O nnP Dierencentrale HART VAN HOLLAND FAMILIEBERICHTEN 26 JANUARI 2011 25 Lena Verweij-van Vliet Petronella van der Wel - Koene Herman Hoos Willem Gerrit van Vliet T. van der Knijff - Breedijk Piet van Vliet S3 HART VAN HOLLAND Zover wij konden zijn wij met je meegegaan, de laatste fase moest je alleen doorstaan. Moeder, je was een schat voor ons allen, je te moeten missen zal ons zwaar vallen. Heel trots zijn wij, zo een moeder en oma te hebben gehad. Je blijft altijd bij ons, diep in ons hart. Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie herinneringen, geven wij kennis van het geheel onverwacht overlijden van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en mijn schoonzuster weduwe van Cornelis Verweij 9 augustus 1923 23 januari 2011 Elly en Thijs Nely (in gedachten) en Piet Arie en Nel Kleinkinderen Achterkleinkinderen Tante J o Correspondentieadres: A. Verweij Akkerstraat 5 2761 XK Zevenhuizen Ma is overgebracht naar uitvaartcentrum Van der Spek, Fascinatio Boulevard 822 te Capelle aan den IJssel, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden vrijdag 28 januari om 11.30 uur in de aula van crematorium IJsselhof, Goejanverwelledijk 6 te Gouda. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. In het huis mijns Vaders zijn vele woningen - anders zou ik het u gezegd hebben - want Ik ga heen om u een plaats te bereiden; Johannes 14:2 Dankbaar en verdrietig maar met fijne herinneringen aan haar liefde en zorgzaamheid, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoe der, zus, schoonzus en tante in de leeftijd van 87 jaar echtgenote van Arie van der Wel t 13 maart 2006 Jeanne en Arie Arjen en Alexandra, Thijs, Niels Rick en Linda Jan en Annette Ary Jan en Anneke, Maayke, Lieke Kristian en Ruth, Bram, Luuk Inge en Robert-Jan Johan en Cocky Nelleke en Rolf, Amber Marije en Oscar, Jort, Rens Sofie Suze en Frank en verdere familie 20 januari 2011 Dorpsstraat 144a Zevenhuizen Correspondentieadres: A. Herweijer - van der Wel Burgemeester Klinkhamerweg 69 2761 BD Zevenhuizen De begrafenis heeft maandag 24 januari plaatsgevonden op de Algemene Begraafplaats te Zevenhuizen. Sinds ik het weet, is God mij meer nabij En vaak, in d'ernst van 't aardsche spel verloren, Zoo ernstig en zoo diep als ooit te voren, Gevoel ik plots Gods glimlach over mij. Jacqueline E. van der Waals Onze lieve Herman is overleden 21 april 1937 t 23 januari 2011 Annelies Hoos - Leentvaar Haitse Janne Wytse en Nicole Meike Joris Lange Zijde 38 2761 AW Zevenhuizen Vrijdag 28 januari om 13.30 uur zal de afscheidsdienst worden gehouden in de Ontmoetingskerk, Dorpsstraat 106 te Zevenhuizen. Aansluitend zullen wij hem begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats, Zuidplasweg 3 te Zevenhuizen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de kerk. Bedroefd, maar dankbaar voor de goede herinneringen en dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, delen wij mee dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve broer, zwager, oom en neef - Wim - Nieuwerkerk aan den IJssel 14 januari 1929 Nieuwerkerk aan den IJssel 20 januari 2011 Arie en Aartje Maaike en Adriaan t Cor en Anneke Antje en Thijs"t Gerrit en Corrie en verdere familie Dianthus Nieuwerkerk aan den IJssel Correspondentieadres: M. de Koning-van Vliet Mezendaal 162 x 2914 EE Nieuwerkerk aan den IJssel De crematieplechtigheid heeft inmiddels plaatsgevonden in crematorium Schollevaar te Capelle aan den IJssel. Wij danken u hartelijk voor al het meeleven na het overlijden van onze geliefde moeder en (over) oma Moerkapelle, januari 2011 Familie Van der Knijff Helaas is het onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben ondervonden na het overlijden van mijn dierbare man, vader,schoonvader en opa Daarom willen wij op deze wijze laten weten dat uw aanwezigheid bij de begrafenis, de bloemen en de vele kaarten ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn. Mevr.G.van Vliet - Kalkman Kinderen en kleinkinderen Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Bos koop, Zevenhuizen, Moerkapelle, Oud Verlaat, Nieuwerkerk aan den IJssel, Moordrecht, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van 44.000 exemplaren Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Elgersma Media Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Telefoon 0180-632289 Fax 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 10.00 uur. advertenties: maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateri aal (indien gereserveerd): dinsdag 10.00 uur. Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden me dedeling in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden advertenties voor pu blicatie in het Hart van Holland te weigeren. Krant niet ontvangen? Elgersma Media, telefoon 0180-632289 (tijdens kantooruren) Niets uit deze uitgave mag worden vermenigvuldigd zonder schrifte lijke toestemming van de uitgever. Het Hart van Holland is lid van het: Vermist Poes, grijs gevlekt met veel wit, Peter Zuidlaan Waddinxveen. Gevonden Kat, zwart, witte kin, bef, buik, voe ten voor en sokken achter, Oost Ringdijk Moordrecht. Kat, zwart, witte bef, sokken en neus, Boslaan Zevenhuizen. Kater, rood, witte borst, poten en snuit door over neus, rode vlekjes rond neus, hapjes uit oren, afgebro ken hoektand, Halve Raak Boskoop. Konijn, zwart-wit, grijze manen, A. van het Hartweg Nieuwerkerk aan den IJssel. Voor meer informatie: 0186-601199 en www.dierencentrale.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 25