Zuidpias gemeente Verkiezing Provinciale Staten 2 maart 2011 2 maart Provinciale Staten PflERKIEZINGENl WEEK VERVOLG BEKENDMAKINGEN HARTVAN HOLLAND I DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 26 JANUARI 2011 RECTIFICATIE RECTIFICATIE Verkeersbesluit Verleende omgevingsvergunning(en) Melding kap bomen Agenda Welstandscommissie ter inzage Overzicht stemlokalen Zuidpias van een verkeersbord en een kruis op een bestaand parkeervak. Gedurende de termijn waarbinnen tegen dit besluit bezwaarschriften kunnen worden ingediend, zal deze ter inzage worden gelegd in het raadhuis vanaf 26 januari 2011. Lees voor de mogelijkheid om een bezwaar schrift in te dienen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht elders in deze rubriek. Voor de uiterste termijn van indie ning kunt u contact opnemen met de afdeling VROM.tel. (0180) 639 971. Rectificatie van de publicatie d.d. 19 januari 2011, betreffende Ontwerp Structuurvisie Groene Zoom De rectificatie heeft uitsluitend betrekking op het ID-nummer. Voorgeschiedenis Eind 2007 heeft de gemeenteraad van Nieuwerkerk aan den IJssel eeninrichtings plan voor de Groene Zoom vastgesteld. Bij de uitwerking van het inrichtingsplan bleek echter dat het plan financieel niet haalbaar was. Hiermee is het inrichtingsplan van tafel. Echter blijft de wens van de gemeente Zuidpias, dat de Groene Zoom overwegend een landelijk en recreatieve buffer blijft tussen Nieuwerkerk aan den IJssel en Capelle aan den IJssel. Proces Structuurvisie De gemeente Zuidpias werkt al enige tijd aan het opstellen van een structuurvisie voor de J Groene Zoom. De structuurvisie is in ontwerp gereed en wordt in procedure gebracht. Uitgangspunt voor de toekomst is instand houding en versterking van de bestaande kwaliteiten, zowel ruimtelijk als qua gebruik. Initiatief voor ontwikkeling en verandering ligt bij de eigenaren en gebruikers van het gebied. De structuurvisie is een noodzakelijk beleidsstuk om als gemeente de (ontwikke- lingslkaders te stellen en de regie te voeren. Voorts vormt deze structuurvisie de basis voor de noodzakelijke bestemmingsplanherziening voor de Groene Zoom. Voor de totstandkoming van de structuur visie zijn werksessies gehouden met bewo ners, ondernemers, omwonenden en andere belanghebbenden over de ontwikkeling van het gebied. Op 9 september 2010 heeft er een informatieavond voor belanghebbenden en omwonenden plaatsgevonden. Op 14 sep tember 2010 is de concept-structuurvisie inhoudelijk besproken met de commissie Ruimte. De inbreng en de reacties vanuit de informatieavond en de raadscommissie zijn waar mogelijk verwerkt in de ontwerp-struc- tuurvisie Groene Zoom. Terinzagelegging De structuurvisie ligt vanaf donderdag 20 januari 2011 gedurende zes weken ter inzage in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. De stukken zijn in deze periode digitaal raadpleegbaar op www.ruimtelijkeplannen.nl [vul bij ID in: NL.IMR0.1892.SvGroeneZoom-0w01). Het plan is ook te downloaden vanaf de FTPserver van de gemeente (http://zuidplas.gemeen tedocumenten.nl). Op de website van de gemeente Zuidpias is het plan tevens als pdf- bestand in te zien (www.zuidplas.nl). Reageren Gedurende de inzagetermijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zienswijzen op de ontwerp-structuurvisie naar voren brengen. Schriftelijk Uw zienswijze sturen aan de raad van de gemeente Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel. Mondeling Voor het mondeling indienen van uw zienswi jze kunt u een afspraak maken met het secretariaat van de afdeling VROM, telefonisch bereikbaar via tel. I 0180) 639 960. Rectificatie publicatie d.d. 19 januari 2011, betreffende Ontwerpwijzigingsplan Rijskade, Nieuwerkerk aan den IJssel De rectificatie betreft de tekst onder de kopje 'Reageren'. De wijzigingen zijn cursief aangegeven. Ontwerpwijzigingsbesluit ex artikel 3.6, lid 1 onder a Wro Rijskade te Nieuwerkerk aan den IJssel Burgemeester en wethouders van Zuidpias maken bekend dat het ontwerpwijzigings plan van het bestemmingsplan "Rijskade, Nieuwerkerk aan den IJssel" ter inzage ligt. Het ontwerpplan voorziet in de wijziging van de bestemming "woondoeleinden" met de subbestemming vrijstaande woning naar een twee onder éénkapwoning, op het perceel hoek 's-Gravenweg Rijskade te Nieuwerkerk aan den IJssel. Het wijzigingsplan voor de Rijskade ligt vanaf donderdag 20 januari 2011 gedu rende 6 weken ter inzage in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. De stukken zijn in deze periode digitaal raadpleegbaar op www.ruimtelij- keplannen.nl (vul bij ID in: NL.IMRO.1982. WpRijskade-OwOD. Het plan is ook te down loaden vanaf de FTPserver van de gemeente (http://zuidplas.gemeentedocumenten.nl). Op de website van de gemeente Zuidpias is het plan tevens als pdf-bestand in te zien (www. zuidplas.nl). Reageren Gedurende de inzagetermijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zienswijzen op het ontwerpwijzigingsplan naar voren brengen. Schriftelijk Uw zienswijze sturen aan het college van B&W van de gemeente Zuidpias, Postbus 100, 2910 Nieuwerkerk aan den IJssel. Mondeling Voor het mondeling indienen van uw ziens wijze kunt u een afspraak maken met het secretariaat van de afdeling VROM, telefonisch bereikbaar via tel. (0180) 639 960. ZEVENHUIZEN Dorpsstraat 208a (2761 AK) Vestigen detailhandel (verzonden 18-01-2011) Rozenstraat 48 (2761 GK) Plaatsen dakkapel voorzijde (verzonden 12-1-2011) Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor meer informatie kunt u terecht op tel. (0180) 330 300. Burgemeester en wethouders hebben op grond van artikel 2 van de Wegen verkeerswet 1994 besloten 1-richtingsverkeer in te stellen tussen De Lente 2 en de Burgemeester Nederveenlaan 2 te Zevenhuizen ten behoeve van het vergro ten van de verkeersveiligheid bij de basis scholen (verkeersbesluit 15-2010); Gedurende de termijn waarbinnen tegen dit besluit bezwaarschriften kunnen worden ingediend, zal deze ter inzage worden gelegd in het gemeen tehuis vanaf 27 januari 2011. Lees voorde mogelijkheid om een bezwaar schrift in te dienen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht elders in deze rubriek. Voor de uiterste termijn van indie ning kunt u contact opnemen met de afdeling VROM.tel. (0180)330 300. De volgende bomen worden de komende peri ode in Zevenhuizen gekapt. Voor het kappen van deze bomen is geen kapvergunning nodig. Langs de Swanlaweg/Noordeinde 51A, in verband met hef geplande verlegging van een fietspad naar de nieuwe onderdoorgang van de Swanlaweg onder de spoorweg. 4 berken 4 sier fruitbomen ZUIDPLAS De zitting van de afgevaardigden van de Welstandscommissie vindt plaats op dinsdag 1 februari 2011 van 10.00 tot 14.00 uur. Deze afgevaardigden behandelen de bouwaanvragen van de gemeente Zuidpias op het gemeentehuis, Raadhuisplein 1 in Nieuwerkerk aan den IJssel. De agenda voor de zitting ligt vanaf maandag 31 januari 2011 10.00 uur voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis. Wilt u de zitting bijwonen? Meldt u zich dan vóór 9.45 uur aan bij de receptie. Om de zitting niet te verstoren, worden na 10.00 uur géén belangstellenden meer toegelaten. Nieuwerkerk aan den IJssel Gemeentehuis 1 Gemeentehuis 2 Woonzorgcentrum De Meander 1 Woonzorgcentrum De Meander 2 Basisschool Elim Hervormde Kerk De Bron Basisschool de Wingerd Comenius College Brede School Esse Zoom De Reisduif Zevenhuizen Hervormd Centrum 1 Hervormd Centrum 2 Dorpshuis Swanla Oud Verlaat Wijkgebouw de Vierkap Raadhuisplein 1 Raadhuisplein 1 Boslaan 1 Boslaan 1 Van Beethovenlaan 31 Ringvaartlaan 16 Kroonkruid 107a, ingang Parkzijde Fresiaveld 20 Donge 3 Prinses Irenestraat 3 Dorpsstraat 156 Dorpsstraat 156 Burgemeester Klinkhamerweg 86 Vlietkade 37 2914 KM 2914 KM 2912 PA 2912 PA 2912 VK 2914 VJ 2914 TK 2914 PN 2911 CV 2911 AN 2761 AJ 2761 AJ 2761 BJ 2761 DT (Zvhl Moerkapelle Dorpshuis Op Moer Zorgcentrum Beth-San Moordrecht Voormalig gemeentehuis Moordrecht IJsclubgebouw Postduivenv. De Gevleugelde Vrienden Zorgcentrum Moerdregt Raadhuisstraat 40 Kerkplein 1 Westeinde 1 Leliestraat 72 Sportlaan 1a Land voor Water 3 2751 AW 2751 EA 2841 BN 2841 BB 2841 EB 2841 NA Alle stemlokalen zijn toegankelijk voor mindervaliden. Als inwoner van de gemeente Zuidpias kunt u in alle bovenstaande stemlokalen uw stem uit brengen. Op uw stempas staat het stemlokaal in uw buurt vermeld, maar U mag zelf bepalen waar u gaat stemmen. Let op: er is een aantal wijzigingen in de locaties van de stemlokalen. Er kan op uw stempas een ander stemlokaal vermeld staan dan u gewend bent. Afgelopen twee weken is in deze krant en op www.zuidplas.nl uitgebreid aandacht besteed aan wat u moet doen indien: U zelf niet in Zuidpias stemt, maar ergens anders in Zuid-Holland. U een ander wilt machtigen om voor u te stemmen. U geen geldig legitimatiebewijs heeft.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 6