makelaardij ra van 't hof Wilt u er in de winter ook warm bij zitten? www.hof-makelaardij.nl Vondellaan 19 Vraagprijs 189.000,- k.k. Junolaan 46 Vraagprijs 285.000,- k.k. Jan Dorrekenskade West 6A Vraagprijs 295.000,- k.k. WADDINXVEEN WADDINXVEEN Souburghlaan 13 Vraagprijs 599.000,- k.k. f ITEffEk makelaardij Ga voor ons complete woningaanbod naar Volg ons nu ook op twitter: www.twitter.com/HofWaddinxveen Stationsstraat 4 Vraagprijs 195.000,- k.k. 40 HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 12 JANUARI 2011 van 't hof IMVM m Kantoren in Alphen aan den Rijn, Gouda, Waddinxveen en Zoetermeer Zuidplaslaan 432 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl V.-. f- s Royale eengezinstussenwoning Voormalige huurwoning Bij dit project is een vaste notaris aangewezen In geliefde en ruim opgezette woonwijk gelegen royale eengezinstussenwoning met achtertuin (0) v.v. vrijstaande stenen berging en achterom. Deze woning is gelegen op loopafstand van winkels, scholen, openbaar vervoer, NS- station en het 'Gouwebos'. Bwjr. 1971,166 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 143 m2 en inhoud 466 m3. Ind.: Royale entree/tochtportaal met deur naar de berging waarin ook de meterkast is gesitueerd; Gang met trapkast en toiletruimte met closet en fonteintje; Ruime gesloten keuken met een rechte standaard keukenopstelling en toegang tot de achtertuin; Doorzonwoonkamer van 30 m2 met toegang tot de achtertuin. 1e Verd.: Overloop met separate toiletruimte voorzien van closet en fonteintje; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met 2 vaste kasten; Badkamer met ligbad en vaste wastafel; 1 Grote slaapkamer aan de achterzijde met 2 vaste kasten; 1 Kleine Slaapkamer aan de achterzijde met wastafel. 2e Verd.: Overloop; Hobbyruimte met gedeelde.dakkapel, c.v.-ketel en aansluiting wasapparatuur; 1 Royale zolderslaapkamer met gedeelde dakkapel aan de achterzijde. Goed onderhouden uitgebouwde eengezinswoning Buitenschilderwerk voorzijde is uitgevoerd in 2010 Oplevering in overleg Aan onvolkomenheden in deze advertentie kunnen geen aanspraken worden ontleend. 4-kamer eengezinswoning Op steenworp afstand van het centrum "Oude Dorp" Volledig geïsoleerd en hardhouten kozijnen Voormalige drive-in woning met inpandige garage, welke is verbouwd tot berging, waarbij het voorste deel bij de keuken is getrokken. De stalen kanteldeur met loopdeur is nog aanwezig. Parkeerplaats op eigen terrein. Achtertuin met terras en veranda. Bwjr. 2001,118 m2 eigen grond, gebruiksoppervlakte wonen 109 m2, overige inpandige ruimte 6 m2 en inhoud 397 m3 (gemeten conform NEN 2580). Ind.: Entree/hal met meterkast, trapopgang en berging; Toilet met fonteintje; L-vormige, open woonkeuken (2008) met inbouwapparatuur; Woonkamer met vide, c.v.-combiketelkast en openslaande deuren; Begane grond v.v. leistenen vloer met vloerverwarming. 1e Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer (voormalige woonkamer) met laminaatvloer en vaste kasten; Veel lichtinval, vrij uitzicht en bijzondere indeling door glazen achterpui en vide. Balkon. 2e Verd.: Overloop; 2 Slaapkamers; Badkamer met ligbad, closet, wastafel en wasmachineaansluiting; Gehele verdieping v.v. laminaatvloer. 4-kamer 2-onder-1 kap woning Winkels, scholen en openbaar vervoer zijn nabij gelegen Hardhouten kozijnen met dubbel glas In kleinschalige, kindvriendelijke wijk gelegen ruime en goed onderhouden 2-onder-1 kap woning met garage, voortuin met mogelijkheid tot parkeren en verzorgde achtertuin met achterom. Bwjr. 1993, 252 m2 eigen grond, gebruiksoppervlakte wonen van 139 m2, overige inpandige ruimte (garage) 15 m2 en 534 m3 inhoud. Ind.: Zijentree/ruime hal met garderobenis, vide en trapopgang; Meterkast; Toilet met fonteintje; Royale woonkamer met schuifpui; L-vormige semi open keuken met diverse apparatuur; Gehele begane grond v.v. spuitwerk wandafwerking en beuken parketvloer. 1e Verd.: Overloop met vide; 2 Slaapkamers; Badkamer v.v. ligbad met thermostaatkraan, douchecabine met thermostaatkr'aan, toilet en wastafelmeubel; Gehele 1e verdieping is v.v. spuitwerk wandafwerking en beuken parketvloer. 2e Verd.: Open zolderkamer, in te delen in meerdere slaapkamers, v.v. 4 Velux dakvensters, bergruimte, HR-combiketel, mechanische ventilatie unit en beuken parketvloer. Royale vrijstaande villa Inpandig te bereiken multifunctionele ruimte Oplevering in overleg Royale vrijstaande villa met aangebouwde inpandig te bereiken multifunctionele ruimte met eigen entree, rondom gelegen tuin v.v. houten tuinberging en parkeermogelijkheid op eigen terrein. Bwjr. 1972, 576 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 256 m2, overige inpandige ruimte 22 m2 (vliering) en inhoud 965 m3. Ind.: Entree/royale hal; Toilet met fonteintje; L-vormige woonkamer met open haard; Eetkeuken met L-vormige keukenopstelling v.v. inbouwapparatuur; Bijkeuken; Stook/ bergruimte. 1e Verd.: Overloop; 1 Ruime slaapkamer aan de vz. met dakkapel, toegang tot de badkamer en tot de loggia; 1 Slaapkamer aan de v.z. v.v. dakkapel; 1 Slaapkamer aan de az. v.v. dakkapel; 1 Slaapkamer aan de az. met toegang tot de loggia; Badkamer met ligbad, douche, dubbele wastafel en toilet; Separate douchegelegenheid met douche en vaste wastafel. 2e Verd.: Middels vlizotrap te bereiken ruime zolderverdieping met de mogelijkheid tot het creëren van 2 slaapkamers. Ind. multifunctionele ruimte: Entree/portaal; Hal; Wachtkamer; Receptie; Toilet met fonteintje; 3 behandelkamers v.v. een pantry. Deze ruimte is rolstoelvriendelijk gebouwd. 3-Kamer appartement Bijdrage VvE 60,- p.m. Verzorgde eigen tuin gelegen op het Zuiden Op prachtige locatie op de 1e etage gelegen 3 kamer appartement met mooi weids en groen uitzicht aan zowel de voor- als achterzijde. Behalve 2 balkons is er de beschikking over een verzorgde eigen tuin (Z) 19 x 7m) met houten schuurtje en achterom. In de onderbouw is de berging aanwezig en er kan gebruik worden gemaakt van de gemeenschappelijke berging. Dit appartement is bereikbaar middels gesloten entree met intercom. Bwjr. ±1961, gebruiksopp. wonen 63 m2 en inhoud 209 m3. Ind.: Entree/hal met vaste kast; Meterkast; Gesloten keuken met rechte keukenopstelling v.v. inbouwapparatuur en toegang tot het balkon (Z); Via het balkon is de achtertuin te bereiken; Badkamer met douchecabine en wastafel met meubel, wasmachineaansluiting en c.v.-combiketel; Toilet met fonteintje; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met vaste kast en toegang middels openslaande deuren tot het balkon; Ruime lichte woonkamer met open haard; Via de woonkamer is de slaapkamer aan de achterzijde bereikbaar. 4-kamer eengezinswoning Goten aan zowel de voor- als achterzijde vernieuwd in 2008 Winkels, scholen, openbaar vervoer en Gouwebos op loopafstand Aan rustige straat, met vrij uitzicht over een speelplantsoen, gelegen eengezinswoning met voor- en achtertuin v.v. vrijstaande stenen berging en aangebouwde houten berging met achterom. Bwjr. 1965,140 m2 eigen grond, gebruiksoppervlakte wonen 75 m2 (excl. de 2e etage van 16 m2) en een inhoud van 305 m3. Ind.: Entree/hal met kelderkast; Meterkast; Toilet; Gesloten keuken met toegang tot de achtertuin en rechte in lichte houtkleur uitgevoerde keukenopstelling v.v. gaskookplaat en afzuigkap; Doorzon woonkamer. 1e Verd.: Overloop; Badkamer met douchehoek en vaste wastafel; 1 Slaapkamer aan de v.z. met vaste kast; 2 Slaapkamers aan de a.z. waarvan 1 met vaste kast 2e Verd.: Middels vlizotrap te bereiken bevloerde zolderverdieping met ruime stahoogte, bergruimte achter de knieschotten, dakvenster en Vaillant cv-combi installatie; Door het plaatsen van een vaste trap is er op betrekkelijk eenvoudige wijze een 4e slaapkamer te realiseren. Bijz.: Deze woning is gedeeltelijk v.v. dubbele beglazing. Het buitenschilderwerk is uitgevoerd in 2008. De oplevering is in overleg. 2-onder-1 kap woning Nabij scholen, winkels en openbaar vervoer Oplevering in overleg Midden in het centrum aan parallelweg van de Stationsstraat gelegen statige, goed onderhouden 2 onder 1 kap woning met vrijstaande stenen garage, aangebouwde houten tuinberging en verzorgde achtertuin met onderheid terras en achterom. Bwjr. 1958, 211 m2 eigen grond, inhoud 393 m3, gebruiksoppervlakte wonen 114 m2 en gebouwgebonden buitenruimte 4 m2 (balkon). Ind.: Zijentree/hal met trapopgang; Toilet met fonteintje; Gesloten keuken met rechte opstelling v.v. gaskookplaat en afzuigkap; Bijkeuken met wasmachineaansluiting, cv-combi installatie en toegang tot de achtertuin; Woonkamer, type doorzon, met schouw. 1e Verd.: Overloop; 2 Slaapkamers aan de v.z.; 1 Slaapkamer aan de a.z.; Badkamer met ligbad en vaste wastafel. 2e Verd.: Overloop met mogelijkheid tot werk/slaapkamer; 1 Slaapkamer aan de zijzijde met bergruimte achter de knieschotten. Bijz.: Uit onderzoek is gebleken dat voor handhaving op de lange termijn de fundering mogelijk moet worden hersteld. De kosten hiervan zijn begroot op 45.000,-. Deze 45.000,- is in mindering gebracht op de vraagprijs. Op rustige locatie in kindvriendelijke wijk gelegen goed onderhouden uitgebouwde eengezinswoning met parkeergelegenheid op eigen terrein, achtertuin (0) met achterom, vrijstaande stenen berging en aangebouwde houten tuinhuis. Bwjr. 1992,190 m2 eigen grond (incl. water), gebruiksopp. wonen 132 m2,13 m2 externe bergruimte en inhoud 440 m3. Ind.: Entree/hal; Toilet met fonteintje; Woonkamer met erker en houtkachel; Royale open woonkeuken met L-vormige landelijke opstelling v.v. servieskast en'diverse inbouwapparatuur; De woning is aan de achterzijde met 3,50 meter uitgebouwd, waardoor er een bijkeuken en een eet/tuinkamer is gecreëerd; Middels een aluminium schuifpui is de achtertuin ook vanuit de eet/tuinkamer bereikbaar. 1e Verd.: Overloop; Badkamer (2009) met hangcloset, ligbad met douchehoek en spatscherm, wastafel met meubel en designradiator; 1 Slaapkamer aan de v.z.; 2 Slaapkamers aan de a.z. 2e Verd.: Overloop met cv-combiketel; Royale en speels ingedeelde zolderslaapkamer met rond raam aan de voorzijde en dakvenster aan de achterzijde.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 40