VS? NEELEMAN NEFIT-DEALER Hï Modern potje bridgen CV-KETEL NODIG? P. VISSER EN ZN. RIOOL VERSTOPT? StKMtCE Gewoon even bellen!!! UW DROOMHUIS! reiniging, ontstopping, reparatie van alle soorten rioleringen 1 De Stichting Nationale Feestdagen Waddinxveen bedankt alle sponsoren en vrijwilligers voor hun geweldige inzet en bijdragen in 2010! Wij wensen allen een voorspoedig en gezond 2011! bel: 0180-631206 Zevenhuizen N L Jubileumfeest bij Tarzan Koekenbakkerslcub voor kinderen editie: zevenhuizen Oud en nieuw in Burgemeester Zuidpias burgert in Pagina 10 33ejaargang Richting beleidsplan ontbreekt nummer 1421 IDe Koornmolen verder als stichting Hoteltoren bij Zevenhuizerplas Nieuwjaarsdrive IJsselbridge Derde verdachte overval supermarkt aangehouden sBHH Kleefkruid 28 te Nieuwerkerk aan den IJssel Groot type eengezinswoning met royale woonkamer en vier slaapkamers! Door Erwin van 't Hof De zaal is volledig gevuld met mensen die gedreven kaarten. "In totaal doen er 84 paren mee," zegt wedstrijdleider Rinus Scheele. "Dat is iets minder dan vorig jaar maar nog steeds een hoge opkomst. Alle deelnemers gebruiken het nieuwe systeem ter waarde van vijfduizend euro, geschonken door Rabobank Gouwestreek. "Het is echt heel a Rioolservice P! VVV/V ADRICHEM MOORDRECHT 0182 3 75823 06-53373931 Een zaal gevuld met mensen die 'een prachtige denksport' beoefenen. Nieuwerkerk aan den IJssel - De Nieuwjaarsdrive van Bridgeclub IJsselbridge is gewonnen door Harry en Wiljan van Leeuwen. Zij deden mee aan het toer nooi dat op 8 januari werd gehouden in de Ontmoetingscentrum aan de Bod spolderstraat. De deelnemers gebruikten een nieuw modern scoresysteem geschonken door de Rabobank. handig, alle scores worden draad loos naar de computer gestuurd. Vroeger moest alles met de hand geteld worden, nu is de uitslag met een druk op de knop binnen." Het aantal jongeren in het toernooi is op een hand te tellen. "Ik vind dat altijd erg jammer. Het is een prach tige denksport. Jammer dat het een imago heeft dat het meer voor ou dere mensen is." Scheele bridgede zelf voor het eerst op een onder zeeboot. "Ik zat toen bij de marine en ze hadden een vierde man no dig. Toen heb ik maar meegedaan. Daarna heb ik het zeker twintig jaar niet meer gedaan. Tot mijn vrouw vroeg of ik het haar kon leren." Scheele baalt ervan dat hij vandaag niet mee kan doen. "Dit is het zes de jaar dat ik wedstrijdleider ben, ik kan dus steeds niet mee doen. Volgend jaar hopen we iemand van buiten te kunnen inhuren zodat ik hier ook een kaartje kan leggen." Penningmeester Clerx doet wel mee aan het toernooi. "Het is echt een heerlijke sport. Ik zou dit voor geen goud willen missen. Tot nu toe gaat het kaarten wel redelijk, maar ik hoop toch snel weer wat hoger te scoren." Clerx ging er van tevoren al van uit dat hij het toernooi niet zou winnen. "Ben je gek, ik speel in de C-klasse en er zitten altijd echte toppers in de zaal. Het belangrijkste |www.rioolservice-pvanadrichem Zonder jullie was 2010 niet geworden wat het is geweest. Koninginnedag, de Toetertocht, de Kerstboom en de Kerstmarkt waren een geweldig succes. Ook in 2011 gaan wij deze evenementen organiseren en daarbij rekenen wij ook weer op Jullie. Want zonder jullie kunnen wij niets. Het bestuur van de S.N.F. Waddinxveen is, dat iedereen gezellig met elkaar lekker aan het kaarten is." Af en toe wordt Scheele opgeroe pen om als scheidsrechter op te treden. "Als er iemand verzaakt heeft of een andere spelregel heeft overtreden, word ik geroepen om orde op zaken te zetten," zegt hij enthousiast. "Dat gebeurt niet zo vaak, maar het is wel belangrijk dat er een neutraal iemand is die een oordeel kan geven over de situ atie." Sinds Scheele met pensioen is zet hij zich fanatiek in voor de club. "Ik houd van deze club, sinds ik niet meer werk zie ik IJsselbridge een beetje als mijn bedrijf. Ik hoop dit nog jaren te kunnen blijven doen." ZIE ONZE ADVERTENTIE IN DEZE KRANT Moerkapelle - De politie Hollands Midden heeft 10 januari een 23-ja- rige man zonder vaste woon- of verblijfplaats aangehouden in Den Hoorn op verdenking van betrok kenheid bij de gewapende overval op de Spar supermarkt. De ver dachte wordt donderdag 13 januari voorgeleid voor de rechter-commis- saris. De 23-jarige mag voorlopig alleen contact hebben met zijn advocaat. De supermarkt in Moer kapelle werd op 14 december vorig jaar door twee mannen overvallen. Een van hen raakte zwaar gewond en overleed diezelfde avond aan zijn verwondingen. De andere verdachte zit nog in voorlopige hechtenis. Moerkapelle - Gymnastiekvereni ging Tarzan viert 22 januari, in sa menwerking met Circus Tadaa, haar 75-jarig jubileumfeest. De leden van de vereniging studeren deze dag een circusnummer in. Om 15.00 uur volgt een spectaculair circusoptre den waar alle deelnemers van vier jaar en ouder aan mee kunnen doen. Publiek is hierbij van harte welkom. Het feest vindt plaats in Dorpshuis Op Moer aan de Raadhuisstraat 40. De toegang is vrij. Nieuwerkerk aan den IJssel - Stich ting Vedj gaat van start met een koekenbakkersclub. De club, be stemd voor kinderen van vier tot twaalf jaar, komt elke derde woens dag van de maand van 13.45 tot 16.00 uur bijeen in Con Musica. De eerste koekenbakkersclub vindt plaats op 19 januari. Dan gaan de kinderen, onder leiding van Jacky Bruinenberg en Rachel Dooijen- waard, cakejes versieren. Er is plaats voor twintig kinderen. De toe gang bedraagt 2,50 euro. Aanmel den kan tot en met 17 januari via jackybruinenberg@hotmail.com of 06-14606126. HOLLAND Pagina 11 Pagina 11 Pagina 13 Pagina 31 www.vdpanne.nl WTrrrnrrnrn Ti rïïTT.n

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 1