Deze verenigingen en stichtingen ontvingen in 2010 een financieel steuntje in de rug vanuit ons Coöperatief Dividend Fonds: Zijn wij volgend jaar ook betrokken bij uw project? Rabobank HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS\ 22 DECEMBER 2010 Rabobank Gouwestreek zoekt graag de samenwerking met lokale stichtingen en verenigingen die bijdragen aan een betere samenleving. Het ondersteunen van lokale projecten is één van de manieren om onze maatschappelijke betrokkenheid te tonen. Jaarlijks stort Rabobank Gouwestreek een deel 'van de winst in het Coöperatief Dividend Fonds. Kijk op www.rabobank.nl/gouwestreek bij Rabobank steunt voor alle informatie over het Coöperatief Dividend Fonds. www.rabobank.nl/gouwestreek Stichting Vrienden van De Meander: voor de aanschaf van interieurbeplanting voor de gemeenschappelijke ruimten in het nieuwe zorgcentrum De Meander. Comité Internationale Betrekkingen: voor het organiseren van een'internationaal, ontbijt'in het kader.van de jumelage met de Duitse stad Bückenburg. Stichting Voor en Door Jongeren: om een reis met jongeren uit de gemeente Zuidpias naar Auschwitz mogelijk te maken. Bridgeclub IJsselbridge: voor de aanschaf van bridgemates. Stichting bibiotheek De Groene Venen Moordrecht: voor de aanschaf van 10 laptops. Historisch Genootschap Waddinxveen: om lijstwerk mogelijk te maken van een expositie van een exclusieve serie tekeningen van Waddinxveense beeldbepalende gebouwen. Stichting Behoud Monument Remonstrants Kerkgebouw: voor de renovatie van het orgel. Vox Jubilans: om een gratis concert aan te kunnen bieden aan de inwoners van de gemeente Waddinxveen. Dit in het kader van het 65-jarig bestaan van de vereniging. Stichting bibliotheek De Groene Venen: voorde aanschaf van een expositiewand. Stichting Vrijwilligerswerk Waddinxveen: om een attentie voor de'stille vrijwilligers'in Waddinxveen mogelijkte maken. Stichting De Zevenster'Centrum voor Senioren': voor een bijdrage in de kosten voor het inzetten van een rolstoelbus voor seniorenvervoer. Stichting Jeugd en Jongerenwerk Midden-Holland: voor een training kickboxen voor jongeren. Stichting De Zeven Muzen: als bijdrage voor het organiseren en uitvoeren van de rockmusical Rich Zanggroep Da Capo Boskoop: voor de aanschaf van een piano. Stichting Vrienden van het Kerkje: voor de renovatie van het kerkje aan de Burgemeester Colijnstraat met als doel dit cultuurhistorisch monument voor Boskoop te behouden. EHBO Boskoop: voor de aanschaf van een AED die ingezet wordt tijdens lokale evenementen en activiteiten. Imkervereniging Hollands Midden: voor de aanschaf van bijenkasten en bijenvolken. Atletiekvereniging Gouda: voor de aanschaf van een overkapping van cfe fióogspringmat. Vereniging Buurtbus Reeuwijk: voor c(e aanschaf van winterhanden voor de buurtbus. Toneelvereniging VIOS: voor de aanschaf van een geluidsinstallatie. Stichting Evenementen Gouda: voor de organisatie van de Houtmanplantsoen-concerten in Gouda. Stichting Gouda bij Kaarslicht: voor de organisatie van een concert in de Gouwekerk. Boerderijenstichting Zuid-Holland: voor het project'Verlichte boerderijenroute Gouwe Wiericke'. Het verlichten van ca. 75 boerderijen in de gemeente Reeuwijk. Stichting-Open Monumentendag Gouda: voor het vernieuwen van de website van de stichting. Scouting Moordrecht: voor de aanschaf van een buitenboordmotor. Vereniging Drumfanfare DKV: voor de aanschaf van nieuwe helmen.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 2