Van der Mee Et Jansen Hoveniers verzorgt al twintig jaar droomtuinen Inzichten en verdiepingen uit de natuur Speelgoedauto's voor Groene Hart Ziekenhuis GEEF WENSEN DE RUIMTE - HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 2 FEBRUARI 2011 25 Hs Wij verzorgen uw dierbare met eerbied en respect In de gehele wijde omgeving Telefoon: 0182-615055 of 0180-328094 Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. Bij het overlijden van een dierbare staat de wereld even stil. In die stilte wordt de uitvaart met zorg vormgegeven. Dat doet u het liefst met deskundige en oprecht betrokken mensen. Of misschien wilt u zich vast laten informeren en goed voorbereid zijn, omdat u voor uzelf en uw nabestaanden een zo mooi mogelijk afscheid wilt. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Zevenhuizen - In twintig jaar uitgroeien tot een begrip op je vakgebied: dat lukte de zwagers Alexander van der Mee Et Peter Jansen van het gelijkna mige hoveniersbedrijf Van der Mee Et Jansen Hoveniers. Het geheim van hun succes ligt naar eigen zeggen in de betrouwbaarheid, de service en de persoonlijke aandacht die het bedrijf haar klanten biedt. Alexander van der Mee: "Veel bedrijven zeggen dat ze volgens afspraak werken, maar er zijn er maar weinig die dat ook doen. Wij maken een werk helemaaj af voordat we aan een nieuwe opdracht beginnen. Daarnaast zijn Peter of ik altijd ook zelf aanwezig bij een 'project dat we uitvoeren. Daarmee vallen we in positieve zin op. Onze (potentiële) opdrachtgevers waarderen bovendien dat wij bij onze offertes vrijblijvend computergestuurde tekeningen presenteren. Door Karin Jongkind (TekstUeel) Goede tijden Het gaat goed met Van der Mee Et Jansen Hoveniers. "Onze op drachtgevers zijn bijna allemaal vaste klanten. We verzorgen voor hen vaak eerst het ontwerp en de aanleg van de tuin en 'vervolgens maken ze gebruik van onze on- derhoudsservice. De frequentie en aard van de werkzaamheden kan flink variëren: van een wekelijkse maaibeurt en periodiek snoeimo- ment tot intensief en regelmatig onderhoud. Wij werken bij bedrij ven en particulieren en hebben alle benodigde materieel zeifin huis. Hóewei onze focus door de op drachtenportefeuille in de laatste jaren op bestaande tuinen is ko men te liggen, maakt ontwerpen ook nog een belangrijk deel van ons werk uit. In samenspraak met de klant maken wij een duurzaam ontwerp: gericht op houdbaarheid voor een langere tijd. Omdat wij de kennis van alle procesonder delen - ontwerp, aanleg (inclusief grondverzet, hekwerken, vijvers en verlichting service en onderhoud - in eigen huis hebben, zijn wij als geen ander in staat om klanten te adviseren. In 2010 introduceerden we bovendien nog een nieuw con cept: via de website www.PlantEn- Bestel.nl kunnen klanten meer dan drieduizend planten bekijken en direct online bestellen." Van der Mee Et Jansen Hoveniers is aangesloten bij de vakvereniging voor hoveniers en groenvoorzie- ners. Voor meer informatie: 0180- 633890 of info@droom-tuin.nl Peter Jansen en Alexander van der Mee. Regio - Grethe van der laan verzorgt interactieve lezingen met betrekking op de natuur in de vestigingen Bos koop, Moordrecht, Waddinxveen en Zevenhuizen-Moerkapelle van biblio theek De Groene Venen. De lezingen vinden plaats op donder dag 3 februari in Waddinxveen van 19.30 tot 21.30 uur, op woensdag 9 februari in Moordrecht van 9.30 tot 11.30 uur, op vrijdag 11 februari' in Boskoop van 9.30 tot 11.30 uur en op dinsdag 15 februari in Zevenhuizen van 19.30 tot 21.30 uur. Leden be talen 3,50 euro, niet-leden 5,- euro. Voor meer informatie en aanmelding: www.bibliotheekdegroenevenen.nl Stephanie Pelten burg, links, en Lianne Stuurman nemen een van de twee Volvo's C30 in ontvangst uit handen van Joost Pels. Gouda/Waddinxveen - Twee pedagogische medewerkers van de Kinderaf deling van het Groene Hart Ziekenhuis hebben donderdag 27 januari twee Volvo's C30 in ontvangst genomen. De speelgoed Volvo's zijn geschonken door Volvo dealer Hooftman Autobedrijf B.V. uit Waddinxveen. Grote behoefte aan speelgoed Op de Kinderafdeling is een grote behoefte aan leuk speelgoed voor alle leeftijden. "Helaas zijn de bud getten nihil; we zijn grotendeels afhankelijk van giften van ouders, van onze Vriendenstichting en van bedrijven zoals Hooftman Volvo", aldus Stephanie Peltenburg. Op de Kinderafdeling van het GHZ worden kinderen en jongeren, in leeftijd oplopend tot circa zeven tien jaar, verzorgd. Een stabiele plek waar de kinderen kunnen spelen is erg belangrijk voor het herstel. Naast speelgoed voor de allerklein sten is onlangs, in samenwerking met de Vrienden van het GHZ, een aparte hoek voor tieners verwezen lijkt. 11 Persoonlijkeaandadit-Keuzevrijheid-Transparantie lijd voor nabestaanden - Kwaliteit Dag en nacht directe hulp na overlijden Ook thuis opbaren afscheidsbloemstukken die passen bij de overledene: persoonlijk en uniek samen een afscheidsbloemstuk maken, kan helpen bij de verwerking als de grafsteen nog niet klaar is, zorgen wij voor een tiideliik qrafobiect voor: particulieren, uitvaartondernemers, crematoria, scholen, kerken, etc José Remmerswaal, gediplomeerd bloembindster: y^Bel voor meer info en advies: 06 13 03 19 27 of kijk op www.bloomart.nl UITVAARTVERZORGING Boekweitakker 1-2743 DL Waddinxveen

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 25