Nieuwerkerk zakt weg Concert Thunderbirds Mission Olympic Lekkielek Leden vergadering Rode Kruis Zuinige zege NieMo Hard werken wordt beloond jUdo Feest voor Cliniclowns Van der Vliet opnieuw op het podium Klinkende winst Van Ommeren behoudt koppositie Voetbal - HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 26 JANUARI 2011 Korfbal Waterpolo Jeu de boules Schaken Nieuwerkerk aan den IJssel - Mitchel van derVliet stond zaterdag 22 janu ari bij het Goedraad judotoernooi in Bodegraven ingedeeld, in een poule met vijf andere judoka's. Zijn eerste partij ging verloren op scheidsrech- tersbeslissing nadat beide judoka's niet tot scoren wisten te komen. Van der Vliet was gewaarschuwd en ging in de volgende partijen steeds voort varend van start. Met verschillende technieken wist hij al zijn partijen vroegtijdig te beslissen en behaalde zo een mooie tweede plek. Nieuwerkerk aan den IJssel - In 't Blok werd vrijdag 21 januari een groot feest onder de naam 'Clow- nesque' gehouden, georganiseerd door vijf eerstejaarsstudenten van de opleiding Vrijetijdsmanagement van Hogeschool Rotterdam, met als doel geld op te halen voor het goede doel CliniClowns. Er kwamen heel wat be zoekers op af en met de kaartverkoop is een mooi bedrag binnengehaald voor dit goede doel. DJ's DJRabano, Ekim en Mathiaz aka Noizebusters zorgden voor de muziek. Nieuwerkerk aan den IJssel - CKV Nieuwerkerk heeft het niet gered in de wedstrijd tegen GKV. In een doelpuntrijk duel werd het uitein delijk 25-22. Door twee ijzersterke fases van GKV, zowel aan het begin van de wedstrijd als direct na de rust, werd de wedstrijd geen mo ment spannend. De 6-0 achterstand na vier minuten was een tegenvaller waar Nieuwerkerk de gehele wed strijd tegenop moest boksen. Dit lukt niet als beide spitsen samen tot drie rake schoten komen. In de slotfase mocht Nieuwerkerk nog een klein beetje hopen, maar zeker in de tweede helft was Rachid Maachi steeds op de juiste momenten tref zeker. Nieuwerkerk bracht te weinig en GKV won verdiend. Door dit re sultaat zal Nieuwerkerk niet meer meedoen om de eerste plek. Zoetermeer - The Thunderbirds hou den een jubileumconcert op zater dag 12 februari in De Keerkring aan de Chaplinstrook 2-6. De band, met veel trouwe fans in Zevenhuizen, bestaat 35 jaar. Het concert is vrij toegankelijk. Reserveren: atlantisl @zonnet.nl Nieuwerkerk aan den IJssel - Met een opnieuw klinkende overwinnig heeft team een van Jeu de Boules Club Nieuwerkerk haar cyclus voor het verenigingskampioenschap af gesloten. Ditmaal werd het eerste team van JBC Vlaardingen met 6-1 en een saldo van 32 punten ruim verslagen. De maximale score van 7-0 was net niet haalbaar. Het team van Rob en Lida Brokling, Ron Bak ker, Peter Troost, Arie van den Berg en de voor Wim Zwang invallende Ernst Harms is hiermee verdienste lijk tweede geworden in haar klasse. Wordt u ook in Wikileaks genoemd Of was u toch niet zó beroemd Hieid Amerika u stiekem in de gaten Of probeerde men ook u om te pra ten Harry de Jong Moerkapelle - Het Rode Kruis, af deling Zevenhuizen-Moerkapellem houdt haar algemene ledenverga dering op dinsdag 15 februari in het Rode Kruisgebouw, Moerveen 1. Aanvang 20.00 uur. Nieuwerkerk aan den IJssel - De mannen van WSG NieMo-Van Vliet behaalden zaterdag in het Nieuwer- kerkse Polderbad een zuinige zege op Wiekslag. Er vielen maar zeven tref fers, waarvan vijf voor de thuisclub: 5-2. Trainer/coach Sander Boer en assi stent Meivin Blokland konden geen beroep doen op Maurits Meeuwisse waardoor het in aanvallend opzicht minder sterk was dan normaal. Kan sen werden er tegen de nummer acht op de ranglijst volop gecreëerd, maar in de eindpass waren de gast heren slordig. Daarentegen stond de verdediging als een huis. Door het sterke spel van onder meer Jos van Tiel konden de bezoekers uit Alblas- serdam nauwelijks iets uitrichten. NieMo nam pas in de vierde periode goed afstand. Nadat Jos van Tiel uit een overtalsituatie drie seconden voor het einde van de derde periode 3-2 had gemaakt, loodsten Kevin Neleman en Harold Fischer de thuis club in veilige haven. Zevenhuizen - De meiden van Groe- neweg waren zondag 23 januari in de belangrijke thuiswedstrijd tegen Bergambacht gebrand op de over winning. De uitwedstrijd was met 1-2 verloren gegaan omdat er te weinig speelsters beschikbaar wa ren. Groeneweg begon goed aan de wedstrijd en zette Bergambacht vast op eigen helft. Tot de zestien meter ging dat goed maar door het goede verdedigen van Bergambacht kwa men er geen kansen. De ruststand was dan ook 0-0. Na rust was het Bergambacht dat beter ging voet ballen en Groeneweg moest terug op eigen helft. Na vijftien minuten herpakte Groeneweg zich en hielden de ploegen elkaar in evenwicht. In de vijfenzestigste minuut was het Tansu Ygit die de 1-0 scoorde. Ber gambacht zette alles op de aanval en werd nog twee keer gevaarlijk voor het doel van Groeneweg. Dit leverde echter geen doelpunten op, maar er kwam wel meer ruimte achterin en in de zesentachtigste minuut was het Tansu Ygit die de 2-0 scoorde. Coach Frans den Hollander "mijn complimenten aan de ploeg, ze heb ben er hard voor gewerkt en het was een dik verdiende overwinning." Moerkapelle - Gerard van Ommeren behield vrijdagavond in de interne competitie van schaakvereniging Moerkapelle de koppositie door re mise te spelen tegen Andre Nieuw- laat. Leerlingen moetin teamverband twintig takken van sport beoefenen. Regio - Jongeren van 275 middel bare scholen strijden tijdens Mis sion Olympic om het nationale kam pioenschap voor scholen in twintig takken van sport. Dit jaar er is met 275 deelnemende scholen een re cordaantal inschrijvingen. Mission Olympic is de grootste lan delijke schoolsportcompetitie van Nederland. Vanuit de regio doen leerlingen mee van Scholenge meenschap De Goudse Waarden en Coornhert Gymnasium uit Gouda en jongeren van het Comenius College, locatie Pelikaan, uit Capelle aan den IJssel. De strijd barst als eerste los tijdens regionale kampioenschappen, waar in gestreden wordt om een plek in de nationale finale. Rond half april moeten alle regionale kampioen schappen zijn gespeeld. The School Final is op 10 juni. Vijfduizend fina listen reizen dan af naar het Olym pisch Stadion in Amsterdam. Mission Olympic zet voor 2011 een aantal bekende topsporters in om de deelnemers te inspireren en aan te moedigen tijdens de schoolsport competitie. Deze sporters zijn turner Epke Zonderland en gouden medail lewinnaars Minke Booij (hockey), Mark Huizinga (judo) en Bas van de Goor (volleybal). De gebroeders Vroegindeweij speel den tegen elkaar en Maarten was zo vriendelijk zijn dame in de aanbie ding te doen wat door Wouter gretig werd geaccepteerd. Marcel de Haan won vrij snel van Jan Noorland door torenwinst. Henk Doornhein en Jo- janneke Weijermars speelden remise, een uitslag die ook op het bord kwam bij de partij tussen Jan Blok en Ad Voerman, na een spannende partij die door eeuwig schaak tot een ein de kwam. De dit jaar sterk spelende Freek Hofman nam zeer terecht het remiseaanbod van Kevin Bakker niet aan en won gedecideerd. Tenslotte won Jurian van der Waal verdiend van Frits van der Starre. Stand: I.Gerard van Ommeren, 2. Andre Nieuwlaat, 3. Hugo van Ette ren, 4. Arian de Bruijne, 5. Wouter Vroegindeweij.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 29