Jaco van der Eijk winnaar regionale veldritcompetitie Tweede competitiehelft begonnen Mark Weel verlengt contract Rotterdam Volleybal wint vijfsetter Nieuwerkerk wint na waanzinnige slotfase Sportagenda 20 t/m 26 januari 4 38 HART VAN HOLLAND SPORT 19 JANUARI 2011 Mountainbiken Basketbal Voetbal heren Voetbal dames Basketbal Zaalhockey Korfbal Volleybal heren Volleybal dames Volleybal c Korfbal (,4 Afzien op het parcours van wielerclub Ahoy. Rotterdam/Zevenhuizen - De laatste wedstrijd van de regionale veldrit competitie vond zaterdag 16 januari plaats op het parcours van de Rot terdamse wielerclub Ahoy. In deze competitie over veertien wedstrijden, georganiseerd door alle Zuid-Hollandse wielerverenigingen op of nabij hun eigen wielerpar cours, moest Jaco van der Eijk zijn voorsprong van negen punten ver dedigen op zijn naaste en enig over gebleven concurrent Aad Treurniet uit Berkel en Rodenrijs. Op het door de overvloedige regen val zeer zware parcours slaagde de renner van het Goudse Excelsior, ondanks kettingproblemen, in zijn missie. Door zijn tiende plaats in Rotterdam had Van der Eijk in totaal 150 punten vergaard en kon hij na afloop op het hoogste plekje van het podium plaatsnemen. De inmiddels 43-jarige kweker deed dit seizoen voor het eerst mee aan deze compe titie in de mountainbikeklasse. Jongen Under 20 speelden tegen het Goudse Springers een leuke wedstrijd. M Waddinxveen - De eerste wedstrijd in 2011 voor het Flyers' thuispubliek werd vrijdagavond, tijdens de infor mele nieuwjaarsborrel van de Wad- dinxveense basketballers, gespeeld. De eer viel Flyers heren Under 20 ten deel en ze deden het goed. De Wad- dinxveners spelen voor het eerst in deze leeftijdsklasse. Gecoacht door Fred van Noort, speelden de jongens de eerste helft heel beheerst. Er werd tijd genomen het aanvalsspel op te zetten, zelfs te oefenen. Na rust mochten de Flyers gaan voor de scores en werd ook verdedigend een tandje bij gezet. Toen was van een enigszins gelijke strijd geen sprake meer. Vrijuit spelend won Flyers met 65-32. Zaterdag trad Flyers' laatste deel nemer aan de bekerstrijd aan in De Duikelaar, de jongens Under 12. De jongens moesten hun meerdere er kennen in de in een hogere klasse uitkomend teams van Binnenland en Jumpers. Tegen de derde tegenstan der, het Delftse DAS, werd het een spannende wedstrijd. Na een gelijke stand bij rust was het Flyers dat net wat meer scoorde en met 24-20 won. In de beker gaan de jongens niet door maar een goede overwin ning hebben ze op zak. Vrijdag 21 januari om 21.00 uur speelt Flyers heren 1 thuis tegen Juventus. 22/01 Be Fair - LSW'70 22/01 Spirit - Moerkapelle 23/01 Sparta AV - Nieuwerkerk 23/01 ONA - Moordrecht 23/01 SVS - Groeneweg 23/01 Cabauw - ASW 23/01 Groeneweg - Bergambacht 23/01 ASW - Lugdunum 21/01 Waddinxveen Flyers H - Juventus H 22/01 CobraNova D - Waddinxveen Flyers D 22/01 Waterdragers H - BS Leiden H 23/01 Waterdragers D - DAS D 23/01 Ommoord H - IJssel H 23/01 IJssel H - Spirit H 23/01 IJssel D - Dordrecht D 23/01 Forescate D - IJssel D 23/01 Waddinveen H - Berkel Rodenrijs H 23/01 Bleiswijk H - Waddinxveen H 22/01 GKV (G) - CKV Nieuwerkerk 22/01 IJsselvogels - ACKC 22/01 Animo - Korbis 21/01 Castellum - Be Fair 22/01 Dynamo - Rotterdam Volleybal 22/01 VCN - USV Protos 26/01 MVC - Waterlanders 22/01 VollinGo - Be Fair 22/01 Nesselande - Burgst 23/01 Peelpush - VCN 26/01 MVC - Bevoc Waddinxveen - De zaterdagvoet balvereniging Be Fair verlengt het contract met trainer Mark Weel voor het derde jaar. De technische staf en spelersraad zijn unaniem te vreden over de samenwerking met de 36-jarige oefenmeester, maakte de club vrijdag 14 januari bekend. "De jonge selectie speelt in Mark z'n tweede jaar herkenbaar voetbal met veel spelplezier. Be Fair ziet in het derde jaar verdere groeimo gelijkheden in spel en spelplezier. En het bestuur is bovenal content met de waardering die ook Mark uitspreekt voor de Be Fair-organi- satie", aldus een woordvoerder van Be Fair. Nieuwerkerk aan den IJssel - In een goed gevulde Parkzoomhal begon Nieuwerkerk zaterdag aan de re turnronde van de zaalcompetitie tegen een lastige tegenstander. Tjoba stond bij aanvang van dit duel op een tweede plek en de uit wedstrijd werd met 23-20 verloren. In een spectaculair duel wist Nieu werkerk met 23-19 te winnen. De uitslag doet vermoeden dat dit een gemakkelijk overwinning was. Niets was minder waar. Een kwartier voor tijd stond de Zeeuwse formatie nog op een com fortabele 14-18 voorsprong. Vijf waanzinnige minuten zetten de wedstrijd volledig op zijn kop. Zes goals op rij en Nieuwerkerk stond met 20-18 voor. Frangois Ugen was the man of the match en kreeg een ovationeel applaus bij zijn publieks- wissel in de laatste minuut. De ploeg van Van Klooster en Ver beek komt met deze overwinning op een tweede plek. Deze positie wordt gedeeld met Oranje Wit en Oost Arnhem. GKV staat nog al tijd eerste met twee punten meer en een wedstrijd minder. Volgende week mag Nieuwerkerk op bezoek bij GKV. Edson Felicissimo, de Braziliaanse speler van Rotterdam Volleybal (foto: Jan van Woerden, Clips Fotografie!. Rotterdam - Rivium Rotterdam Vol leybal speelde donderdag 13 januari in eigen huis tegen de nummer vier van de A-league Langhenkel Volley uit Doetinchem. In een spannende wedstrijd wisten de Rotterdammers de strijd na vijf sets in hun voordeel te beslissen. Via de setstanden 25- 23, 22-25, 29-27, 19-25 en 15-9 werd het een 3-2 overwinning. In de eerste set zorgden de Lang henkel spelers met hun service voor druk op de verdediging en pas bij 19-21 konden de Rotterdammers met Robin Overbeeke in een hoofd rol de set kantelen. De tweede set liepen de Rotterdammers achter de feiten aan en nam Langhenkel al snel vijf punten voorsprong. Dank zij sterk spel van Michael Parkinson kon Rotterdam tot twee punten naderen, maar daar bleef het bij. Rotterdam Volleybal nam via Edson Felicissimo en Michael Parkinson een 7-4 voorsprong in de derde set maar wist deze niet vast te houden. Bij 21-24 wist Langhenkel drie set- points te bemachtigen. Bij 25-24 kreeg Rotterdam Volleybal voor de eerste keer een setpoint, maar ook dit werd weggewerkt. Robin Over beeke zorgde met zijn blok voor de uiteindelijke setwinst. De vierde set gaf een gelijk opgaande strijd te zien tot 16-17 daarna wist Langhenkel met sterk aanvalsspel de druk op te bouwen en ging de set verloren. In de beslissende vijfde set zat Rotterdam Volleybal vanaf het begin in het goede ritme bouw de voorsprong rustig uit en won de set en de wedstrijd.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 38