Van der Panne Woning- Bedrijfsmakelaardij Moordrecht Uiterwaard 77 Rotterdam Nesselande Cypruslaan 110 Nieuwerkerk aan den IJssel Ereprijsveld 15 Nieuwerkerk aan den IJssel Kleine Vinkstraat 26 Vraagprijs 215. »HH Vraagprijs 549. Jffl! Vraagprijs 359. •UI» Moordrecht Moordrecht Vraagprijs 550. TM Vraagprijs 250. TM Zevenhuizen Moordrecht Oosteinde 91 Vraagprijs 334.500,- k.k. Vraagprijs 1.295. Nieuwerkerk aan den IJssel Vecht 8 Vraagprijs 298. TM Rotterdam Nesselande Wim Schumacherhof 19 Nieuwerkerk aan den IJssel Torenstraat 8 Vraagprijs 325. TM Vraagprijs 250. TM Dorpsstraat 9 2912 CA Nieuwerkerk aan den IJssel Telefoon 0180 - 33 22 22 Fax 0180 - 32 34 49 E-mail info@vdpanne.nl Website www.vdpanne.nl Vraagprijs 219. TM HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DE ZUIDPLAS 2 FEBRUARI 2011 Meerkoethof 19 Nicolaas Beetslaan 30 Keurig onderhouden hoekwoning met een verhoogde nok op een perfecte locatie in de gewilde woonwijk Dorrestein op maar liefst 186 m2 grond! Door de ligging heeft de woning aan de zijkant nog een strook grond, waardoor u rond het huis kunt lopen. Fantastische, robuuste en volumineuze twee onder een kap woning met kelder, een enorm woonoppervlakte van ca. 200 m2 en een heerlijke tuin met parkeermogelijkheden op eigen terrein in de zuidelijk getinte woonwijk Nesselande. Vrijstaande villa met garage, een groot dakterras, tuin rondom en een verbluffend uitzicht aan de rand van Moordrecht. De woonoppervlakte van de woonkeuken en de ruimtelijke vide, bezorgen deze villa een wel zeer grote aantrekkingskracht. Zeer verzorgde, uitgebouwde eengezinswoning. De woning onderscheid zich door de ligging aan het water en de privacy in de tuin en beschikt over een moderne woonkamer en keuken, luxe badkamer en vier slaapkamers op de verdiepingen. Dijk van een eengezinswoning aan een singel met een woonoppervlakte van maar liefst 168 m2, 4 ruime slaapkam ers, een zeer luxe keuken en badkamer en een privé parkeerp laats in de onderbouw. Heel bijzonder en authentieke woonhuis op een perceel grond van 239 m2. Kenmerkend door zijn opvallende dakconstructie, sfeervolle markiezen en de bakstenen raamdorpels. Dit stukje his torie stamt uit de jaren 30 en is altijd binnen de familie gebleven. Riante, uitgebouwde en op en top verzorgde eengezinswoning aan een pleintje met vele extra's zoals een zeer luxe badkamer en airconditioning. De woning is door de huidige eigenaren met veel zorg ingericht en afgewerkt en dit is dan ook aan alles te merken. powered by nvm Op de eerste verdieping van dit populaire en kleinschalige appartementencomplex bevindt zich dit keurige 3-kamer appartement met garage en een verbluffend uitzicht over de Ringvaart en groen tot aan de skyline van Rotterdam. Op een sfeervolle locatie in de dorpskern van Nieuwerkerk aan den IJssel staat deze karakteristieke twee onder één kap won ing uit ca. 1932. De woning ligt in een doodlopende straat met aan de achterzijde een onbelemmerd uitzicht. Riante twee onder een kap woning in de stijl van een Oostenri jks chalet met maar liefst 160 m2 woongenot en 4/5 slaapkam ers. Door het toepassen van 2 dakkapellen op de 2e verdieping zijn ook daar nog eens 2 grote slaapkamers gerealiseerd. Idyllisch gelegen, unieke vrijstaande villa aan de Hollandse IJssel. Naast het magnifieke uitzicht en het imposante metrage van de woning van ca. 287 m2 onderscheidt de woning zich door een hoog afwerkingsniveau verdeeld over maar liefst 4 bouwlagen. De raampartijen in de woonkamer en de serre garanderen uw uitzicht en optimale lichtinval. Op de eerste verdieping treft u alle slaapvertrekken en de twee badkamers aan. De garage biedt plaats aan 2 auto's.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 2