Ann p klikken Stichting Dier Retour Doelstellingen coalitieakkoord bereikt Woonpartners en Promen werken samen aan extra arbeidsplaatsen UITVAARTVEÏ^t&RGING 1 WENDY ROOS OIO - 521 60 16070 - 34 2 6 0 70 TROUW- ROUW- en BEDRIJFSBLOEMWERK W wendyroos.nl T 06 16698479 HART VAN HOLLAND FAMILIEBERICHTEN] 12 JANUARI 2011 29 H.E. van der Hammen kijk nu op onze nieuwe site www.hevanderhammen.nl Marinus van Elswijk Rinus weduwnaar van Wilhelmina de Jong Als het om vertrouwen en eerbied gaat! Met respect en in stijl doen we wat van on SS HART VAN HOLLAND Zuid-Holland bespaart 25 miljoen euro UITVAARTVERZORGING De Heer is mijn herder. Hiermede geven wij u kennis dat, na een liefdevolle verzorging in Huize De Zevenster, zacht en kalm uit ons midden is weggenomen onze vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader in de leeftijd van 92 jaar. Cor van Elswijk Wil van de Hoek Teun van Elswijk Clazina Hennebert - van Elswijk Roger Hennebert Lia van Elswijk Kleinkinderen Achterkleinkinderen 9 januari 2011 Correspondentieadres: Lia van Elswijk Raadhuishof 6 2761 AM Zevenhuizen ZH Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op vrijdag 14januari van 13.15 tot 13.45 uur in rouwcentrum Zevenhuizen, gelegen op de Algemene Begraafplaats, Zuidplasweg 3 te Zevenhuizen. Een rouwdienst zal vervolgens om 14.00 uur worden gehouden in bovengenoemd rouwcentrum waarna de begrafenis zal plaatshebben. Na de begrafenisplechtigheid nodigen wij u uit in het rouwcentrum. Wilsbeschikking Voordelige uitvaartverzekeringen Nazorg Wij verzorgen: Uitvaarten in de gehele regio Vakkundigheid in thuis opbaren DAC EN NACHT BEREIKBAAR Postbus 67 2665 ZH Bleiswiik0800- 33 724 3 3 Regrafenisverzorging voor Benthuizen - 3B lloek - Moerkapelle - Rotterdam - Hjnacker - Zevenhuizen - Zoetermeer en omstreken SHOWROOM GEDENKSTENEN Hoekeindseweg 61 2665 KB Bleiswiik iiJt FLOWER DESIGN Vermist Cyperse poes, witte poten voor, sok ken achter, bef, neus, 3 jaar oud, Veldlaan Boskoop. Gecastreerde vaalrode kater, wat wit bij snoet en tenen, rood bandje, 4 jaar oud. Grutto, Zevenhuizen. Ongecastreerde rode kater, witte poten, bef, in snoet, grijze gloed over vacht, twee jaar oud, Spica Waddinxveen. Gevonden Schildpadpoes, rood gemêleerd van boven, wit van onder, in snoet, bruin vlekje bij neus. Vecht, Nieuwerkerk aan den IJssel. Lapjespoes, wit- bruin-beige, Oosteinde Moordrecht. Mechelse Herder, reu, mist linker achterpoot, gechipt, beige halsband. Zaaipad Zevenhuizen. Voor meer info: 0184-661509 of www.dierretour.nl Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Bos koop, Zevenhuizen, Moerkapelle, Oud Verlaat, Nieuwerkerk aan den IJssel, Moordrecht, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van 44.000 exemplaren Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Elgersma Media Noordelijke Dwarsweg la 2761 GA Zevenhuizen Telefoon 0180-632289 Fax 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 10.00 uur. advertenties: maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateri aal (indien gereserveerd): dinsdag 10.00 uur. Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden me dedeling in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden advertenties voor pu blicatie in het Hart van Holland te weigeren. Krant niet ontvangen? Elgersma Media, telefoon 0180-632289 (tijdens kantooruren) Niets uit deze uitgave mag worden vermenigvuldigd zonder schrifte lijke toestemming van de uitgever. Het Hart van Holland is lid van het: Regio - De provincie Zuid-Holland is erin geslaagd om het merendeel van de doelstellingen uit het coalitieakkoord 2007-2011 te bereiken. Dat stellen Gedeputeerde Staten in de notitie Terugblik collegeperiode 2007-2011'. De Randstedelijke Rekenkamer heeft de Terugblik beoordeeld en vindt dat de verantwoording van 'voldoende kwaliteit is en dat de relevantie, controleer baarheid en juistheid van de resultaten over het algemeen goed zijn'. Tegelijk met de uitvoering van het coalitieakkoord hebben GS bijna mag dus klik snel naar: www.hartvanholland-online.nl 25 miljoen euro bespaard met het afstoten van taken en een interne reorganisatie. De formatie nam in 2010 met 231 voltijdbanen af ten opzichte van 2007. De afronding van de reorganisatie krijgt in 2011 zijn beslag; dan moet de totale personeelsreductie op driehonderd uitkomen. Het aantal voltijdsbanen bij de provincie Zuid-Holland is per 1 januari 2011 2025. Provincie Nieuwe Stijl Het coalitieakkoord legde in april 2007 vijf hoofdopgaven vast waar bij de provincie de meeste toege voegde waarde kon hebben: aan trekkelijke leefomgeving, integrale bereikbaarheid, duurzame econo mische ontwikkeling, maatschap pelijke participatie/jeugdzorg en daadkrachtig en slagvaardig be stuur. Met het programma Provin cie Nieuwe Stijl (PNS) concentreert de provincie zich op haar kerntaken. Hiermee zijn onder meer de vol gende concrete resultaten geboekt: herstructurering van ruim 750 hec tare bedrijventerreinen, vaststel ling van de Provinciale Structuur visie, verwerving van tweeduizend hectare nieuwe natuur- en recre atiegebieden, sanering van twee honderd hectare oude kassen en verbetering van de bereikbaarheid met de N470 en reconstructie van de N210. Regio - Woningcorporatie Woonpartners Midden-Holland wil, samen met de sociale werkvoorziening Promen, een stap zetten in het creëren van extra werkgelegenheid voor mensen die wat verder van de arbeidsmarkt afstaan. Dit heeft directeur-bestuurder René Mascini van Woonpartners op woens dag 5 januari gezegd, tijdens de gezamenlijke nieuwjaarsreceptie van Moza- iek Wonen, Factor-G en Woonpartners in de Goudse Schouwburg. "In Den Bosch werken de Weener- groep en corporatie Zayaz nauw sa men, om deze kwetsbare groep aan het werk te helpen. Wij willen deze manier van werken in deze regio introduceren", aldus de directeur bestuurder. Op korte termijn zal Woonpartners een overeenkomst met Promen sluiten om niet alleen de reeds bestaande detacherings plaatsen bij Woonpartners voort te zetten, maar vooral meer perma nente plaatsen te realiseren voor klanten van de Sociale Werkvoor ziening. Mascini: "We zullen onze relaties en leveranciers vragen mee te den ken over dit initiatief en om waar mogelijk mensen van Promen te detacheren. In dat verband zal ik collegadirecteuren in de bouw, aan- nemerij en toeleveranciers, maar ook corporaties in deze regio vra gen om dit gloednieuwe initiatief te steunen." Jeanne Matze-Koch in het kleinste detail

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 29