klikken Dag meester Gerard Vrouwen van Nu 65 jaar onze website Verkoop tweedehands kleding Schuif 'es op... Kerstconcert Zevenster Kerstontbijt peuterspeelzaal Hobbelpaard Marcel Drost districtskampioen HART VAN HOLLAND I ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLE I 22 DECEMBER 2010 45 klik dus snel naar www.hartvanholland-online.nl Gerard Nederhoffen zijn vrouw. Moerkapelle - Tijdens een drukbezochte receptie heeft meester Gerard Ne- derhoff samen met zijn vrouw op 16 december na ruim 35 jaar afscheid genomen van de Keijzerschool. Van de kinderen van zijn klas heeft hij een knipselboek gekregen. Directeur Anita te Pas hield een emotionele toespraak en overhandigde hem een bon om te besteden aan zijn hobby's. Moerkapelle - Wethouder Jan Ver beek woonde onlangs de viering bij van het 65-jarig jubileum van de Vrouwen van Nu. Ondanks een inge laste raadsvergadering wist hij, in de pauze hiervan, tijd vrij te maken om een cheque ter waarde van 229.89 euro aan Vrouwen van Nu te over handigen. Verbeek bleek in eerste instantie niet op de hoogte te zijn van het bestaan deze organisatie, zo meldde hij, maar een bezoek aan de website deed wonderen. Vrouwen van Nu, vroeger bekend onder de naam 'Nederlandse Bond voor Plattelandsvrouwen' telt lan delijk 51.000 leden, verdeeld over circa 500 afdelingen. Het is een organisatie, die wil meepraten over maatschappelijke ontwikkelingen, en die bestaat uit vrouwen die el kaar willen ontmoeten, hun creati viteit willen ontplooien, of aan hun persoonlijke ontwikkeling willen werken. Wethouder Jan Verbeek overhandigde een cheque aan de jubilerende Vrouwen van Nu. De jubileumavond stond in het te ken van Kerst en werd verzorgd door een ééndagsbestuur. Marjolein de Wit zong onder begeleiding van pianist Rob van der Ham diverse kerstliederen en er werden diverse kerstverhalen verteld. Voor meer informatie: www.plattelandsvrouwen.net/ afdeling.php/nbvp/moerkapelle. mag Moerkapelle - In de Rank, naast de Hervormde Kerk aan de Dorpsstraat, wordt op 31 december van 9.00 tot 12.30 uur een verkoop van tweede hands kleding gehouden. De Twee- dekanswinkel is deze ochtend extra geopend, naast de gebruikelijke ope ning op donderdagmiddag van 13.00 tot 15.30 uur en zaterdag van 9.30 tot 12.30 uur. Bruikbare, eigentijdse, schone kinderkleding in goede staat kan worden afgegeven in de winkel. Ophalen kan ook. De opbrengst komt ten goede aan diverse goede doelen. Zevenhuizen - Het opleidingsorkest van muziekvereniging De Kleine Trompetter heeft zaterdag 11 de cember een kerstconcert verzorgd voor de bewoners van De Zevenster, jong en oud kon meezingen met be kende kerstnummers. Examens Een aantal leden van De Kleine Trompetter hebben zaterdag 11 en 18 december examen gedaan bij de KNFM. Voor het A-examen zijn geslaagd: Wenda Sleijpen (klari net), Niels van den Akker (slag werk), Corwin Blonk (slagwerk), Laurens-Jan Hessels (slagwerk), Sverre Sleeuwenhoek (slagwerk) en Kay Sytsema (slagwerk). Voor het B-examen zijn geslaagd: Rik van Soest (klarinet) en Tony de Roode (slagwerk). Voor het C-examen zijn geslaagd: Suzanne Bras (dwars fluit), Bijou van den Akker (dwars fluit) en Willemieke van den Hoek (dwarsfluit). Moerkapelle - ledereen die de weg op moest had er last van, zefs de sneeuwschuif; hij reed zich vast bij de Rottedijk. (foto: Irene Biemond) Moerkapelle - De peuters van peuterspeelzaal het Hobbelpaard gingen vo rige week gezamenlijk aan tafel voor een kerstontbijt dat bestond uit al lemaal kleine hapjes, zoals toastjes, soepstengels met hagelslag en fruit. Onderwijl luisterend naar het kerstverhaal, genoten de kinderen van al het lekkers. Lekkerkerk/Moerkapelle - In café Het Veerhuis te Lekkerkerk werd maan dag 13 december de, door sneeuw val onderbroken, biljartfinale Libre tweede klasse van district Midden Holland, uitgespeeld. Moerkapel- lenaar Marcel Drost begon de vijfde ronde als verrassende koploper, als enige van de acht deelnemers had hij alle te maken caramboles gepro duceerd. Hij behaalde een gemakke lijke overwinning tegen Cor van der Wilt uit Waddinxveen. Ook runner up Kees de Knegt wist zijn partij te winnen. De andere concurrent, Puck Noorlander uit Gouda, verloor tegen de verwachting in zijn partij en de aansluiting bij de twee Moerka- pelse koplopers. In de zesde ronde opnieuw winst voor Drost, ditmaal was de babbelende Noorlander het slachtoffer. De Knegt verloor zijn partij van de Zoetermeerder Peter van der Vegt. In de laatste ronde wist Van der Vegt opnieuw twee punten aan zijn conto toe te voe gen en door het verlies van Drost tegen teamgenoot De Knegt ein digden beiden op elf punten. Het eindmoyenne van Drost (4,14) was beduidend beter dan dat van Van der Vegt (3,65). Op de derde plaats eindigde De Knegt. Hij behaalde wel het hoogste eindmoyenne van de fi nalisten, 4,72. De hoogste serie was met dertig caramboles voor de op de vierde plaats eindigende Noor lander. De kortste partij werd in der tien beurten gewonnen door zowel De Knegt als Van der Vegt. Drost en van der Vegt zullen beiden in januari 2011 het district vertegenwoordigen op het regiokampioenschap van West-Nederland Zuid.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 45