'Happy New You!' Mo voor€ 6.50 Kring-apotheek Seghwaert Zorg is meer dan medicijnen... I Nieuw jaar, nieuw zelfvertrouwen en nieuwe jij FEBRUARI ACTIE: J fidorsa Schoonheidssalon Joke Tempelaars Coaching Training www.curves.nl PARAFFINEBEHANDELINGVOOR DE HANDEN Bij EEN GEZICHTSBEHANDELING Aldy Kool Pedicure 06-51629859 Voetproblemen? Maak een afspraak met de pedicure. Behandeling bij uw thuis Boskoop/Waddinxveen Wij bevinden ons op een steenworp afstand van Moerkapelle en kunnen in overleg altijd de geneesmiddelen bij u thuis bezorgen met onze bezorg dienst op aardgas. Naast geneesmiddelen kunt u bij ons ook terecht voor advies over huid verzorging. Wij hebben een ruim assortiment met onder andere La Roche-Posay, Vichy, Avène, Weleda, Dr. Hauschka, Decubai en Ahava. Ook zijn wij leverancier van Camelbak drinkflessen en Powerbar sport voeding. Leden van een sportvereniging ontvangen 10% korting. Sylvie Buring-VerhoefF HART VAN HOLLAND HEALTH Et BEAUTY 19 JANUARI 2011 r> DEKRA www.joketempelaars.nl Hazeveld 40 - 276 I XJ Zevenhuizen Tel. O 180 - 631562 Kring-apotheek Seghwaert is een grote, moderne apotheek in de wijk Seghwaert van Zoetermeer. Wij zijn zelfstandig, maar hebben ons aangesloten bij Kring-apotheek om de service naar een hoger niveau te kunnen tillen. Reiki (Master) VoetrefTexologie Touch Por Health Als u wilt kunt u aansluiten op ons digitale medicatiedossier, zodat u altijd online uw geneesmiddelen kunt inzien of kunt bestellen via de huisarts. Kring-apotheek Seghwaert Parkdreef350a K R I N CAA P O T H E E K 2724 EZ Zoetermeer JÊSEGHWAERT t. 079-3315500 f.079-3425147 e. info@apotheekseghwaert.nl www.apotheekseghwaert.nl NU 50% KORTING EN 30 DAGEN GRATIS.* Tel: 0172 - 420939 Tel: 0182 - 615298 Lemelerberg I I Noordkade 74 2402 ZN Alphen aan den Rijn 2741 EZ Waddinxveen Bij Curves werken we met een gemotiveerd team dat jou persoonlijk begeleidt en je helpt om bewegen tot een gezonde gewoonte te maken. In onze 30 minuten fitness workout - speciaal ontwikkeld voor vrouwen - kun je tot wel 500 calorieën verbranden. Word nu lid met deze aantrekkelijke aanbieding en kom werken aan je persoonlijke doelstelling en aan een nieuwe jij! e www.aldysvoetverzorglng.nl /f~~\ Body Healing __^Mental Coaching UUoubrechterf 108 2743 HN UUaddinxveen Telefoon 0182 - 634517 UJebsite uuuuuu.Qdorso.nl €-mail info@odorsQ.nl Lid F.R.G.T Praktijk voor: Een nog betere farmaceutische zorg voor u als cliënt, daar gaat het allemaal om bij Kring apotheek Seghwaert in Zoetermeer. Om dit te bereiken is Kring-apotheek Seghwaert twee jaar geleden gestart met het opzetten van een kwaliteitszorgsysteem. En met succes! De Kema heeft de apotheek het IS0-9001 en HKZ:2009- certificaat verleend. Dat klinkt wel mooi zult u zeggen, maar wat betekent dat nu voor mij? In een kwaliteitszorg systeem legt de apotheek alle werkzaamheden van de apotheekmedewerkers vast in proce dures en werkinstructies. Tijdens het schrijven hiervan zoeken de apotheekmedewerkers voortdurend naar mogelijkheden voor verbe tering van de zorg- en dienstverlening van de apotheek. Met het verwerven van dit certificaat is een nationaal en internationaal kwaliteits keurmerk gegeven aan de apotheek, dat door patiëntenorganisaties, zorgverzekeraars, artsen, specialisten en apothekers wordt erkend. Verbetering van kwaliteit Verlening van het certificaat toont aan dat alles wat in de apotheek gebeurt, ook gebeurt vol gens de vaste afspraken, die in het kwaliteits handboek van de apotheek staan opgeschreven. Het betekent ook dat de apotheek bezig blijft met verbetering van de kwaliteit. Uw suggesties voor verbetering van de geboden kwaliteit zijn van harte welkom in Kring-apotheek Seghwaert. Het kwaliteitsbeleid van Kring-apotheek Segh waert is erop gericht dat het klaarmaken van de geneesmiddelen en het geven van informatie bij medicijnen, advies over zelfzorg, begeleiding van mensen met chronische aandoeningen, het verstrekken van folder- en informatiemateriaal, thuisbezorging van geneesmiddelen en alle an dere diensten zijn afgestemd op de wensen en verwachtingen van de cliënt. De medewerkers zijn opgeleid om een zo goed mogelijke dienst verlening te verlenen en zullen dat door middel van nascholing ook blijven doen. Regelmatig vraagt de Kring-apotheek aan u en haar relaties binnen de gezondheidszorg of wij daarin nog steeds slagen. Het kwaliteitsbeleid wordt uitgevoerd door: Het op peil houden vah de kennis en moti vatie van onze medewerkers door overleg, opleiding en training. Voortdurend aandacht voor klachtgericht denken en handelen, zoals het serieus ingaan op klachten en vragen van patiënten. Het onderhouden van het kwaliteitshandboek met de werkbeschrijvingen en de controle op de naleving daarvan. Het uitvoeren van projecten die bedoeld zijn om de kwaliteit te verbeteren. Registratie klachten en wensen In het kader van het kwaliteitssysteem is een klachtenregistratiesysteem heel belangrijk. Uw klachten en wensen worden opgeschreven en er wordt gezocht naar oplossingen, zodat klachten in de toekomst niet meer voor zullen komen en wensen worden ingewilligd. Kortom: Kring-apotheek Seghwaert gaat en staat voor optimale farmaceutische zorg- en dienst verlening! Zorg is meer dan Xiso' medicijnen. -^HKZ L9a DE NR. 1 IN VROUWENFITNESS WERELDWIJD Tegenover de Herenhof •De aanbieding is geldig van 1 januari tot en met 25 februari 2011 (inclusief 50% korting op de begeleidingskosten) en geldig bij een jaarlidmaatschap per automatische incasso. Alleen nieuwe leden. Geldig bij deelnemende locaties. ©Curves Holland

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 22