Zuidpias Verkiezing Provinciale Staten 2 maart 2 maart 2011 ProvincialeStatenSflERKIEZINGENl gemeente WEEK VERVOLG BEKENDMAKINGEN HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DE ZUID PLAS 19 JANUARI 2011 Bekendmaking Wet milieubeheer Aangevraagde omgevingsvergunning(en) Verleende omgevingsvergunning(en) Bekendmaking Wet algemene bepalingen omgevingsrecht Stemmen bij volmacht Stemmen in een andere gemeente met een kiezerspas Heeft u op 16 februari nog geen stempas ontvangen? www.ruimtelijkeplannen.nl (vul bij ID in: NL.IMRO.1982.SvGroeneZoom-Ow01], Het plan is ook te downloaden vanaf de FTPserver van de gemeente (http://zuidplas.gemeen tedocumenten. nl). Op de website van de gemeente Zuidpias is het plan tevens als pdf- bestand in te zien (www.zuidplas.nl). Reageren Gedurende de inzagetermijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zienswijzen op het ontwerpbestemmingsplan naarvoren brengen. Schriftelijk Uw zienswijze sturen aan de raad van de gemeente Zuidpias, Postbus 100, 2910 Nieuwerkerk aan den IJssel. Mondeling Voor het mondeling indienen van uw ziens wijze kunt u een afspraak maken met het secretariaat van de afdeling VROM, telefonisch bereikbaar via tel. (0180) 639 960. Meldingen Burgemeester en wethouders hebben de volgende meldingen ontvangen: Meldingen op grond van artikel 8.AO van de Wet milieubeheer Voor grote groepen gelijksoortige bedrijven gelden algemene regels die zijn vastgelegd in de Algemene Maatregelen van Bestuur. Een milieuvergunning is dan niet nodig. Het bedrijf kan volstaan met een melding van de activiteiten. Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer W. van der Heide B.V., Eerste Tochtweg 3A, 2913 LP Nieuwerkerk aan den IJssel, voor de plaatsing van een warmtekrachtinstallatie. Tegen een melding op grond van artikel 8.A0 van de Wet milieubeheer kunt u geen bezwaar indienen of beroep instellen. De stukken lig gen niet ter inzage. Vergunning Burgemeester en wethouders hebben de volgende vergunning gewijzigd op grond van artikel 8.23 (Wm): Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard, Awzi Kortenoord: oprichtingsvergunning d.d. 5 juni 2007 voor een afvalwaterzuiveringsinstallatie op het perceel Van Gennepweg 1, 2911 BS Nieuwerkerk aan den IJssel. Dit besluit kunt u van 20 januari tot en met 3 maart 2011 inzien bij de gemeente Zuidpias. Binnen deze termijn kunt u beroep tegen een besluit instellen bij de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Een besluit blijft van kracht wanneer u beroep instelt, tenzij u een voorlopige voorziening aanvraagt bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. In beide gevallen moet u een bepaald bedrag (griffierecht) betalen. Beroep kan worden ingesteld door: belanghebbenden die eerder zienswijzen hebben ingebracht over een ontwerpbesluit; belanghebbenden die het niet eens zijn met de wijzigingen ten opzichte van een ontwerpbesluit; belanghebbenden die redelijkerwijs niet in staat waren hun zienswijzen in te brengen over een ontwerpbesluit. Inzage Voor inzage en informatie kunt u tijdens kantooruren terecht in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel (telefoon 0180-330309). Voor inzage buiten kantooruren kunt u een afspraak maken. Deze bekendmaking staat ook op de website van de Milieudienst Midden-Holland, www.milieudienstmiddenholland.nl. ZEVENHUIZEN Noordeinde 57 (2761 BR) Plaatsen A reclameborden (ontvangen 10-01-2011) Noordeinde 75a (2761 BR) Verplaatsen voordeur naar voorzijde woning (ontvangen 08-01-2011) Zuideinde 1a (2761 DA) Plaatsen stelconplaten Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel: (0180) 330 A88. Aanvraag omgevingsvergunning Burgemeester en wethouders hebben de volgende aanvraag ontvangen: Aanvraag omgevingsvergunning milieuneu- trale verandering Voor bepaalde veranderingen binnen een inrichting kan worden volstaan met het volgen van een kortere procedure voor het verlenen van een omgevingsvergunning. Een aanvraag hiertoe is ingediend door: Exportslachterij Clazing B.V.: plaatsing koel installatie en verlenging termijn van brijn- lozing op het perceel Bierhoogtweg 17, 2761 JH Zevenhuizen. De aanvraag is ingediend op 31 december 2010. De ingediende aanvraag ligt niet ter inzage. Deze bekendmaking staat ook op de web site van de Milieudienst Midden-Holland, www.milieudienstmiddenholland.nl. De burgemeester van Zuidpias maakt bekend dat het bij de aanstaande verkiezing van de leden van provinciale staten van Zuid- Holland in kieskring A (Leiden) op woensdag 2 maart 2011 een kiezer is toegestaan bij volmacht te stemmen. Daarbij gelden de volgende bepalingen. A. Machtiging door schriftelijke aanvraag 1. Bij Afdeling Publiekszaken (verkiezingen) van de gemeente zijn kosteloos formulie ren verkrijgbaar voor de verzoekschriften om bij volmacht te mogen stemmen. 2. Het verzoekschrift moet uiterlijk op woensdag 16 februari 2011, door de kiezer worden ingediend bij de burgemeester van de gemeente, waar hij/zij op dinsdag 15 januari 2011 als kiezer is geregistreerd. Het verzoekschrift kan niet worden inge diend door de kiezer aan wie een kiezers pas is verstrekt. 3. Degene die zich bereid heeft verklaard als gemachtigde op te treden, moet op dinsdag 18 januari 2011 als kiezer zijn geregistreerd. A. Bij inwilliging van het verzoek ontvangt de gemachtigde een volmachtbewijs. 5. Een volmachtgever is niet bevoegd de volmacht in te trekken of zelf aan de stem ming deel te nemen. B. Machtiging door overdracht van de stempas 1. De kiezer kan een andere kiezer die in dezelfde gemeente als kiezer is geregi streerd, machtigen om voor hem/haar te stemmen. 2. De kiezer tekent daartoe het formulier dat voorkomt op de stempas en laat de kaart door de gemachtigde medeondertekenen. 3. De kiezer draagt de, aldus in een vol machtbewijs omgezette, stempas aan de gemachtigde over. A. Tevens moet de kiezer een kopie van een geldig identiteitsbewijs aan de gemach tigde meegeven. Dit kopie moet de gemachtigde aan de voorzitter van het stembureau laten zien. 5. Het overdragen, van de in volmachtbewijs omgezette stempas, kan tot en met de dag van de stemming. 6. Een volmacht dat is verleend door overdracht van de stempas kan, tot het uitbrengen van een stem door de gemach tigde, door de volmachtgever worden ingetrokken. Een kiezer mag niet meer dan 2 (twee) volmachten aannemen. De volmachtstem dient tegelijk met de eigen stem te worden uitgebracht. Nadere inlichtingen worden verstrekt door afdeling Publiekszaken (verkiezingen), Raadhuisplein 1. Plaats: Nieuwerkerk aan den IJssel Datum: 18 januari 2011 De burgemeester voornoemd, dhr. K.J.G. Kats De burgemeester van Zuidpias maakt bekend dat het bij de aanstaande verkiezing van de leden van provinciale staten van Zuid-Holland in kieskring A (Leiden) op woensdag 2 maart 2011 een kiezer is toegestaan zijn/haar stem uit te brengen in een andere gemeente binnen het gebied waarvoor de verkiezing geldt. Daarbij gelden de volgende bepalingen. A. Schriftelijke aanvraag 1. Bij afdeling Publiekszaken (verkiezingen) van de gemeente zijn kosteloos formulie ren verkrijgbaar voor verzoekschriften om in een ander gemeente aan de stemming te mogen deelnemen. 2. Het verzoekschrift, alsmede de stempas (indien reeds verstrekt), moeten uiterlijk op woensdag 16 februari 2011, door de kie zer worden ingediend bij de burgemeester van de gemeente, waar hij/zij op dinsdag 18 januari 2011 als kiezer is geregistreerd. 3. Het verzoek wordt niet ingewilligd, wan neer het de verzoeker is toegestaan om bij volmacht aan de stemming te mogen deelnemen. A. Bij inwilliging van het verzoek wordt de beslissing op de stempas gesteld, die daardoor wordt omgezet in een kiezerspas. B. Mondelinge aanvraag 1. De kiezer dient hiertoe, na ontvangst van de stempas, doch uiterlijk op de vijfde dag voor de stemming de stempas over te leg gen bij afdeling Publiekszaken (verkiezin gen) van zijn/haar woonplaats waar hij zij op dinsdag 18 januari 2011 als kiezer is geregistreerd. 2. Het verzoek wordt niet ingewilligd, wan neer het de verzoeker is toegestaan om bij volmacht aan de stemming te mogen deelnemen. 3. Bij inwilliging van het verzoek wordt de beslissing op de stempas gesteld, die daar door wordt omgezet in een kiezerspas. Een eenmaal verstrekte kiezerspas kan bij verlies niet worden vervangen. Als u gaat stemmen moet u naast uw kiezerspas ook een geldig identiteitsbewijs overleggen (mag 5 jaar verlopen zijn). Als u zich niet kunt iden tificeren mag u niet stemmen. Nadere inlichtingen worden verstrekt door afdeling Publiekszaken (verkiezingen), Raadhuisplein 1. Plaats: Nieuwerkerk aan den IJssel Datum: 18 januari 2011 De burgemeester voornoemd, dhr. K.J.G. Kats U kunt uiterlijk maandag 28 februari 2011 tot 15.00 uur in persoon een vervangende stem pas aanvragen bij de afdeling Publiekszaken (verkiezingen). Vergeet niet om een geldig identiteitsbewijs mee te nemen.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 6