij in de put viel met de machine bovenop hem. De brandweer, poli tie, ambulance en traumahelikopter spoedden zich daarop naar het inci dent, bevrijdden hem uit de benarde positie en brachten hem naar het ziekenhuis. Zevenhuizen - In januari starten en kele cursussen van DeZeven Muzen. De cursus Lol met wol van Ineke van de Lagemaat start op donderdag 27 januari. Tekenen en schilderen voor kinderen onder leiding van Catrini Lelieveld begint op woensdag 12 januari. Tekenen en schilderen voor tekenen en schilderen voor kinderen volwassenen heeft op dinsdag - en donderdagavond nog ruimte voor cursisten. Deze cursus wordt gege ven door Piet Kouwenhoven. Ton de Bruijn wil, bij voldoende deelname, weer starten met een cursus digitale fotobewerking. Voor meer informa tie: www.dezevenmuzen.nl. Zevenhuizen - Een (h)eerlijk kerst- ontbijt is een mooie start van het Kerstfeest met fairtrade producten als sinaasappelsap, rijstwafels, jam, honing en pindakaas. Een zachtge- kookt eitje erbij, met wat pepermix uit de molen er op. De kersttafel is feestelijk versierd met een servies uit Vietnam of Thailand, recycle gla zen, kaarsen en servetjes. Voor het Kerstdiner heeft de We reldwinkel leuke receptkaarten en kookboekjes, waarbij diverse ingre diënten in het foodvak te vinden zijn. Een (h)eerlijk wijntje, rood of Kerstmusical 't Reigerbos wit hoort bij het kerstdiner. Bij het nagerecht is een dessertwijn lekker. Het diner kan worden afgesloten met een kopje fairtrade dessert kof fie en voor de gezelligheid kunnen er chocolaatjes bij geserveerd worden. Voor de jaarwisseling is de bruisende Vonkelwijn een aanrader. Wereldwinkel Zevenhuizen-Moerka- pelle is tot eind december geopend op maandag van 13.00-16 00 uur en de overige dagen van 10.00-16.00 uur. Zevenhuizen - Dertig kinderen heb ben woensdag 15 december afge zwommen in zwembad De Koorn- molen. Voor het A-diploma zijn geslaagd Isa Dul, Emma van den Akker, Tom van der Spek, Nahome Tekste, Thessa Bos, Nicole Esveldt, Sanne Verhagen, Saskia Fidder, Yen- the Verschoor, Arno Drenth, Jesse Murel, Sarista Kerste, Sven Sip, Julia Braam, Bastiaan Sol, Teun Scholtes, Cato van Meegen, Sanne Haijes, Youp Boon, Lola van de Ven en Boy- Yorik Zwarteveld. Het B-diploma werd behaald door Tim Schuiling, Janou Padraig Zin meister, Kevin Haan, Pim Huizinga, Sem Lindhout, Stefan Bele, Tom Post en Quinten Goedegebure. Zevenhuizen - Juf Willeke en de kinderen die bij haar godsdienst lessen volgen hebben woensdag 15 december in de speelzaal van obs 't Reigerbos een geweldige kerst musical laten zien aan hun ouders en de groepen 3 tot en met 7. Het kerstverhaal was het thema en ie dereen heeft met rode oortjes zitten kijken en luisteren naar de musical 'Dat moet iets wonderlijks zijn'. De kleuters waren helemaal in de ban van het kerstverhaal zij hadden een mooie kerststal nagemaakt. Don derdag was het tijd voor het jaar lijkse kerstdiner op 't Reigerbos. Alle ouders hadden lekker gekookt voor de kinderen die mooi aangekleed in het donker op school kwamen om te eten. Volop hulpdiensten aanwezig De Kerstman kwam natuurlijk ook nog even langs tijdens het eten.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 27