Politie zoekt getuigen overval supermarkt Het nuttige met het aangename verenigen Er werd gebridged... Tuigenmakersborrel Geen oud papier opgehaald Kerstdiner voor bewoners Zevenster Rivium Rotterdam Volleybal laat op winst HART VAN HOLLAND ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLE 22 DECEMBER 2010 53 Sectie Volleybal Moerkapelle - De politie is nog steeds op zoek naar getuigen van de overval op supermarkt Spar. De supermarkt in de Dorpsstraat werd dinsdag 14 decem ber rond 7.30 uur door twee mannen overvallen. Zij bedreigden de vier aan wezigen en dwongen hen om de kluis te openen. Hierbij werd er geschoten meteen vuurwapen. Een van de aanwezigen haalde geld uit de kassalades en gaf dit aan de overvallers. Bij een daarop volgende confrontatie raakte een van de overvallers ernstig gewond. Hij overleed later aan zijn verwondingen. Kerstmannen én -vrouwen in zwembad de Koornmolen. Het Nederlands Forensisch Instituut heeft donderdag 16 december sec tie verricht op het lichaam van de 20-jarige overvaller. Hieruit is geble ken dat de Delftenaar is overleden aan verwondingen die beter passen bij een val op het achterhoofd, dan bij een harde klap met een voorwerp tegen het hoofd. De familie van de man uit Delft is door de politie op de hoogte ge bracht van de uitkomst van de sec tie. Ook de eigenaar van de super markt heeft de uitkomsten te horen gekregen. Het Openbaar Ministerie benadrukt dat met het bekend maken van de sectieresultaten nog geen einde is gekomen aan het onderzoek. Buurtonderzoek De politie heeft snel na de overval onderzoek gedaan in de omgeving en een buurtonderzoek gehouden. Zij wil graag in contact komen met getuigen die nog niet met de politie hebben gesproken, maar wel infor matie hebben, bijvoorbeeld over de dagen voorafgaande aan de overval. Zevenhuizen - In verband met de barre weersomstandigheden kon vrijdag 17 december door w Groe- neweg geen oud papier opgehaald worden. Ophaaldienst Cyclus kreeg Zevenhuizen - Bewoners van de Zevenster konden -woensdag 15 en donderdag 16 december in het sfeervol versierde restaurant van het centrum met familieleden genieten van het kerstdiner. Gitaarleerlin- Mogelijk hebben personen zich toen al verdacht opgehouden in de om geving van de supermarkt. Getuigen kunnen contact opnemen via 0900- 8844 of via Meld Misdaad Anoniem 0800-7000. Brief burgemeester In een brief aan de inwoners van Moerkapelle maakte burgemeester Kats kenbaar geschokt te zijn door het gebeuren. Voorts stelt hij in de brief het volste vertrouwen te heb ben in het onderzoek van de politie en het Openbaar Ministerie en hij roept de inwoners op niet op specu laties in te gaan. Bureau Slachtofferhulp Wanneer de overval iets bij iemand heeft losgemaakt, waardoor be hoefte is ontstaan aan een gesprek of ondersteuning, dan kan men con tact opnemen met Bureau Slachtof ferhulp. Op werkdagen kan dit van 9.00 tot 13.00 uur via 0182-587665. Op andere momenten kan dit via de servicelijn 0900-0101. Voor vragen aan de gemeente kan men contact opnemen via 0180-637725. hiervoor van de gemeente geen toe stemming. ledereen wordt verzocht het oud papier weer even binnen te zetten, tot de volgende ophaalronde in januari. gen Lars Reijm, Liesbeth Bordes en Jeroen Lokker (foto) van de Zeven Muzen verzorgden de muziek. De ouderen genoten van de kerstlied jes welke door de kinderen gespeeld werden. Zevenhuizen - Onder leiding van zweminstructrice Astrid komt een aantal ouderen op de donderdag om 10.00 uur bijeen om in het wa ter van zwembad de Koornmolen te werken aan de conditie. De ochtend Zevenhuizen - In de Tuigenmaker in Groot Swanla werd vrijdag 17 de cember voor het eerst een kerstbor rel gehouden. Een wijk vol nieuwe bewoners, waaronder Irma van der Zouwen en Marije Alkemade. Zij na men het initiatief tot deze borrel. Een grote partytent gaf de nodige beschutting. De vuurkorven en de Trainer/coach Albert Cristina liet van een blessure herstelde Jorn Huiskamp, tweede spelverdeler Frank Lubbert en Edson Felicis- simo wedstrijdritme opdoen en complementeerde de basis met Michael Parkinson, Fabian Dossett, Robin Overbeeke en libero Richard is tevens bedoeld voor het aanha len van sociale contacten. Na de inspannende oefeningen volgt nog een ontspannen samenzijn tijdens het koffiedrinken. Nieuwe gezichten zijn welkom bij dit 'Beter bewegen (foto: Marije Alkemade) kerstverlichting zorgden in com binatie met de grote hoeveelheid sneeuw voor een echte kerstsfeer. Glühwein en de warme chocolade melk vonden op deze koude, maar gezellige avond gretig aftrek. Alke made: "Mede door de grote opkomst was deze avond een groot succes en zeker voor herhaling vatbaar." Rademaker. Rotterdam Volleybal begon niet fel genoeg aan de wed strijd en liet Webton Twente in hun spel komen en verloor de eerste set met 25-22. In de tweede set bleef Webton de wedstrijd dicteren. Nadat Roland Rademaker als spelverdeler in het voor ouderen'. Belangstellenden kunnen een proefles volgen. Zwem bad de Koornmolen is gevestigd aan de Tweemanspolder 6a. Voor meer informatie: info@koorn molen.nl of 0180-631654. Zevenhuizen - Bij Bridgeclub Ze venhuizen werd dinsdag 14 decem ber in Dorpshuis Swanla de laatste zitting gespeeld in de eerste vier- tallenronde. In de A-lijn werd het viertal Stolker/Niewold en Bantjer/ De Wall eerste, op de tweede plaats gevolgd door het viertal Gaarkeu ken/Van der Linde en het echtpaar Metselaar. In de B-lijn werd gewonnen door het echtpaar Huurman en Van VIiet/Zuiderwjjktweede werd het viertal Poorter/Van der Horst en het echtpaar Blok. De C-lijn werd gewonnen door het viertal Knijnenburg/Van Zwieten en Spanjaard/Zwanenburg; zij werden op de tweede plaats gevolgd door het echtpaar Heemskerk en Van Heusden/Van Leeuwen. Deze twee viertallen promoveren naar de B- lijn. veld kwam, kwam er bij Rotterdam Volleybal meer ervaring en felheid in de ploeg. Langzaam maarzeker nam de ploeg het heft over en mede door de sterke blokkering van Robin Over beeke en Michael Parkinson werd de set met 23-25 binnengehaald. Rotterdam Volleybal wist de gasthe ren in de derde set goed onder druk te zetten en zorgde met hun blok kering dat Webton niet tot scoren kon komen, winst met 11-25. In de vierde set zette Rivium door en wist ook deze set winnend af te sluiten met 14-15. Rotterdam Volleybal neemt van 28 tot en met 30 december deel aan de sterke Ermasport Volleyball Classic in Almelo. Regio - Rivium Rotterdam Volleybal speelde zaterdag in Almelo de laatste competitiewedstrijd van 2010 tegen Webton Twente. Zoals bijna gebruikelijk wist Rivium Rotterdam na verlies in de eerste set de wedstrijd te winnen. Met een 3-1 overwinning verstevigen de Rotterdammers hun derde plek in de A-league.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 53