Iedere zaterdag makelaardij na ■-.van 't hof www.hof-makelaardij.nl BOSKOOP WADDINXVEEN Tesselschadelaan 15 ZEVENHUIZEN WADDINXVEEN HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 26 JANUARI 2011 WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN MOERKAPELLE r makelaardij Ga voor ons complete woningaanbod naar Volg ons nu ook op twitter: www.twitter.com/HofWaddinxveen van 't hof Aan onvolkomenheden in deze advertentie kunnen geen aanspraken worden ontleend. Vrijstaande woning Riante garage c.q. hobbyruimte Grote binnentuin met royale vijver Landelijk gelegen vrijstaande woning met rondom gelegen tuin, parkeren op eigen terrein, voormalige kas, thans deels in gebruik als garage e.q. hobbyruimte en deels in gebruik als binnentuin met royale vijver en beplanting 155 m2). Bwjr. 1985,1540 m2 eigen grond, gebruiksoppervlakte wonen 124 m2 en inhoud 410 m3. De woning mag vergroot worden tot 750 m3. Ind.: Entree/hal met hardhouten trapopgang; Toilet met fonteintje; 1 Slaapkamer; Badkamer met douche, dubbele wastafel met meubel en designradiator; Fraaie lichte woonkamer met haard en toegang middels openslaande deuren tot de achtertuin; Open keuken met dubbele rechte luxe keukenopstelling v.v. diverse inbouwapparatuur;'Bijkeuken met c.v.-combiketel en aansluiting wasapparatuur. 1e Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer met gevelbrede dakkapel, vaste kast en inloopkast met dakkapel; 1 Slaapkamer, thans in open verbinding met de overloop, met gevelbrede dakkapel aan de achterzijde en dakkapel aan de voorzijde; Een andere indeling met meerdere kamers en/of extra badkamer is op eenvoudige wijze te realiseren. 7-Kamer eengezinswoning Kunststof kozijnen met dubbel glas en rolluiken In een rustige en kindvriendelijke woonomgeving gelegen Goed onderhouden eengezinswoning met maar liefst 6 slaapkamers en een zeer grote dakkapel. Verzorgde en fraai aangelegde voor- en achtertuin met vijver en achterom. Vrijstaande stenen berging met extra groepenkast v.v. puntdak (met vliering) en veranda. Bwjr. 1975,125 m3 eigen grond, inhoud 373 m3 en gebruiksoppervlakte wonen van 112 m3. Ind.: Entree/hal met meterkast en kast; Toiletruimte met hangcloset en fonteintje; Tuingerichte woonkamer met trapkast; U-vormige open keuken met granieten werkblad, close-in boiler en inbouwapparatuur; Beg. grond met plavuizenvloer. 1e Verd.: Overloop met kast; 3 Slaapkamers; Badkamer met douchehoek, hangcloset, wastafelmeubel, designradiator, wasmachineaansluiting en mechanische ventilatie. 2e Verd.: Overloop met c.v.-combiketel, dakvenster, bergruimte en bergvliering; 3 Slaapkamers, waarvan 2 met dakkapel, 1 met dakvenster en 1 met airco; Gehele verdieping met laminaatvloer. Bijz.: Muur-, vloer- en dakisolatie. 6-Kamer hoekherenhuis 2 parkeerplaatsen op eigen terrein In een zeer kindvriendelijke omgeving gelegen In de wijk Swanla gelegen goed onderhouden hoekherenhuis met 5 slaapkamers. Gebouwd in de stijl van de Amsterdamse school. Achtertuin met houten berging en achterom. Bouwjaar 2004/2005, 201 m3 eigen grond, 177 m3 gebruiksoppervlakte wonen en 611 m3 inhoud. Ind.: Entree/hal voorzien van plavuizenvloer en glazen pui; Meterkast (6 groepen en 2 aardlek schakelaars); Toilet met fonteintje; Bergkast; Woonkamer voorzien van parketvloer en openslaande deuren; Open keuken met plavuizenvloer en luxe, rechte keukenopstelling voorzien van composiet werkblad en inbouwapparatuur; Spachtelputz wandafwerking. 1e Verd.: Overloop; 3 Slaapkamers; Badkamer met ligbad, douchecabine, toilet en wastafel; De gehele verdieping is voorzien van een laminaatvloer. 2e Verd.: Overloop 2 Slaapkamers met dakvenster; Waskamer met c.v.-combiketel (AWB), WarmteTerugWin-installatie, wasmachine,- en drogeraansluiting; Op deze verdieping ligt een grindvloer. NVM Kantoren in Alphen aan den Rijn, Gouda, Waddinxveen en Zoetermeer 5-Kamer eengezinswoning Op loopafstand van winkels, scholen en openbaar vervoer Diverse dakbedekkingen vernieuwd in 2010 Goed onderhouden hoekwoning met aangebouwde bijkeuken/ berging, voortuin en ruime, zonnige en grotendeels bestrate achtertuin met garage en achterom. Bwjr. 1971,181 m2 eigen grond, gebruiksoppervlakte wonen 128 m2 en 416 m3 inhoud. Ind.: Entree/hal met plavuizenvloer, meterkast en toiletruimte met hangend toilet en fonteintje; L-vormige woonkamer met plavuizenvloer; Open keuken met deur naar de achtertuin en rechte, lichte keukenopstelling v.v. inductie kookplaat, afzuigkap en combimagnetron; Bijkeuken/berging met deur naar achtertuin, wasmachine- en drogeraansluiting. 1e Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer met laminaatvloer en wastafel; 1 Slaapkamer met deur naar plat; 1 Slaapkamer met laminaatvloer; Badkamer met douchecabine met thermostaatkraan, wastafelmeubel, hangend toilet en designradiator..2e Verd.: Overloop met dakvenster, c.v.-combiketel en gedeelde dakkapel; 1 Zolderslaapkamer met laminaatvloer, bergruimte achter knieschotten en 2 dakkapellen. Bijz.: Gedeeltelijk dubbel glas; Vloerisolatie; Dakgoten vernieuwd in 2010. 2-onder-1 kapwoning met 4 slaapkamers Inpandig te bereiken garage Gelegen nabij winkels, scholen en openbaar vervoer In het ruim opgezette gedeelte van Zuidpias 90 gelegen, mooie 2-onder-1 kapwoning met 4 slaapkamers, inpandig te bereiken garage, voortuin met ruime parkeermogelijkheid en fraai aangelegde zonnige achtertuin met vrijstaande houten tuinberging. Bwjr. 1998, 230 m2 eigen grond, gebruiksoppervlakte wonen 144 m2 en inhoud 577 m3. Ind.: Entree/ruime hal; Toilet met fonteintje; Open keuken met L-vormige keukenopstelling met granieten blad en v.v. diverse inbouwapparatuur; Z-vormige lichte woonkamer v.v. massief houten visgraatparket, trapkast en toegang middels zowel een schuifpui als een loopdeur tot de achtertuin. 1e Verd.: Overloop; Badkamer v.v. ligbad, douchecabine en vaste wastafel; Toilet met fonteintje; 1 Ruime slaapkamer; 1 Slaapkamer (voorheen 2, welke op eenvoudige wijze weer als 2 slaapkamers in gebruik kan worden genomen). 2e Verd.: Overloop; Open, betegelde was- en stookruimte; Betegelde inloopkast/bergruimte; 1 Slaapkamer v.v. dakkapel; 1 Slaapkamer v.v. dakkapel. 3-Kamer (voorheen 4 kamer) appartement Bijdrage VvE 133,00 p.m. (incl. voorschot stookkosten) Gunstig gelegen t.o.v. winkels, NS-station en het Gouwebos Geheel gemoderniseerd, keurig afgewerkt appartement gelegen op de 3e verdieping. Door de nette vloer- en wandafwerking is het appartement in feite zo te betrekken. Bwjr. 1965, gebruiksoppervlakte wonen 75 m2, gebouwgebonden buitenruimte 4 m2 (balkons) en 233 m3 inhoud. Ind.: Ruime entree/hal met laminaatvloer en meterkast;- Royale lichte woonkamer met laminaatvloer, spachtelputz wandafwerking, vaste kast en balkon (W) met vlonderdelen en elektrische zonwering; 1 Slaapkamer met vaste kast en balkon; Toiletruimte met hangcloset en marmeren vloer; Vergrote badkamer met wastafel, ligbad met hardglazen spatscherm, wastafel en mechanische afzuiging; 1 Slaapkamer met spachtelputz wandafwerking en schuifwandkast, waar tevens de boiler 2005,80 liter) is gesitueerd; Gesloten keuken met balkon (0), aansluiting wasapparatuur, rechte opstelling met inbouwapparatuur en 2e werkblad met inbouwkoelkast. Bijz.: Geheel v.v. kunststof kozijnen met dubbelglas; Blokverwarming. 4-Kamer eengezinswoning Nabij scholen, winkels en openbaar vervoer Dubbel glas In de Vondelwijk gelegen eengezinswoning met voortuin, achtertuin met sierbestrating, berging en achterom. Bwjr. 1963,147 m2 eigen grond, gebruiksoppervlakte wonen 101 m2, 347 m3 inhoud. Ind.: Entree/hal v.v. lichte plavuizenvloer met vloerverwarming, trapkast, meterkast en toiletruimte met hangend toilet; Ruime doorzon woonkamer v.v. lichte plavuizenvloer met vloerverwarming en structuurverf wandafwerking; Open keuken met deur naar de achtertuin, lichte plavuizenvloer en L-vormige in lichte houtkleur uitgevoerde keukenopstelling (circa 2007) met keramische kookplaat, afzuigschouw en vaatwasmachine. 1e Verd.: Overloop met vaste kast; Wasruimte met wasmachineaansluiting; 2 Slaapkamers; Geheel betegelde badkamer v.v. ligbad (whirlpool), douchecabine, vaste wastafel, designradiator en hangend toilet 2e Verd.: Overloop met c.v.-combiketel (huur) en bergruimte achter knieschotten; Ruime zolderslaapkamer met bergruimte achter knieschotten en dakkapel. 2-Kamer (voorheen 3-kamer) appartement Bijdrage VvE 59,05 p.m. Geheel dubbel glas en kunststof kozijnen aan de voorzijde Op de 2e verdieping gelegen goed onderhouden 2 (voorheen 3) kamer appartement met berging in de onderbouw, 2 balkons en gezamenlijke tuin op de begane grond. Het compex is te bereiken middels een gesloten entree met intercom. Bwjr. 1960, gebruiksoppervlakte wonen 64 m2, gebouwgebonden buitenruimte 4 m2 (balkon en loggia) en 200 m3 inhoud (gemeten conform NEN 2580). Winkels, wekelijkse markt en openbaar vervoer op loopafstand gelegen. Ind.: Entree/hal met spachtelputz en vaste kast; Meterkast (3 groepen); Toiletruimte met staand closet; 1 Slaapkamer met vaste kast en openslaande deuren naar het balkon (0); Doorzonwoonkamer met vrij uitzicht, laminaatvloer en vaste kast v.v. c.v.-ketel (Remeha huur); Gesloten keuken met rechte lichte keukenopstelling v.v. gaskookplaat; Vanuit de keuken is er toegang tot het balkon (W) met afgesloten bergkast; Grotendeels betegelde badkamer met douchehoek, thermostaatkraan en wasmachineaansluiting. Zuidplaslaan 432 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 36