Rabobank Gouwestreek zoekt actieve verkoop en service adviseurs. Word jij de Rabobank? HART VAN HOLLAND I DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 19 JANUARI 2011 In onze tien kantoren is er volop beweging onder onze medewerkers. Zij werken hard aan hun loopbaan en maken regelmatig een vervolgstap. Wil jij dat ook? Êen uitstekende.start voor je carrière maak je bij onze afdeling Service en Advies. Je adviseert bedrijven en particuliere klanten persoonlijk of virtueel. Maak de overstap naar Rabobank Gouwestreek! Kijk voor de vacatures op www.rabobank.nl/gouwestreek. Rabobank. Een bank met ideeën. Rabobank Tekst en foto: Marlonneke Willemsen "IkbenzelflSjaargeledenbijdeRa- bobank begonnen achter de bedrij- venbalie. Inmiddels heb ik alweer di verse functies op managementniveau bekleed" zegt Robert Calkhoven, ma nager Service en Advies bij de Rabo bank Gouwestreek. Hij is nog steeds blij met zijn beslissing om te gaan werken bij een lokale Rabobank. "Na mijn opleiding tot jurist heb ik eerst ergens anders gewerkt, maar ik voelde me al vrij snel aangetrokken door het lokale karakter van de Rabobank. Vooral de combinatie van volledige dienstverle ning op een hoog professioneel niveau en de geworteldheid in de samenleving sprak mij bijzonder aan. Op mijn achten twintigste heb ik besloten om mijn loop baan te verleggen naar de Rabobank. Ik ben begonnen achter de bedrijvenbalie en daarna is het snel gegaan. Via posities als accountmanager, teamleider en ma nager ben ik in verschillende vakgebie den werkzaam geweest. Daarbij zie je dat je loopbaan zowel horizontaal als verti caal veel mogelijkheden heeft". Calkho ven is van mening dat het goed is om je binnen een bedrijf te ontwikkelen op verschillende posities. "Het is handig als je als manager zelf met de voeten in de klei gestaan hebt. Dan kunjeje beter ver plaatsen in de situatie van je collega's. Met 260 collega's binnen Rabobank Gou westreek, zijn we een toonaangevende lokale werkgever. Een werkgever die de laatste jaren, samen met de collega-Ra pen tot beste bedrijf van 2010. Kortom een prima plek voor een mooie loop baan". Op dit moment heeft Rabobank Gou westreek diverse vacatures. Calkhoven nodigt u dan ook uit om de vacatures te bekijken op de site www.rabobank.nl/gouwestreek. bobanken, in de prijzen is gevallen voor o.a. beste zakenbank, beste private bank, beste werkgever en recent ook door het blad "MT management team" is uitgeroe- www.rabobank.nl/gouwestreek

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 2