Zuidpias ft X X X ft gemeente WEEK VERVOLG BEKENDMAKINGEN HARTVAN HOLLAND DE KRANT VOOR DE ZUID PLAS 12 JANUARI 2011 Verkeersbesluit Aangevraagde omgevingsvergunning(en) Verleende omgevingsvergunning(en) Burgemeester en wethouders hebben besloten tot: 1 Melding kap bomen Bekendmaking Wet milieubeheer Vaststelling "Wijzigingsplan Roeibaan Eendragtspolder te Zevenhuizen" Aangevraagde omgevingsvergunning(en) Verleende omgevingsvergunning(en) Verkeersbesluit Deze maatwerkvoorschriften betreffen voor schriften voor het monitoren van de grondwa terkwaliteit bij het Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer en gelden voor de volgende inrichtingen: Werklift Boomtechniek, Zuidplaspotderweg 25a, 2841 DC Moordrecht. De ontwerpbesluiten tot het opleggen van maatwerkvoorschriften kunt u van 13 janu ari tot en met 23 februari 2011 inzien bij de gemeente Zuidpias. U kunt uw schriftelijke zienswijzen over een ontwerpbesluit gedurende deze periode bij het college van burgemeester en wethouders van Zuidpias indienen, per adres Milieudienst Midden-Holland, Postbus 45, 2800 AA Gouda. Voor mondelinge zienswijzen kunt u contact opnemen met de Milieudienst Midden-Holland (telefoon 0182-5457001. Belanghebbenden die tijdig hun zienswijzen naar voren brengen overeen ontwerpbesluit, kunnen later beroep instellen tegen een defi nitief besluit. Inzage Voor inzage en informatie kunt u tijdens kantooruren terecht in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel (telefoon 0180-330300). Voor inzage buiten kantooruren kunt u een afspraak maken. Deze bekendmaking staat ook op de website van de Milieudienst Midden-Holland, www.milieudienstmiddenholland.nl. NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL Bosveen 54 (2912 SJ) Inrit vergunning (ontvangen 04-01-2011) Corellipad 16 (2912 XB] Vervangen vergroten dakkapel voordakvlak (ontvangen 05-01-2011) Ereprijsveld 14 (2914 PG) Wijzigen voorgevel, plaatsen dakkapel (ont vangen 03-01-20111 Klein Hitland 4 (2911 BR) Vervangen kozijnen, realiseren tussenvloer (ontvangen 30-12-2010) Parallelweg-Zuid 103 (2914 LE) Wijziging bestemming van woonhuis naar woonhuis en bedrijf aan huis (ontvangen 03-01-2011) Raadhuisplein 31 en 33 (2914 KM) Gebruiken van het pand voor detailhandel (ontvangen 16-11-2010) Parallelweg-Zuid 185 (2914 LE) Vergroten technische ruimte en realiseren koekoek en 2 kelders Pr. Alexandertaan 77 (2912 AK) Plaatsen dakopbouw Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel: (0180) 330 488. Burgemeester eri wethouders hebben besloten tot: Aanwijzing van een gehandicaptenparkeer plaats in een parkeervak gelegen op De Meidoorn te Nieuwerkerk aan den IJssel ten behoeve van mevrouw Van Bokhorst, woon achtig op De Meidoorn 55 te Nieuwerkerk aan den IJssel; Aanwijzing van een gehandicaptenparkeer plaats in een parkeervak gelegen op de Boslaan te Nieuwerkerk aan den IJssel ten behoeve van de heer J. Burger, woonachtig op Boslaan 22 te Nieuwerkerk aan den IJssel; Aanwijzing van een gehandicaptenparkeer plaats in een parkeervak gelegen op de Wilg te Nieuwerkerk aan den IJssel ten behoeve van de heer P. Messemaker, woonachtig op De Wilg 39 te Nieuwerkerk aan den IJssel. De parkeerplaatsen worden voorzien van bebording E06 van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990. Daaronder komt een bord waarop het kenteken van de auto van de houder van de gehandicap- tenparkeerplaats is vermeld. Op de betreffende parkeerplaats wordt een wit diagonaal kruis aangebracht. Dit besluit is genomen op grond van artikel 15 van de Wegenverkeerswet 1994 en artikel 12 van het Besluit Administratieve Bepalingen inzake het Wegverkeer. Intrekking eerder genomen verkeersbesluit voor een gehandicaptenparkeerplaats nabij Reigerhof 11 te Nieuwerkerk aan den IJssel; Intrekking eerder genomen verkeersbesluit voor een gehandicaptenparkeerplaats nabij De Wilg 34 te Nieuwerkerk aan den IJssel; Intrekking eerder genomen verkeersbesluit voor een gehandicaptenparkeerplaats nabij het Schumannpad te Nieuwerkerk aan den IJssel. Op grond van het bepaalde in de Algemene wet bestuursrecht is het voor belanghebbenden (dit zijn degenen die direct in hun belang zijn getroffen), mogelijk tegen dit verkeersbe sluit bezwaar in te dienen. Bezwaarschriften moeten schriftelijk worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders en wel binnen 6 weken nadat het besluit aan de aanvrager bekend is gemaakt. Voor de uiterste termijn van indiening van het bezwaarschrift kunt u contact opnemen met Paul Oost van de afdeling Verkeer, tel. (0180) 639971. In het bezwaarschrift moet worden aangegeven op welke wijze men meent in zijn belang te zijn getroffen. Tevens kunnen de degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend bij bur gemeester en wethouders om een verzoek tot voorlopige voorziening aanvragen bij de Voorzieningenrechter van de rechtbank, Postbus 20302, 2500 EH 's-GRAVENHAGE. De volgende bomen worden de komende periode in Nieuwerkerk aan den IJssel gekapt. Voor het kappen van deze bomen is geen kap- vergunning nodig. Eén es en één els aan de Ir. Leeghwaterstraat ter hoogte van nr. 17, 19 en 27 in verband met het realiseren van parkeerplaatsen en herinrichten van het openbaar plantsoen. Er worden nader te bepalen soorten teruggeplaatst en de onderbeplanting vervangen. Eén els aan de achterzijde van Stationsdreef 113/Kleinpolderlaan in verband met ern stige overlast. Er wordt geen boom terug geplaatst. In de gemeente Zuidpias wordt het plantsei zoen gehanteerd van 1 november tot en met 31 maart 2011 voor de bomen en heesters. bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel: (0180) 330 488. ZEVENHUIZEN Maatwerkvoorschriften Burgemeester en wethouders zijn van plan de volgende maatwerkvoorschriften op te leggen: Voor grote groepen gelijksoortige bedrijven gelden algemene regels die zijn vastgelegd in Algemene Maatregelen van Bestuur (AMvB). Een omgevingsvergunning voor het onderdeel milieu is dan niet nodig. In bepaalde gevallen is het nodig ter bescherming van het milieu aanvullende maatwerkvoorschriften op te leg gen naast de voorschriften uit de van toepas sing zijnde AMvB. Deze maatwerkvoorschriften betreffen voor schriften voor het monitoren van de grondwa terkwaliteit bij het Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer en gelden voor de volgende inrichtingen: Automobielbedrijf Van Reeuwijk B.V., Prins Alexanderlaan 38, 2912 AM Nieuwerkerk aan den IJssel. De ontwerpbesluiten tot het opleggen van maatwerkvoorschriften kunt u van 13 janu ari tot en met 23 februari 2011 inzien bij de gemeente Zuidpias. U kunt uw schriftelijke zienswijzen over een ontwerpbesluit gedurende deze periode bij het college van burgemeester en wethouders van Zuidpias indiénen, per adres Milieudienst Midden-Holland, Postbus 45, 2800 AA Gouda. Voor mondelinge zienswijzen kunt u contact opnemen met de Milieudienst Midden-Holland (telefoon 0182-545700). Belanghebbenden die tijdig hun zienswijzen naar voren brengen over een ontwerpbesluit, kunnen later beroep instellen tegen een defi nitief besluit. Inzage Voor inzage en informatie kunt u tijdens kantooruren terecht in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel (telefoon 0180-330300). Voor inzage buiten kantooruren kunt u een afspraak maken. Deze bekendmaking staat ook op de website van de Milieudienst Midden-Holland, www.miireudienstmiddenholland.nl. Burgemeester en wethouders van de gemeente Zuidpias maken op grond van de artikelen 3.9a en 3.8 Wet ruimtelijke ordening bekend, dat met ingang van 13 januari 2011 het vastgestelde wijzigingsplan "Roeibaan Eendragtspolder te Zevenhuizen" met bijbehorende stukken ter inzage ligt. Roeibaan In het ter plaatse geldende bestemmingsplan "Eendragtspolder" is binnen de bestemming "Water" een wijzigingsbevoegdheid opgeno men voor de aanleg van een roeibaan met bijbehorende voorzieningen. Ontsluitingsweg In het bestemmingsplan "Eendragtspolder" is een algemene wijzigingsbevoegdheid (gebied met wijzigingsbevoegdheid 3) opgenomen die nader uitgewerkt is in het bestemmingsplan "Eendragtspolder, herziening ex artikel 30 WRO" voor de aanleg van een ontsluitingsweg. Het wijzigingsplan is met ambtshalve aanpas singen vastgesteld. Ter inzage legging Het vaststellingsbesluit en het wijzigingsplan met bijbehorende stukken liggen met ingang van 13januari 2011 gedurende zes weken (tot en met 23 februari 2011) tijdens openingsuren, voor belanghebbenden ter inzage in het raad huis van de gemeente Zuidpias, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. De bovengenoemde stukken zijn in deze peri ode digitaal te raadplegen via www.ruimtelijke- plannen.nl. Het plan is ook te downloaden vanaf de ^TP server van de gemeente (http://zuid- plas.gemeentedocumenten.nl). Op de website van de gemeente Zuidpias is het plan tevens als pdf-bestand in te zien (www.zuidplas.nl). Beroep Tijdens de inzagetermijn kunnen belangheb benden tegen de vaststelling van het wijzi gingsplan beroep instellen bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Als u beroep instelt, kunt u verzoeken om een voorlopige voorziening. Dit verzoek richt u aan de voorzie ningenrechter van voornoemde afdeling. Het besluit tot vaststelling van het wijzigings plan treedt in werking met ingang van de dag na die waarop de beroepstermijn afloopt, tenzij om een voorlopige voorziening wordt verzocht. Noordeinde 79 (2761 BR) Bouwen bedrijfsruimte (ontvangen 22-12-2010) Bredeweg 34 (2752 AA) Deels vervangen gevels en dakbedekking van bedrijfspand Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet Burgemeester en wethouders hebben besloten tot: Ontheffing voor het rijden over het fietspad Korenmolengat en het fiets pad Molenviergang, gelegen tussen de Tweemanspolder en de Molenweg ten behoeve van het bereiken van het vereni gingsgebouw van de politiehondvereniging "De Verdediger" en het trainingsterrein; Op grond van het bepaalde in de Algemene wet bestuursrecht is het voor belanghebbenden (dit zijn degenen die direct in hun belang zijn getroffen), mogelijk tegen dit verkeersbe-

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 6