W 2 PAAR HALENsl PAAR BETALEN!' x Mno Inzichten en verdiepingen uit DierenAmbulance Gouda de natuur zoekt collectanten Gebied buiten tien kilometer zone weer veilig Pim te Lintelo verspeelt koppositie advocaten Soechit blijft bij Moerkapelle Er werd gebridged... Laatste restanten: dames-, heren-, kinderschoenen en -laarzen Q de Haij van derWende Bremmer G Schaken Thuis in de regio. €- Voetbal dohdb*0*0 w wwfir lm m erwasDpi n x veeflnl HART VAN HOLLAND /?£G/0 26 JANUARI 2011 3 spelen in je leven. Bingo Paddestoel Regio - Grethe van der laan verzorgt interactieve lezingen met betrekking op de natuur in de vestigingen Boskoop, Moordrecht, Waddinxveen en Zeven- huizen-Moerkapelle van bibliotheek De Groene Venen. Van der Laan is therapeut in de natuurgerichte gezondheidszorg, schrijver en natuurfotograaf, heeft een serie natuurkaarten gemaakt en teksten geschreven die de aanwezi gen laten genieten van de inzichten die de natuur te bieden heeft. De spiritueel getinte boodschappen die bij deze natuurkaarten geschreven zijn, spreken over patronen, talen ten, valkuilen, gevoelens en gedach ten die op het moment dat de kaart getrokken wordt een belangrijke rol De lezingen vinden plaats op don derdag 3 februari in Waddinxveen van 19.30 tot 21.30 uur, op woens dag 9 februari in Moordrecht van 9.30 tot 11.30 uur, op vrijdag 11 fe bruari in Boskoop van 9.30 tot 11.30 uur en op dinsdag 15 februari in Ze venhuizen van 19.30 tot 21.30 uur. Leden betalen 3,50 euro, niet-leden 5,- euro. Voor meer informatie en aanmelding: www.biblitoheekdegroenevenen.nl. Dat hebben de ministeries van Volksgezondheid, Landbouw en Eco nomie bekend gemaakt. Uit de laat ste meetresultaten blijkt dat in het gebied buiten die tien kilometer de toegestane waarden niet zijn over schreden. Voor het gebied rond Strijen, Strij- ensas, Mookhoek en de meest zui- Regio - De DAGO, DierenAmbulance Gouda en omstreken, zoekt dierenvrien den die in de week van maandag 14 tot en met zaterdag 19 februari, willen collecteren in de gemeenten Boskoop, Waddinxveen en Zuidpias. De opbrengst van de collecte dient voor een belangrijk deel als in komstenbron en zal voor een deel besteed worden aan hoognodige verbeteringen in de opvang en aan de vervanging van een aantal elek tronische apparaten als chipreaders en portofoons. Het collecteren neemt slechts en kele uren in beslag. Voor meer informatie en aanmelden: www.dierenambulancegouda.nl. Het team van de dierenambulance is 24 uur per dag, zeven dagen in de week bereikbaar via 0182-529059. Regio - De brand in Moerdijk heeft geen consequenties voor het vee en de groenten voor het gebied buiten de tien kilometer-zone ten noordoosten van Chemie Pack. Ook zijn sportaccommodaties in dat gebied weer te gebruiken. delijke punt van het Eiland van Dordt blijft de maatregel van kracht dat het vee binnen moet blijven en groente nog niet mag worden ge consumeerd of in de handel worden gebracht. Dit omdat de onderzoeken naar de neergekomen roetdeeltjes in het betreffende gebied nog niet afgerond zijn. (lees meer op de site Moordrecht - Er werd een beperkt competitieprogramma afgewerkt door de leden van schaakvereniging De IJssel. Pim te Lintelo en Frank Visser, de nummers één en drie van de ranglijst, speelden het duel van de avond. Visser opereerde lange tijd met een pion minder, maar had daarvoor wel initiatief. Dat leidde tot onverwacht succes toen zijn tegenstander niet de beste voort zetting koos. Een oprukkende pion kon slechts met opoffering van een stuk worden gestuit en toen waren de nog resterende twee minuten voor hem voldoende om hem mat te zetten. Zonder te spelen ging de koppositie daardoor naar Hans Lo- deweges. Er werd remise overeengekomen in de partijen van Aad van den Berg- Teus Boere, Ton van Smirren-Frartk Penders, Leen Boonstra-Hans Kortijk en Frank Dubois-Aad van der Meer. Winst was er voor Jan Vink tegen Bastiaan Rietveld, Arie Macdaniël Barbizonlaan 82 2908 ME Capelle a/d IJssel telefoon 010-2204400 *10x 010-2204499 tegen Pane Vink, Cor IJsselstijn tegen Peter Koolmees en Willem Schou ten tegen Marian Schoonderwoerd. Hans Lodeweges voert de ranglijst aan met een kleine voorsprong op Pim te Lintelo, op de derde plaats staat Frank Visser. Voor de beker hebben inmiddels drie schakers zich geplaatst voor de hal ve finale: Léon Jacobse, Pim te Lin telo en Frank van de Pavoordt. Het uitgestelde duel tussen Hans Lode weges en Teus Boere moet de vierde man opleveren. Waddinxveen - Wijk- en Speel tuinvereniging De Paddestoel houdt vrijdag 28 januari een bin- ,go voor iedereen vanaf 10 jaar. Aanvang 20.00 uur, zaal open vanaf 19.30 uur, locatie Lijster besstraat 18. Moerkapelle - Voetbalvereniging Moerkapelle heeft met hoofdtrai ner Kenneth Soechit overeenstem ming bereikt voor volgend seizoen. Na gesprekken tussen de technische commissie, de spelersraad, de trai ner en het bestuur zijn partijen tot de conclusie gekomen dat continu ering een goede en zinvolle optie is voor beide partijen. Kenneth Soechit begon vorig seizoen als hoofdtrainer bij Moerkapelle. Hij wist met zijn elftal in de vierde klasse direct een rechtstreekse promotieplaats naar de derde klasse te behalen en de start van de competitie dit seizoen is veel belovend. Zevenhuizen - Bij bridgeclub Zeven huizen werd vorige week de eerste zitting van de derde ronde gespeeld. In de A-lijn wonnen Ans Rodenburg en Virginie Lammerts met 63.89%, tweede werden Patricia Niewold en Marijke Stolker met 60.42% en derde Ab van Amerongen en Mark de Wall met 57.64%. In de B-lijn eindigden Wim Verwaal en Rietje Scheffers bo venaan, met 63.93%, tweede wer den Fenna en Pieter van der Lely en de derde plaats was voor Henk en Carolien de Koning met 62.24%. Bep Meijer en Riet Overgaat wonnen in de C-lijn met 67.08%; tweede werden Elisabeth Tump en Betty Vis ser met 59.58% en als derde eindig- denAnnie de Vlaming en Ella van de Klij met 55.42%. 29 U betaalt het paar met de hoogste prijs. Geldt niet voor aanbiedingen en niet op de nieuwe collectie. schoenen en schoenreparatie Kerkweg Oost 177-2741HD Waddinxveen Tel. (0182) 61 20 12 Openingstijden: maandag gesloten, dinsdag t/m vrijdag 8.30 - 12.30 13.30 - 18.00 uur, zaterdag 8.30 - 17.00 uur, donderdag koopavond 19.00 - 21.00 uur

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 3