Hondenopvang in Poezenpaleis Knusse Kunst opent deuren Netwerkavond CJB Geen klus te klein, geen klant te groot voor Aannemingsbedrijf John de Vos Van 't Hof Makelaardij introduceert QR-code HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 16 FEBRUARI 2011 21 Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Regio - Bij Poezenpaleis Nathalie in Hazerswoude-Dorp worden sinds kort ook honden opgevangen. Deze opvang bestaat uit een uitlaatser- vice en uit dag- ofvakantieopvang. Aandacht voor de hond Nathalie verzorgt de honden bij haar huis, zodat de hond snel ge wend is aan de huiselijke sfeer. De achtertuin is afgesloten met hek jes en achterin de boomkwekers- tuin bij het meer is een afgesloten gazon. Hier kunnen de honden, onder toezicht, naar hartelust spelen. De honden slapen niet in hokken, maar in hun eigen mand in de bijkeuken. Er zijn geen vaste breng- en ophaaltijden; deze tij den kunnen in overleg met Natha lie worden vastgesteld. De opvang is kleinschalig, zodat aan iedere hond de volle aandacht besteed kan worden. Vroegboekkorting Voor honden die in de maand fe bruari geboekt worden voor een periode van minimaal tien da gen ontvangt men een vroeg boekkorting van vijf procent. Katten zijn uiteraard ook nog steeds welkom bij het Poezenpaleis. Met het oog op de zomervakantie is vooraf reserveren aanbevolen want vol is vol. Voor meer informatie: 06-81143858, www.poezenpaleisnahalie.nl of info@poezenpaleisnathalie.nl. Waddinxveen - Public Relations (PR) is een belangrijk onderdeel voor ieder bedrijf, maar wat is het nu eigenlijk precies? Wat zijn de voor- en nadelen? Hoe kan een klein bedrijf naamsbekendheid op bouwen? Hoe genereer je publici teit? Pors Et de Ridder PR verzorgt 28 februari voor CJB Midden-Hol land een interactief programma waarin u alles te weten komt over PR. Naast theorie krijgt u aanspre kende voorbeelden te zien hoe PR kan werken. Contact Jonge Be drijven Midden-Holland is de net werkclub voor jonge en startende ondernemers in het Groene Hart. De avond wordt gehouden in Ho-' tel De Unie, Kerkweg-Oost 226 in Waddinxveen, aanvang 20.00 uur, aanmelden via: http://www.cjb.nl/. Zevenhuizen - Aannemingsbedrijf John de Vos, al ruim elf jaar werk zaam in deze regio, is een allround l aannemingsbedrijf, dat door De Vos in 1999 werd opgestart als eenmanszaak. Met als motto 'geen klus te klein, geen klant te groot!' wil men bij Aannemingsbedrijf John de Vos de klanten zo goed mogelijk van dienst zijn. Het bedrijf is gespeci aliseerd in verbouw- en renova tiewerkzaamheden. Ook voor het plaatsen van een dakkapel, dakop- bouw, aanbouw of voor een com plete renovatie of nieuwbouw van een woning is men bij De Vos aan het juiste adres, waarbij men de klant terzijde kan staan met ideeën en advies. Aannemingsbedrijf John de Vos, gevestigd aan de Knibbelweg 87, is een 'Bouwgarant'-aannemer, waar mee De Vos de klanten de zekerheid biedt dat het geleverde werk aan de hoogste kwaliteitseisen voldoet. Voor meer informatie: 0180-633733. Regio - Knusse Kunst, al negen jaar gevestigd in het Plantariumgebouw op het ITC-terrein in Hazerswoude-Dorp, heeft met de komst van nieuwe eige naren een metamorfose ondergaan. Het meertje met het gazon, waar de honden kunnen spelen. Burgermeester Latenstein verrichtte zaterdag 12 februari de openings handeling, waarna de klanten hun ogen uit konden kijken in de goed gevulde showroom. "Ik heb nog nooit zo'n mooi gepresenteerde showroom gezien", aldus een van hen. In het prachtige sfeerhuis en in de fraaie buitentuin, welke zorgen voor een unieke belevenis, worden klan ten, temidden van zijdebloemen en sfeervolle woondecoraties, aan de gezellige koffietafel ontvangen. "Onze showroom van 360 m2 biedt klanten een unieke ervaring. Door de exclusieve producten onder scheiden wij ons in de markt", al dus Agnes van der Maat. Samen met haar dochter Suzanne Reijm en diens partner Martijn Moerings is zij dit avontuur aangegaan. Binnenhuisstylist Dianne van der Eijk completeert het team. Zij advi seert de klanten bij het inrichten of restylen van bedrijf of woonhuis. Knusse Kunst is gevestigd aan de Italiëlaan 4 en is op dinsdag ge opend van 9.00 tot 17.00 uur en op donderdag van 9.00 tot 21.00 uur. Voor extra openings- en sfeerdagen en voor meer informatie: www.knussekunst.nl. Waddinxveen - Van 't Hof Make laardij Waddinxveen heeft alle 'te koop' staande huizen voorzien van een 'streepjescode', de zogenaamde QR-code. Met de Quick Response code kun nen bezitters van een smartphone uitgebreide informatie over een bepaalde woning op hun scherm krijgen, zoals foto's, plattegronden en de complete beschrijving van de betreffende woning. Op dit moment staan de codes bij de woningen in de vitrines en in de advertenties. Later zullen de codes ook op de borden bij de woningen worden geplaatst. Daar in zowel de vitrines als in de advertentie wei nig informatie staat, kan met een smartphone direct bekeken worden of een woning aanspreekt. de QR-code, moet men wel de gra tis applicatie 'beetagg' op de smart phone downloaden om de codes te scannen. Van 't Hof Makelaardij heeft gemerkt dat er inmiddels al veel gebruik gemaakt wordt van deze noviteit. Voor meer informatie: www.taggle.nl. Met de QR-code huizen kijken. Applicatie downloaden Als nieuw! Om gebruik te kunnen maken van Burgemeester Latenstein verricht de openingshandeling bij Knusse Kunst.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2011 | | pagina 21