Vrouw aangerand in kelderbox Promotiekraam Molen Windlust in Reigerhof IJsselbridge Butlercompetitie Werkgroep politiek VEDJ met CU/SGP om de tafel Kaarsjesavond rondom de Oude Kerk Wint voor De Korver/Krouwel Kinderkoor in de Meander HART VAN HOLLAND I NIEUWERKERKAAN DEN IJSSELI 22 DECEMBER 2010 36 Er werd gebridged... Bridge Nieuwerkerk aan den IJssel - In winkelcentrum Reigerhof staat op vrijdag 24 december van 8.00 tot 21.00 uur ter hoogte van Albert Heijn een promotiekraam van Mo len Windlust. Bij de kraam kan het winkelend publiek zich aanmelden als donateur van de 'Stichting ter bevordering van het behoud van Korenmolen Windlust'. Welke is ge legen aan het Kortenoord. Deze dag ligt voor elke nieuwe donateur een cadeau klaar. Cadeaus en informatie Voorts vindt men in de kraam een ruime keuze aan cadeau-artikelen, waaronder het boek 'De missie is volbracht', bestaande uit 278 pagi na's en 351 foto's over de herbouw en restauratie van Molen Windlust. Het boek, samengesteld door Dick Groenendal, kost deze vrijdag geen 17,90 euro maar 12,50 euro. In de kraam vindt men voorts allerhande bakprodukten uit de bakkerij van Dagcentrum Korenaer, waar men sen werken met een verstande lijke beperking. Ook kan men bij de kraam terecht voor informatie over excursies en rondleidingen en over tochten met rondvaartboot Libra. Nieuwerkerk aan den IJssel - Mi- chiel de Korver en Rita Krouwel zijn in de A-lijn met een gemiddelde van 66.67 op maandag 13 decem ber winnaar geworden van de derde ronde van de derde competitie van de Nieuwerkerkse Bridgeclub sei zoen 2010-2011. Tweede werden Ron van Domburg en Wim Verhoe ven met 64.58 en op de derde plaats eindigden Greet Gallagher en Ada van de Linde met 55.83. In de B-lijn werden Adrie en Frans Bijl eerste met 62.50, op de tweede plaats gevolgd door Mike Gallag her en Arie.van de Linde met 60.42. Derde werden Ria Bohm en Marja Catsburg met 56.67. Tussenstand Ron van Domburg en Wim Verhoe ven gaan in de A-lijn aan de leiding met 63.33; tweede zijn Michiel de Korver en Rita Krouwel met 60.07 en op de derde plaats staan Greet Gallagher en Ada van der Linde met 57.78. De B-lijn wordt aangevoerd door Adrie en Frans Bijl met 61.46, twee de zijn Freddy en Rob van Leeuwen met 59.2 en op de derde plaats staan Rina Koolhaas en haar koppelgenoot met 53.13. Nieuwerkerk aan den IJssel - De werkgroep politiek van stichting Voor en Door Jongeren (VEDJ) zat vorige week om de tafel met de leden van de CU/SGP. Er werd ge sproken over het jongerenbeleid van de gemeente, de excursie van VEDJ naar Normandië en over de bezuinigingen op de subsidie van 2012. Voor 2011 heeft VEDJ ge sprekken gepland met de PvdA, GBZ en WD. Nieuwerkerk aan den IJssel - Een 38-jarige vrouw uit Nieuwerkerk is vrijdag 17 december rond 9.20 uur aangerand in de kelderbox aan de De Populier. De vrouw werd daar vastgepakt door een man met een Noord-Afrikaans uiterlijk en in blau we werkkleding. Doordat de vrouw Nieuwerkerk aan den IJssel - Het kerstdinder in de Meander op woensdag 15 december werd opgeluisterd door het zich hevig verzette en schreeuwde kerstkinderkoor onder leiding van Corry de Klepper. Ook piano-en dwarsfluitleerlingen en het koor Euterpe van de is de man er vandoor gegaan. Hij muziekschool zorgden voor muzikale omlijsting van het feestelijke diner. rende weg over het grasveld in de richting van de Europalaan. Met meerdere agenten is in de omge ving gezocht naar de man, maar deze is niet meer aangetroffen. De sporen in de sneeuw liepen tot aan de parkeerplaats langs de Batavier laan. Mogelijk is de dader daar in een auto gestapt. De politie doet onderzoek naar de aanranding en verzoekt getuigen zich te melden via 0900-8844. Nieuwerkerk aan den IJssel - De uitslag van de tweede competitie avond, gespeeld op maandag 17 december, van de butlerwedstrijden bij BC IJsselbridge, weergegeven in G-IMP, is gemiddelde International Match Points, is als volgt. In de A- lijn zijn Laila en Roel Bakker op de eerste plaats geëindigd met 1,79; tweede werden Liesbeth Smith en Jacqueline Voerman met 1,17 en op de derde plaats eindigden Toon de Kort en Joop Daniëls met 1,04. Jaap Bot en Ton Reijers wonnen in de B-lijn met 1,8; zij werden op de tweede plaats gevolgd door Guus van Krevelen en Leo Heijdra met 1,79; derde werden Nel Vente en Marga Blok met 1,67. Nieuwerkerk aan den IJssel - Bij BC IJsselbridge werd woensdag 15 december de tweede avond van de Butlercompetitie van het seizoen 2010-2011 ge speeld. Wat bij de uitslag opvalt is, dat het bridgen op basis van de Butlertel ling een aparte tak van sport is. Het komt nogal eens voor, dat degenen die bij het gewone parenbridge erg goed scoren, bij het Butlerbridge minder goed presteren en andersom. In de A-lijn eindigden Monika Velt- hoven en Gerard Nieuwenkamp op de eerste plaats met 29, tweede werden Jet en Siebe Vlietstra met 27 en op de derde plaats eindigden Nel Vente en Piet van Dortmont met 26. In de B-lijn eindigden drie paren, met 25, op de eerste plaats, te weten Marga Blok en Riet Scheele, Marian ne en Hans Ranft én Anneke Simons en Toon de Kort. Elly Delwei en Patty Stuip werden eerste in de C-lijn met 39, op de tweede plaats gevolgd door Jet Cu perus en Berry Dorland met 28; derde werden Dini Gijzen en Dicky Verhoeff met 17. De D-lijn werd gewonnen door Agnes Heijster en Astrid van der Loos met 51tweede werden Truus Böhme en Bep Lenderink met 33 en op de derde plaats eindigden Gerard Klein en Joop de Looze met 15. Nieuwerkerk aan den IJssel - De deuren van de Oude Kerk stonden vrijdagavond 17 december, tijdens de Kaarsjesavond in het Oude Dorp, wijd open. Vanaf het orgel klonken prachtige kerstmelodieën en in de kerk zong het kinderkoor bekende kerstliederen. Veel bezoekers brach ten een bezoek aan de kerk en bijbe horende gebouwen, waar de verkoop van koffie, warme chocolademelk en koek een mooi bedrag opleverde voor de actie Winterhulp Oost-Europa. Kaarsen maken Voor de kinderen was het wijkge- bouw omgetoverd tot knutselhoek waar de circa honderd kinderen een kaars met standaard konden maken. Kaarsenstandaards kunnen vrijdag 24 december tussen 20.30 en 20.55 uur opgehaald worden in de Nieu we Kerk aan de J.A. Beijerinkstraat, waar om 21.00 uur de Kerstnacht dienst begint. Afhalen kan ook Eer ste Kerstdag in de Oude Kerk waar om 14.30 uur het Kinderkerstfeest gevierd wordt. Letterwedstrijd Op vijf, door de Nieuwerkerkse te kenaar Carla Vis gemaakte teke ningen, was een letter verstopt. De Zelf een kaars dompelen op Kaarsjesavond. kinderen konden de letters zoeken en opschrijven. Onder de goede in zendingen wordt een boek verloot, afkomstig uit boekhandel l'Ecrit. Informatie en foto's van de kaars jesavond: www.wittetentweek.nl. P

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 35