Zuidpias X X X r l gemeente WEEK VERVOLG BEKENDMAKINGEN HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DE ZUIDPIAS 22 DECEMBER 2010 Verleende bouwvergunning(en) Verleende omgevingsvergunning(en) Algemene Plaatselijke Verordening Bekendmaking Wet milieubeheer Aangevraagde omgevingsvergunning(en) Algemene Plaatselijke Verordening Verleende bouwvergunning(en) Verleende monumentenvergunning Verleende omgevingsvergunning(en) Voorgenomen ontheffing/ bouwvergunning Kennisgeving verlenging beslistermijn Bekendmaking Wet milieubeheer Dit besluit kunt u van 23 december 2010 tot en met 3 februari 2011 inzien bij de gemeente Zuidpias. Binnen deze termijn kunt u beroep tegen een besluit instellen bij de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Een besluit blijft van kracht wanneer u beroep instelt, tenzij u een voor lopige voorziening aanvraagt bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. In beide gevallen moet u een bepaald bedrag (griffierecht) betalen. Beroep kan worden ingesteld door: belanghebbenden die eerder zienswijzen hebben ingebracht over een ontwerpbesluit; belanghebbenden die het niet eens zijn met de wijzigingen ten opzichte van een ontwerpbesluit; belanghebbenden die redelijkerwijs niet in staat waren hun zienswijzen in te brengen over een ontwerpbesluit. Maatwerkvoorschriften Burgemeester en wethouders hebben de vol gende maatwerkvoorschriften opgelegd: Voor grote groepen gelijksoortige bedrijven gelden algemene regels die zijn vastgelegd in Algemene Maatregelen van Bestuur (AMvB). Een milieuvergunning is dan niet nodig. In bepaalde gevallen is het nodig ter bescher ming van het milieu aanvullende maatwerk voorschriften op te leggen naast de voor schriften uit de van toepassing zijnde AMvB. Frimex Retail Services B.V.: geluidsvoor schriften bij het Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer voor het per ceel Grote Esch 1160, 2841 MJ Moordrecht. De maatwerkvoorschriften kunt u van 23 december 2010 tot en met 3 februari 2011 inzien bij de gemeente Zuidpias. Binnen deze termijn kunt u beroep instellen tegen een besluit tot het opleggen van maat werkvoorschriften bij de Afdeling bestuurs- rechtspraakvan de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Een besluit blijft van kracht wanneer u beroep instelt, tenzij u een voorlopige voorziening aanvraagt bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. In beide gevallen moet u een bepaald bedrag (griffierecht) betalen. Beroep kan worden ingesteld door: belanghebbenden die eerder zienswijzen hebben ingebracht over een ontwerpbesluit; belanghebbenden die het niet eens zijn met de wijzigingen ten opzichte van een ontwerpbesluit; belanghebbenden die redelijkerwijs niet in staat waren hun zienswijzen in te brengen over een ontwerpbesluit. Inzage Voor inzage en informatie kunt u tijdens kantooruren terecht in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel (telefoon 0182-330300). Voor inzage buiten kantooruren kan een afspraak worden gemaakt. Deze bekendmaking staat ook op de website van de Milieudienst Midden-Holland, www.milieudienstmiddenholland.nl. indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel: (0180)330 488. Belanghebbenden die tijdig hun zienswijzen naar voren brengen overeen ontwerpbesluit, kunnen later beroep instellen tegen een defi nitief besluit. NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL 's-Gravenweg 148b (2911 CJ) Uitbreiding achtergevel Vioolveld 5 (2914 CH) Plaatsen dakkapel Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift ZEVENHUIZEN Reigerhof 113 (2914 KE) Plaatsen gevelreclame Vioolveld 11 (2914 CH) Plaatsen dakkapel Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel: (0180)330 488. Stichting Jeugdwerk Zuidpias, ontheffing sluitingstijd in verband met een feestavond op zaterdag 8 januari 2011; De heer Dinh, standplaatsvergunning 2011; Zorgverzekeraar Zorg en Zekerheid, stand plaatsvergunning 2011; Raypareer, standplaatsvergunning 2011; Fa. A. Heinen Zn. V.O.F., standplaatsver gunning 2011; Tuinplantenhandel Walter Veger, stand plaatsvergunning tot 1 november 2011. Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 491. Maatwerkvoorschriften Burgemeester en wethouders zijn van plan de volgende maatwerkvoorschriften op te leggen: Voor grote groepen gelijksoortige bedrijven gelden algemene regels die zijn vastgelegd in Algemene Maatregelen van Bestuur (AMvB). Een omgevingsvergunning voor het onderdeel milieu is dan niet nodig. In bepaalde gevallen is het nodig ter bescherming van het milieu aanvullende maatwerkvoorschriften op te leggen naast de voorschriften uit de van toepassing zijnde AMvB. Autobedrijf Neleman: voorschriften voor het monitoren van de grondwaterkwaliteit bij het Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer voor het perceel 's Gravenweg 32, 2911 CG Nieuwerkerk aan den IJssel. Het ontwerpbesluit tot het opleggen van maat werkvoorschriften kunt u van 23 december 2010 tot en met 2 februari 2011 inzien bij de gemeente Zuidpias. U kunt uw schriftelijke zienswijzen over een ontwerpbesluit gedurende deze periode bij het college van burgemeester en wethouders van Zuidpias indienen, per adres Milieudienst Midden-Holland, Postbus 45, 2800 AA Gouda. Voor mondelinge zienswijzen kunt u contact opnemen met de Milieudienst Midden-Holland (telefoon 0182-545700). Dorpsstraat 105 12761 AN) Slopen monumentaal pand (ontvangen 09-12- 2010) Restaureren monumentaal pand (ontvangen 09-12-2010) Bouwen (gedeelte) (ontvangen 09-12-2010) Schielandsingel 31 (2761 XS) Slopen asbesthoudende materialen [ontvan gen 09-12-2010) Zuideinde 13 (2761 DA) Aanleggen (tijdelijke) inrit bouwverkeer (ont vangen 09-12-2010) Café Hof van Holland, ontheffing sluitings tijd tot 04.00 in de nacht van vrijdag 31 december 2010 op zaterdag 1 januari 2011; Vishandel Jonker, standplaatsvergunning 2011; Dammers Kaas, standplaatsvergunning 2011; Bakkerij 't Stoepje, standplaatsvergunning 2011; Automark BV Ruitreparatie, standplaats vergunning 2011. Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180)330 491. Rottekade 16 (2761 DZ) Uitbreiden bestaande garage Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel: (0180)330 488. Dorpsstraat 194 (2761 AJ) Veranderen bankwinkel en berging Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel: (0180) 330 488. Molenviergang 4 (2761 BK) Interne verbouwing molen 1 (het bouwen van een kamer op de 2e verdieping) Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel: (0180) 330 488. Burgemeester en wethouders zijn voor nemens om: met toepassing van artikel 3.6, lid 1c van de Wet ruimtelijke ordening ontheffing van het bestemmingsplan "Eendragtspolder" en een reguliere bouwvergunning te verlenen voor het oprichten van een werktuigenber ging op het adres Zuideinde 5, 2761 DA te Zevenhuizen, (BR/2010/151). Het ontwerpbesluit en de relevante stukken liggen vanaf 22 december 2010 gedurende 6 weken ter inzage in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Zienswijze(n) Gedurende de bovenvermelde termijn van terin- zagelegging kunnen belanghebbenden schrifte lijk of mondeling zienswijzeln) tegen het voorne men om ontheffing/bouwvergunning te verlenen kenbaar maken. Deze zienswijzeln) dienen bij voorkeur schriftelijk te worden ingediend. Uw schriftelijke zienswijzeln) kunt u richten aan: Het college van burgemeester en wet houders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC NIEUWERKERKAAN DEN IJSSEL. Voor het indienen van mondelinge zienswijzeln) dient tijdig, bij voorkeur uiterlijk een week voor het einde van de termijn van terinzagelegging, een telefonische afspraak te worden gemaakt. Informatie Voor meer informatie of voor het indie nen van een mondelinge zienswijze, kunt u contact opnemen met C.M. Priem, afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180)330 488. Wet algemene bepalingen omgevingsrecht Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht hebben besloten de aanvraag voor het uitbreiden van de woning op het adres Dorpsstraat 212 te Zevenhuizen te verlengen met een termijn van maximaal 6 weken. Door dit besluit is de nieuwe uiterste beslisdatum 1 maart 2010. Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Meldingen Burgemeester en wethouders hebben de volgende meldingen ontvangen: Meldingen op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer Voor grote groepen gelijksoortige bedrijven gelden algemene regels die zijn vastgelegd in de Algemene Maatregelen van Bestuur. Een milieu-

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2010 | | pagina 6