Hoeral LJ&mmi 2 0 jaar: Intratuin verrijst aan Zaaipad Negentiende Ronde van Waddinxveen op 25 april Doe mee met de Kinderjury Klikken mag vanderMee r*! HART VAN HOLLAND I REGIO I 2 FEBRUARI 2011 Comité naarstig op zoek naar uitbreiding Provincie lanceert Stemwijzer en Wiekiesjij Afrit Zevenhuizen dicht dus klik snel naar: www.hartvanholland-online.nl De nieuwe modellen van 2011 zijn binnen! fiets ^J.nl het juiste adres i v.d. Mee Jansen hoveniers Voor: tuinontwerp, tuinaanleg tuinonderhoud kijk ook op onze website www.droom-tuin.nl '7! f h- Jl^ J r" -- t V J Wij, als klein bedrijf, staan garant voor een mooie, maar ook betaalbare tuin, die geheel op üw wensen is afgestemd. LIONSCONCERT MET PETRA BERGER deHaij van derWende ad vocate n Zevenhuizen - De eerste paal voor tuincentrum Intratuin aan het Zaai pad zit in de grond. Drie generaties van de familie Droogh, eigenaar van Intratuin Zuidpias, Zoetermeer en Pijnacker, verrichtten woensdag 26 januari met vereende krachten de officiële handeling. Regio - In alle vestigingen van de bibliotheek de Groene Venen gaat op 1 februari de Kinderjury van start. Kinderen tussen de zes en de twaalf jaar kunnen stemmen op hun favoriete boek uit 2010. De kinderjury bekroont boeken in twee leeftijdsgroepen: van zes tot en met negen en van tien tot en met twaalf jaar. In het hele land zullen duizenden kinderen kinderboeken beoordelen. Tot 13 mei kunnen zij hun favoriete Top 3 samenstellen. De bibliotheek roept alle kinderen bp om mee te doen. Aanmelden als jurylid kan bij de bibliotheek; de deelnemers ontvangen een stern- boekje, waarin over elk gelezen boek een rapport kan worden bijgehou den. Meedoen is gratis. De Stichting De Nederlandse Kinderjury maakt in juni bekend welk boek de prijs van de Kinderjury 2011 ontvangt, leder jurylid ontvangt een leuke ver rassing. Waddinxveen - Er wordt weer gefietst op het Coenecoop Bedrijvenpark op tweede paasdag maandag 25 april. Het publiek krijgt opnieuw vijf wieler wedstrijden voorgeschoteld, inclusief de dikke bandenraces voor de jeugd. Het programma begint om 10.30 uur. Het hoofdnummer voor eliterenners en beloften - met buitenlandse deelname - begint om 16.00 uur. Een hobbymarkt en een kinderker- mis zullen de 19e wielerdag nog meer cachet geven. Net als vorig jaar is er een ruim horeca-aanbod. "Er komt heel wat voor kijken om zo'n wielerdag te kunnen organi seren," zegt de voorzitter van het comité Ronde van Waddinxveen Hans Moons. "Momenteel zijn we druk bezig om de sponsors te bena deren. Met hun medewerking staat of valt de Ronde van Waddinx veen. We hebben goede hoop dat het weer gaat lukken." Vorig jaar werd uitgebreid stilgestaan bij het zware ongeluk dat het Goudse ta lent Jelle Lugten in Zuid-Frankrijk overkwam. Met ernstig hersen- en rugletsel leek Lugten nooit meer aan wielrennen toe te komen. In middels heeft hij echter de trainin gen bij zijn Franse club hervat. Het comité Ronde van Waddinxveen hoopt Lugten op 25 april aan start te zien. Het comité is dringend aan uit- breiding toe. Wegens persoonlijke omstandigheden moesten enkele bestuursleden een stapje terug doen. Moons hoopt dat zich enkele enthousiasten zullen melden. Aan melden kan via de website www. rondevanwaddinxveen.nl. Kopgroep Ronde van Waddinxveen 2010. "Als alles goed gaat, gaan we de tweede helft van oktober open", reageert Aad Droogh. De keuze om precies op woensdag 26 januari te starten met heien was bewust, want het was de dag dat geen be zwaren meer konden worden inge diend tegen de plannen. Er lopen nog wel eerder ingediende bezwaren, maar Aad Droogh en zijn zoon Stephan menen dat er goede onderzoeken zijn gedaan voordat besloten is hier te bouwen en zij niets te vrezen hebben. "De ge meente laat grote zaken echt niet zomaar gebeuren", aldus Stephan Droogh. "Er zijn berekeningen ge maakt van hoeveel verkeer er over Daags na het verstrijken van de bezwarentermijn werd ergeheid aan het Zaaipad. de weg mag", legt Aad Droogh uit. "Verder komt er een voorsorteer- strook, zodat geen opstoppingen ontstaan. En in de toekomst wordt een provinciale weg aangelegd." De zorgen over een te drukke ESre- deweg zouden dan niet meer op gaan. Een ander punt was dat het tuin centrum de zondagse rust zou ver storen, maar Droogh geeft duide lijk te kennen dat de zaak niet op zondag open zal gaan. Het zijn de zonen van Aad Droogh, Stephan en Jeroen, die de gang van zaken op zich zullen nemen in Zuidpias. Regio - Commissaris van de Konin gin Jan Franssen heeft woensdag 26 januari Stemwijzer en Wiekiesjij ge lanceerd. De verkiezingen van Provinciale Sta ten vinden plaats op woensdag 2 maart. Stemwijzer helpt kiezers bij het bepalen van de partij van hun voorkeur. Wiekiesjij kan kandidaten selecteren die voldoen aan bepaalde voorkeuren van de stemmer. Stemwijzer en Wiekiesjij zijn te raadplegen via www.zuidholland.nl/ verkiezingen. De afrit Zevenhuizen is van donder dag 3 februari 21.30 uur tot vrijdag 4 februari 5.00 uur afgesloten. Het verkeer uit de richting Den Haag naar Zevenhuizen wordt omgeleid via de Al 2, af- en toerit Gouda (11). (zowel mobiel als in de winkel] Reparaties en onderhoud bij u voor de deur of op het werk en wanneer het u uitkom Verkoop van nieuwe fietsen o.a. Puch en Montego In- en verkoop tweedehands fietsen (in de winkel) (in de winkel) haal- es? AresTjServide. Voor bij u thuis of op het werk06-30 72 72 12 Lange Zijde 9,2761 AV, Zevenhuizen www.fietsklaar.nl De mobiele fietsenmaker 12 Lid van de VHG, dé brancheorgani&a- tie van hoveniers en groenvoorzieners, 1 dus kwaliteit op de eerste plaats. Vhg •Mae) Dorpsstraat 134 - 2761 AH Zevenhuizen - Telefoon: 0130-633390 of 06-51610493 Hervormde Kerk Zevenhuizen 18 maart. Aanvang 20.00 uur. Met optredens van Petra Berger, en De Kleine Trompetter. Entreeprijs benefietconcert 15. Gratis programmaboekje, koffie/thee tijdens de pauze en garderobe. Kerk open: 19.00 uur. Voorverkoop: Reisburo De Zwaluw Zevenhuizen en De Fotoboetiek Moerkapelle of www.lions.nl/zevenhuizen Deze ruimte is beschikbaar gesteld door De Haij&van der Wende advocaten Barbizonlaan 82 2908 ME Capelle a/d Ussel telefoon 010-2204400 fax 010-2204499

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 3